Меряю от единицы• 04 декабря 2021

Коли виростають передні різці(постійні зуби),6.5 років вибив два зуба

Вчора у бабусі вдарився,сьогодні хірург сказав ,що потрібно видаляти,так як не зможе їсти ними,коли виростуть нові?0
автор Меряю от единицы • 04 декабря 2021
*Не передні,а верхні
Файна_зупка• 04 декабря 2021
У кого как. Дочка в 6,8 шла в школу уже с постоянными четырьмя верхними, у младшей в 5,5 шатаются верхние единички. А у старшего сына в 7 только нижние первые сменились.
Файна_зупка• 04 декабря 2021
По идее хирург снимок должен был сделать, там все видно.
Ответ дляФайна_зупка
Я була в такому шоці,що поїхали в державну поліклініку,де є черговий хірург,з понеділка підемо до свого стоматолога,теж думала за знімок
КапитанльнаЯ• 04 декабря 2021
Десь в такому віці і полізли
Звездолётчица• 04 декабря 2021
У моей младшей в июне выпали, один шатающийся был сильно от падения. Вот сейчас только оба прорезываются, ей 6,3. Полгода, считай, сидели.
Губы_зубы• 04 декабря 2021
Якщо видалять молочні, то це затримає прорізування постійних.
Аде вилізуть через 1-1,5 роки, ніхто беззубий не ходитиме.