Аноним с кешбеком• 25 декабря 2021
Roshen разом з 26 компаніями призупинять виробництво солодощів
Високі ціни на газ роблять продукцію невигідною
Кондитерські компанії з асоціації "Укркондпром", включаючи Roshen, заявили про плани повністю або частково згортати виробництво продукції.Про це повідомляється у заяві Асоціації.
За словами президента асоціації Олександра Балдинюка, 22 грудня ціна на біржі на газ склала понад 73 тисячі гривень. Через це компанії змушені призупинити чи згорнути частину виробництва. Останні кілька місяців члени асоціації перебували на межі рентабельності через ціну на газ та зростання всіх інших складових собівартості.
"В минулому місяці виробники купували газ в середньому за цінами близького 40 тис гривень і вже при такій його вартості виробництво багатьох видів продукції було нерентабельним, а виконання раніше підписаних контрактів було збитковим для підприємств галузі. В грудні постачальники пропонували газ 55 по тис. гривень за тисячу кубометрів, при якій реалізувати вироблену продукцію за економічно обґрунтованими цінами вже було б дуже важко. А при вартості газу для виробничих потреб в 73 тис. грн. за тисячу кубометрів кондитерським компаніям простіше взагалі згорнути виробництво, адже при такій собівартості продукція буде незатребуваною ні на внутрішньому, ні на зовнішніх ринках», – пояснив О.Балдинюк.
Хто входить до асоціації "Укркондпром":
ДП "Кондитерська корпорація "Рошен"
ПрАТ "Харківська бісквітна фабрика"
ТОВ "АВК КОНФЕКШИНЕРІ"
ТОВ "Інтерстарч Україна"
ПрАТ "Монделіс Україна"
ТОВ "Нестле Україна"
ПрАТ "Домінік"
ТОВ "Кондитерська фабрика "Ярич"
ТОВ "Світ ласощів"
УАСП у формі ТОВ "Галка ЛТД"
ПАТ "Рівненська кондитерська фабрика"
ТОВ "Херсонська кондитерська фабрика"
ПрАТ "Дніпропетровський КХК"
ПАТ "Продовольча компанія "Ясен"
ТОВ "ВКГ "Лісова казка"
ПАТ "ВТКФ Ласосі"
ДП "Зеєландія"
ТОВ "Шокоооооооолад"
ФОП Матєєв О.В.
ТОВ "Укркава"
ПАТ "Енні Фудз"
ТОВ "Агр-ЮГ-Сервіс"
ФОП Дикій П.Д. ТМ "Жаримо каву в Одесі"
ЗАТ "Одесакондитер"
ЗАТ "Житомирські ласощі"
ТОВ "Кондитерська фабрика "Меркурій"
ТОВ "Інверт"
Як відомо, ціни на газ у Європі становлять 1600 доларів за тисячу кубометрів газу. Ціна впала з 2000 завдяки постачанням США та позитивного прогнозу погоди в Європі.
Хто входить до асоціації "Укркондпром":
ДП "Кондитерська корпорація "Рошен"
ПрАТ "Харківська бісквітна фабрика"
ТОВ "АВК КОНФЕКШИНЕРІ"
ТОВ "Інтерстарч Україна"
ПрАТ "Монделіс Україна"
ТОВ "Нестле Україна"
ПрАТ "Домінік"
ТОВ "Кондитерська фабрика "Ярич"
ТОВ "Світ ласощів"
УАСП у формі ТОВ "Галка ЛТД"
ПАТ "Рівненська кондитерська фабрика"
ТОВ "Херсонська кондитерська фабрика"
ПрАТ "Дніпропетровський КХК"
ПАТ "Продовольча компанія "Ясен"
ТОВ "ВКГ "Лісова казка"
ПАТ "ВТКФ Ласосі"
ДП "Зеєландія"
ТОВ "Шокоооооооолад"
ФОП Матєєв О.В.
ТОВ "Укркава"
ПАТ "Енні Фудз"
ТОВ "Агр-ЮГ-Сервіс"
ФОП Дикій П.Д. ТМ "Жаримо каву в Одесі"
ЗАТ "Одесакондитер"
ЗАТ "Житомирські ласощі"
ТОВ "Кондитерська фабрика "Меркурій"
ТОВ "Інверт"
Первая леди колхоза• 26 декабря 2021
Ответ дляМейк-ап форева
Удалено администрацией...
Какое ТВ. Вашего петю вся страна терперь не может
Борисфенка• 26 декабря 2021
Ответ дляДелиВерка
Девчули, не ругайтесь. Хочется узнать к чему нас подталкивают в итоге.
Зелений хоче отримати з Петі мільярд . Петя вже за кордоном і платити не збирається.
Якщо Зелений закриє стільки виробництв, його самого знесуть. Тому фабрики будуть працювати далі, але власник може змінитися, пограбують Петю.
Чавонадо• 26 декабря 2021
Ответ дляУгадайс
Эээ, погодите, а разве петя не продал рошен, как обещал когда то?) Ой, он еще конфетами в России торгует? Как патриотично. Настоящий президент!!!
Кто то говорил что он миллионер и деньги ему не нужны...ага....
Думаю рошен закрывают не из за цен на газ.
Мейк-ап форева• 26 декабря 2021
Ответ дляПервая леди колхоза
Ваша страна может и не может, а украинцы и цивилизованный мир уважают как лучшего президента.
