Комиссия50%• 13 декабря 2021

Чи помирали ваші родичі через халатність лікарів?

Що ви робили? Чи змогли досягти справедливості? Чи змирилися? Чи довіряєте після цього лікарям? Я не відвідую лікарів вже два роки, до усіх них огида розвинулася(
Сижу на стуле• 13 декабря 2021
А що у вас сталося? Хто помер і при яких умовах? Впевнені що лікарі винні?

автор Комиссия50% • 13 декабря 2021
Ответ дляСижу на стуле
Так, халатність лікаря. Є експертиза. Але лікар не покараний, типу термін притягнення до відповідальності сплив...
Сижу на стуле• 13 декабря 2021
Я не померла, але дуже постраждала(
Теж сильнюща огида, досі не можу змиритись з тим життям яке приходитись вести, здоров´я уговтали..і це в нашій обласній( Можливо теж темку тут створю. Хочу наказати лікаря, спустити рейтинг у гуглі, ми не повинні про це мовчати. Бо деякі незнають правди, хоч інших уберегти від недолікарів..
Сижу на стуле• 13 декабря 2021
Ответ дляКомиссия50%
жах...я би помстилася, придурки не повинні лікувати людей(
автор Комиссия50% • 13 декабря 2021
Ответ дляСижу на стуле
Я не померла, але дуже постраждала(
Співчуваю Вам. Я відгук теж написала, але мені від того легше не стало.
Сижу на стуле• 13 декабря 2021
Ответ дляКомиссия50%
так я вас розумію...я вже пройшла цю стадію, час теж пройшов. стільки злості,нервів, напевно вже і стадія прийняття, але все одно вертаюсь в роздуми, а як би могло бути, як би..? Взагалі то працюю з психотерапевтом, нажаль змінити ми вже нічого не можемо
Теж співчуваю Вам. Тримайтесь!
автор Комиссия50% • 13 декабря 2021
Ответ дляСижу на стуле
Теж співчуваю Вам. Тримайтесь!
Дякую.

