Ждушечка• 16 декабря 2021
Декрет. Повне вигорання
Двоє дітей, 2 і 5 років. Обидві вагітності заплановані. Діти взуті, вдіті і доглянуті. Я їм, читаю, граю і намагаюсь прислухатись. Але.. повне відчуття, що я в цьому всьому втрачаю себе. В мене не вистачає часу на себе. Чоловік максимально задіяний, проте я бачу, що міг би старатись більше. Затримка з роботи на годину ввечері мене може просто вибісить. Починаються сварки через мою постійну втому. Намагаюсь знайти якесь рішення, тому вирішила вийти на роботу. Не знаю, що навіть намагаюсь спитати. На фоні постійних стресів почались проблеми зі здоров´ям. Мене мучать мігрені. Я виснажена морально. Перестала відчувати радість материнства. Я розумію, що діти ростуть, але таке відчуття, що просто згораю
ПешитеБесАшипок• 16 декабря 2021
Ответ дляАноним-ка
Никто не знает, как будет) Если сможете самоорганизоваться и дети болеть не будет, то, наверное, станет лучше. Но Вам до той работы ещё дожить нужно и моральное здоровье сохранить.
Вы хоть одного ребенка видели, который не болеет? А дистанционка? Можно работать, если зарплата позволяет нянек нанимать или если на подхвате куча бабушек.
Прилипало• 16 декабря 2021
Ответ дляИдууу--уууу блин
І тільки вийшовши на роботу, тягнучи гуртки, уроки, лікарняні, роботу, побут, розумієш, що декрет - то був золотий час. Тримайтеся, балуйте себе чимсь щодня, відмовтеся від якихось зобов´язань, в чомусь опустіть планку, але викроюйте щодня годинку на якусь приємність для себе.
100 %
Я потом через 4 года вернулась , и счастлива ) наигралась в работу .
Многие просто не могут себя занять дома , и придумать себе досуг , удалённую работу .
Ждушечка
• 16 декабря 2021
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
да поймите, у каждого своя ситуация, и то, что автор на взводе понятно 95%мам. мне тоже кстати. а у автора двое с маленькой разницей! выходите на работу, жизнь заиграет новыми красками!
О, Боже, дякую вам
Ждушечка
• 16 декабря 2021
Ответ дляПешитеБесАшипок
Зп дозволить. Хочу на роботу...