Неутомимые шахматы• 26 декабря 2021
Ответ дляКоролева красоты
В шоке от комментариев выше, пусть я и не большой фанат конфет, но что хорошего в том что украинское производство остановится, люди потеряют работу. Люди вместо того чтоб покупать украинские конфеты и поддерживать отечественных производителей, будут грести польское г
Я тоже, люди реально не понимают последствий, у них одни тортики в голове....
младокошкина• 26 декабря 2021
Ответ дляМейк-ап форева
Мальдивского милиардера?

ДелиВерка• 26 декабря 2021
Ответ дляБорисфенка
А с народа что хотят? Для чего эти семейные междусобойчики в массы понесли?
Первая леди колхоза• 26 декабря 2021
Ответ дляБорисфенка
От бедный Петя.
Мейк-ап форева• 26 декабря 2021
Ответ дляНеутомимые шахматы
Удалено администрацией...
Первая леди колхоза• 26 декабря 2021
Ответ дляМейк-ап форева
Соцопросы посмотрите)
ДелиВерка• 26 декабря 2021
Ответ дляМейк-ап форева
Удалено администрацией...
Так что Вы предлагаете-то? Ну вот открыли Вы нам глаза. Все гораздо хуже, чем нам, декретным худеющим клушам, казалось. Дальше что?
Тепличная• 26 декабря 2021
Ответ дляПервая леди колхоза
При Пете в 10 раз выросли цены на газ. Но вы ж кричали, что это как в Европе. Так что должны быть счастливы)
Ви не минуле згадуйте, а про теперешнє думайте.
Про своє.
Бо я про своє подбала, коли побачила лайно, вами обране
Про своє.
Чавонадо• 26 декабря 2021
Ответ дляДелиВерка
Кстати , проезд в Запорожье будет с января с 8 - 12 грн.
Казалось бы , ну и фиг с ним.
А нет . Это минус в кармане каждого жителя . На работу за что ездить ?
Казалось бы , ну и фиг с ним.
Борисфенка• 26 декабря 2021
Ответ дляДелиВерка
Хочуть, щоб ви обурилися ’Рабочіє места щезнуть’ і палко підтримали Зеленого, якому не вистачає мільярда вам пенсії платити.
Готують суспільну думку.
Угадайс• 26 декабря 2021
Ответ дляМейк-ап форева
Я при пете свалила заграницу. Потому что при нем страна начала катиться в опу. Быстро и уверенно.
Опрос на советчице показал, что у пети гораздо меньше рейтинг чем у яныка.
Ну да ну да, это все боты.
Фигура мечты• 26 декабря 2021
Ответ дляКоролева красоты
Удалено администрацией...
Чавонадо• 26 декабря 2021
Ответ дляТепличная
Про своє.
выехали ?
Тепличная• 26 декабря 2021
Ответ дляУгадайс
Ну да ну да, это все боты.
Вже зеля. Вертайтесь. Він же ваш по духу
ДелиВерка• 26 декабря 2021
Ответ дляФигура мечты
Удалено администрацией...
А немасса что делать планирует?
Борисфенка• 26 декабря 2021
Ответ дляПервая леди колхоза
От бедный Петя.
Петя багатий, його хочуть трохи пощипати.
ДелиВерка• 26 декабря 2021
Ответ дляБорисфенка
Готують суспільну думку.
Обурылысь аж до митингов?
Чавонадо• 26 декабря 2021
Ответ дляБорисфенка
Он реально богатенький .
И теперь придется изворачиваться скорее ужа на сковородке.
Борисфенка• 26 декабря 2021
Ответ дляДелиВерка
Обурылысь аж до митингов?
Та і вереску в соцмережах вистачить ’Петя гад, ділитися не хоче’. Зелені мріють про другий термін, хоча й перший навряд чи досидять. Зе-біли, і цим все сказано.
Статус Ква• 26 декабря 2021
Ответ дляРогнеда Карповна
Людей життя нічому не вчить. Яка різниця, що хтось не з’їсть цукерку чи ’стройнєє будєт’? Призупинення виробництва - це тисячі людей недоотримають зарплатню, це невиплачені податк, відповідно недоотримані доходи бюджету, не відремонтовані школи/дороги/лікарні. Крім того думаєте інші бізнеси подорожчання газу обійде стороною?
+++++++
ДелиВерка• 26 декабря 2021
Ответ дляБорисфенка
То есть Вы считаете, что Зеленский таким образом хочет обосновать повышение безработицы на своем первом сроке? Типа все виноваты, Ахметка, Порох, но не он?
Показушница• 26 декабря 2021
Ответ дляМейк-ап форева
за цивилизованный мир я промолчу, а вот расписываться за всех украинцев, пожалуйста, не стоит!
Аноним с кешбеком
• 26 декабря 2021
Ответ дляПописанная парта
Вот читаю комментарии и думаю, какие же у нас барышни .. не знаю как назвать.. наверное декрет так влияет.
Вопрос же не в Рошене, а в том, что в ближайшее время массово будут останавливаться производства, Рошен и другие, Деркач ( Яготинское) тоже сказал молочка не вытягивает и многие другие. Подумайте, к чему это приведёт. Тысячи людей останутся без зарплаты, сотни производств закроются,
Вот именно..И не только продукты((
Угадайс• 26 декабря 2021
Ответ дляТепличная
Нет. Не мой. Люди голосовали не за зелю, а против пороха.
Теперь и в зеле разочаровались, как когда то в порохе. Очевидно же
Тепличная• 26 декабря 2021
Ответ дляУгадайс
В бюлетні було 30+ кандидатур.
Тому хай люді себе не обманюють..