Чудо в декрете• 19 декабря 2021

А вам би було приємно?

Усім привіт!
Є у мене подруга(познайомилась з нею десь близько 2 років), яка має скрутне становище, як фінансове так і зі здоров´ям були нещодавно серйозні проблеми, живе на квартирі з дитиною. Вчора було ДР її доньки. Я заїхала привітала. Під час чаювання я декілька разів від неї почула, що у неї нема грошей і що хотіла б вона купити багато повітряних кульок своїй дитині, і гарний подарунок, і стіл "накрила" з останніх, хоча мені сказала нічого не купувати, вона сама купить торт.
І от передає вона вкінці подарунки на Миколая моїм дітям. Дома і я, і діти були у шоці, і діти попросили повернути тьоті гроші там було по 500 гривень + смаколиків на гривень 200-250.
Стало не приємно від того, що вона обділила свою дитину, за ради чого нам не зрозуміло...
І взагалі, як на мене, це не доцільні подарунки на Миколая по суті чужих людей, хоч вона нас і вважає за рідних.
Це у мене сприйняття дивне? Чи це так і має бути,і нічого повертати не треба?
Скажу, що така ситуація не вперше.

P.S. Для її дитини вийшов подарунок на 1000
Попипиповна• 19 декабря 2021
Ответ дляКукусики
что странного?
вы тоже жалуетесь что нет денег и дарите потом подарки?
Вы понимаете, что вы не радуете другого таким подарком, а наоборот ставите в неловкое положение человека?

Дети слышали, что у девочки не будет праздника, вы думаете им нормально будет тратить эти деньги?
У меня нет финансовых проблем. И какие бы у меня не были проблемы, дорогим людям всегда сделаю подарок хороший.

автор Чудо в декрете • 19 декабря 2021
Ответ дляКукусики
что странного?

Дякую за розуміння!!! Ви точно описали наш стан. Я оторопіла, коли донька дала мені конверт зі словами
’мам, там дуже багато, треба повернути, тьоті’😐🙄.
Кукусики• 19 декабря 2021
Ответ дляПопипиповна
так и делайте, кто ж против? Только зачем их перед этим посвящать в то, что вы ПОСЛЕДНИЙ кусок им отдаете, вместо своих детей?
Кто после такой предистории не подавится?
Ну я бы не смогла точно. Если вы смогли бы, понимаю, почему вы не понимаете в чем печаль автора.
Единая страна!• 19 декабря 2021
Ничего не нужно возвращать, человек сделал подарок о чистого сердца
Кукусики• 19 декабря 2021
Ответ дляЧудо в декрете
ну вообще да, не права подруга.
Когда я была студенткой, и денег у меня было немного, я старалась не отставать и дарить подарки, как все)
Мы скидывались с подругой и дарили другой нашей подруге подарок.
Но при этом я никому не анонсировала, что мне это финансово накладно.
И это нормально.
Ненормально жаловаться и делать дорогие подарки.
Но так демонстративно я бы наверное не возвращала, вернула бы подарком на НГ, хорошо что он близко))
Точный сантиметр• 19 декабря 2021
У мене грошей не так багато
І в мене є така подруга. Не дивлячись на двоє своїх дітей та не дуже гарний фінансовий стан,
Завжди дарує дорогі подарунки, передає гроші сину. Нічого не допомагає( приймаю, дякую, намагались теж щось дарувати по можливості.
автор Чудо в декрете • 19 декабря 2021
Ответ дляГолубая устрица
Повернути - зробити неприємно на все життя. Не треба повертати. Просто скажіть що дуже приємно. Повертати - плюнути в душу.
А от якщо зовсім не приємно? До того ж людині, вже не однарозово говорилося, що не потрібно дорогих подарунків.
Голубая устрица• 19 декабря 2021
Ответ дляЧудо в декрете
Комплекси. У моєї подруги таке було, аж потім через роки призналася. Надивилася як інші і збирає гроші, хоче бути хоч десь нарівні. Я не ображалася.