Да Щас же• 13 декабря 2021
Да. Я пострадала 20 лет назад. В результате 10 лет мучений. Наказать невозможно. Мама умерла в результате халатности. Тоже не наказан врач.
Принцепесочка• 13 декабря 2021
Да. Тетя пару лет тому умерла. Лечили сердце, сказали что срочно кардиостимулятор нужен, а умерла от сепсиса легких.
Цветик-семицветик• 13 декабря 2021
Так. Помер батько. Погрожували мамі, що із мною студенткою в чужому місті може статися щось погане. Слідчий сам вів справу, але вона замялась. Не одну людину той лікар відправив на той світ і все зійшло з рук. Кілька разів навіть сидів під домашнім арештом, кілька разів родичі навіть били, але він досі працює
Пополняю_Карму• 13 декабря 2021
Да, умер родственник. В России. Лёг в районную больничку с артритом, а эти твари 19 дней кололи человеку …диклофенак…пока не произошла интоксикация и не отказали почки, когда уже увидели, что ему все хуже и хуже родственники подняли кипиш, перевели его в областную больницу, подключили диализ, но присоединилась внутрибольничная пневмония и 58 летний человек умер! Потом были разборки с управлением здравоохранения, но человека не вернешь…
Курочка-наседка• 13 декабря 2021
Тётя умерла. Не прааильно врач вписал дозу химии. Отравили организм, отказали органы. Племяницы писали заявления в прокуратуру, но всё замяли. Из карточки назначений пропали листы и всё.
Иванка Бур• 13 декабря 2021
В мене був не правильний діагноз після МРТ. Це перше в місті МРТ з’явилось, лікар тільки після курсів, я була буквально третьою пацієнткою, написала мені найпоширеніший діагноз. Добре, що і так потрібно було робити операцію, вже на операційному столі лікарі побачили, що все не так як написано. Не виясняли потім.
В мене багато родичів лікарів і двоє мали проблеми з пацієнтами, які вважали, що мали проблеми через лікарську халатність, а насправді ні. Лікарі в нас теж не захищені від придурків-пацієнтів.
Одна по швидкій поступила з викиднем практично на виході, тобто не було, що рятувати, але написала скаргу, що вона вважає, що можна було. Ніхто документи не ховав, все в них було чітко, але чергову бригаду і зав. відділенням тягали по комісіях, виписали їм догани з занесенням. Так вони потім ще на лікарню в суд подали, щоб їм ті догани забрали, бо їх вини нема і виграли суд. Вже на ту дуру не хотіли в суд подавати, бо вона знов вагітна була. В іншого був старий придурок, яких, коли сидів, ’покращував’ власне тіло, якихось шаріків нагнав під шкіру. Вже на волі пішов, щоб то забрали, бо почались проблеми, а вже пішов некроз тканин від здавлювання, довго йому то все заживало. То теж подав в суд на лікарів, щоб йому оплатили лікування. І довго писав в поліцію, прокуратуру, їх постійно в райвідділ викликали писати пояснення навіть після рішення суду, що вони праві.
В нас як одна сторона не захищена, та і інша.
Подкустовый выползень• 13 декабря 2021
Свекровь при переливании крови 25 лет назад заразили гепатитом С. Тогда его еще совсем не умели лечить, прожила лет 12 потом, последний год ужасно мучалась, цирроз, асцит в лёгкие, кровотечения внутренние...
Иванка Бур• 13 декабря 2021
Ответ дляКурочка-наседка
ну от, що карточки пропали це підозріло. Але ослаблений онкологією організм і правильну дозу може часом не витримати. Тому і не всім хімію призначають.
Иванка Бур• 13 декабря 2021
Згадала, чоловік, сам лікар теж постраждав, бо погано зашили після операції і довга була реабілітація і тепер на якість життя вплинуло. При чому в того лікаря його знайомі і мама оперувалась і все було добре. А моя мама, навпаки, говорила до нього не йти, бо він угробив її подругу (рак не побачив) і ще одну бабулю відмовився оперувати, бо стара і нє жилєц і як людина гімно. Бабулю прооперував інший лікар і вона потім ще 9 років прожила. Чоловік мою маму не послухав, бо знав позитивні приклади. В результаті його оперували останнього і зашили аби як, стикнувся з тим, щол
Але я вам більше скажу. Знайома мала в Німеччині погані наслідки після операції в професора, до якого попала, бо в неї дорога страховка і теж нічого не довела.
Иванка Бур• 13 декабря 2021
Ответ дляПодкустовый выползень
друга рік тому так заразили. Але це не лікарів, а лаборантів халатність, або просто реактиви не якісні і халатність на рівні державних закупівель. Але точно не вина лікарів.
Подкустовый выползень• 13 декабря 2021
Ответ дляИванка Бур
Это наверное должно утешать, да? Озвучу следующий раз ей, когда буду могилку убирать
Гжегож Бженчишчикевич• 13 декабря 2021
Ответ дляКомиссия50%
А не попытались наказать врача другим способом? Не по закону, а с помощью криминала?

Гжегож Бженчишчикевич• 13 декабря 2021
Ответ дляЦветик-семицветик
Всего-то били? Да надо было убить
Живчик-счастливчик• 13 декабря 2021
Однажды ехала в электричке с женщиной, она уже давно на пенсии, работала в столичном онкоинституте медсестрой. Разговорились на эту тему, рассказала что были случаи, один из них - сразу два человека погибло из за халатности - им кровь не той группы ввели, перепутали.
автор Комиссия50% • 13 декабря 2021
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Який жах
автор Комиссия50% • 13 декабря 2021
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Боюся, та й зв´язків відповідних немає.
автор Комиссия50% • 13 декабря 2021
Ответ дляИванка Бур
Співчуваю
автор Комиссия50% • 13 декабря 2021
Ответ дляСижу на стуле
Теж співчуваю Вам. Тримайтесь!
Дякую
автор Комиссия50% • 13 декабря 2021
Ответ дляПодкустовый выползень
Співчуваю!! Жахлива ситуація
автор Комиссия50% • 13 декабря 2021
Ответ дляИванка Бур
Як ви неприємно пишите! Це просто жах, людей рахуєте за бидло
Гжегож Бженчишчикевич• 13 декабря 2021
Ответ дляКомиссия50%
Боюся, та й зв´язків відповідних немає.
А поискать, скооперироваться с другими жертвами этого врача?
автор Комиссия50% • 13 декабря 2021
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Як його можна покарати?
Гжегож Бженчишчикевич• 13 декабря 2021
Ответ дляКомиссия50%
Як його можна покарати?
По закону никак, а с помощью бандитов на то, на что фантазии вашей и желания отомстить хватит. Возможно, вы захотите, чтобы его избили, а может, чтобы в инвалида превратили..