Брюльтик• 28 декабря 2021
Хто проживає в Івано-Франківську, зайдіть будь-ласка!
Доброго дня! Порекомендуйте,будь-ласка, приватну клінікув Франківську , куди терміново можна звернутися до терапевта та зробити УЗД легень. Ідемо з Буковеля на Київ,сьогодні піднялась температура і удушуючий кашель кожну хвилину, боюсь поки доїдемо до Києва буде зовсім погано, вже хочеться щоб прослухали й швидко назначили лікування. Дякую
Весёлая морковка• 28 декабря 2021
УЗД легень рекомендую робити в клініці Медхауз, лікар Паздерська Христина. Чоловік там недавно обстежувався.
Терапевти там теж є. Номер погугліть.
ЭтаваНиМожетБыть• 28 декабря 2021
Ви думаєте так просто попадите до лікаря? Їдьте в лікарню, там зорієнтуєтесь
Брюльтик
• 28 декабря 2021
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Не думаю, але тому й запитую про приватну . Ще цілий день і ніч попереду, думаю варто спробувати попасти
Все знаю вдоль и поперек )• 28 декабря 2021
Як варіант, їдьте в обласну лікарню на Пасічній, на приймальному послухають (якщо дорослий), або в обласну на Коновальця, якщо дитина
Vlada-Maria• 28 декабря 2021
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Або в ургентну лікарню. Ще, як варіант, на Мазепи працює відділення невідкладної медичної допомоги