Обнемашечка• 31 декабря 2021

Посварилася з рідними і лежу плачу в Новий рік

Спасибі тим, хто дочитає.
Я не конфлітна, з чоловіком за 8 років шлюбу не сварилися ніколи. Сама не знаю що на мене найшло.
Дітям 7 і 5 років. Я досі в декреті. Таке рішення прийняли вдвох з чоловіком, так як діти дуже хворіли і досі хворіють. Наприклад, від початку сезону старший хворів 7 разів, менший 9. Кожна грві забезпечує нам 2 тижні лікування. Сидіти з ними немає кому, мої батьки далеко, свекри поруч, але вони посвятили себе дітям дочки і їм з ними нелегко справиться, куди мені ще своїх нагрузить. Моя робота не передбачає таких частих лікарняних, тому разом вирішили, що я ще посиджу з ними, поки молодший хоч в 2 клас не піде. Старший серйозно займається спортом і посилено англ мовою, мені треба весь час возити. Грошей чоловіка вистачає.
Але я відверто задовбалася. Мам, мам, мам, мам.....
Менший весь час вдома, в садок за всі роки майже не ходив.
Тобто, мені треба вдома займатися його розвитком, готувати до школи, гратися з ним. Також допомагати старшому. Я розумію, що моя енергія на нулі. Мене це все дістало просто. Мене вкрай дістали вуличні прогулянки, місити грязь. Мене дістали вже домашні ігри, особливо настольні. Я надцятий раз вже не можу в них грати. Самі діти гратися не хочуть. Їм або гаджети, або розважай нас мама.
Сьог свято. Я мріяла просто провести день спокійно, трішки приготувати на стіл, повалятися біля телевізора без оцього мам, мам, мам... а вони мамкають зранку. Зробили з ними зарядку, почитали, погуляли на вулиці, вони переглянули кілька мультиків, поки я готувала, а потім знову мам, мам, мам.
Вже вийшли на вулиці посмажить рибу на грилі, попалили бенгальські вогні, погуляли з собакою, намотали кілька кругів і я нарешті хочу просто сісти і подивитись телевізор з бокалом і смачною їжею. А вони знову, мам, пограй з нами, ну пограй, ну будь ласка і тд.
Я просто зірвалася. Я розридалася за столом. І кричала типу "іграшки для дітей, а не для дорослих. Нащо ми їх вам купили цілі гори, якщо ви не можете піти з ними гратися. Я ДОРОСЛА І ДІСТАЛИ УЖЕ ВАШІ ІГРИ І ІГРАШКИ"
Чоловік встав зі столу і закрився в кімнаті. Вони лишились мамкать поруч, типу нічого і не було і повно питань як приходить дід мороз, які в нього сліди, де паркує оленів. А я просто сиділа і сльози градом. Я більше не можу цього чути. В мене хронічний недосип, я хотіла поспати вдень, щоб зустріти новий рік, але діти не дали зі своїми мам, мам, мам....
А недосип, бо вони по черзі вночі ходять. По 2-4 рази за ніч, я ходжу їх присипаю, повертаюся. Потім розбита весь день.
Я розумію, що не права. Але чогось мені так за себе образливо. Я живу тільки їхнім життям. Стараюсь, всім трьом готую окремо по смакам, бо всі люблять різне, а я ж типу вдома і можу.
Виходить, стала просто інструментом їхніх інтересів і втратила себе.
Ви теж в вільні від роботи часи сидите і безкінечно граєте з дітьми, водите їх по вулицям чи ще по яким розважальним місцям і кайфуєте від цього?
Поговоріть зі мною. Бо мене тошнить уже від цього. Я не хочу прокидатись зранку, немає радості материнства. Сьогодні стався якийсь апогей, бо для мене, що свято що будень
Соня-сонятко• 31 декабря 2021
Ответ дляСветка-пипетка
У автора муж до 9 на работе ? Я что-то пропустила ? А даже если и до 9 , есть выходные , в которые можно уделить время детям , тем более , у автора мальчики , им нужен отец . Есть отпуск . Если бедолага так упахивается , зачем он делал автору 2 детей ? Он что , не знал , что детьми нужно заниматься ? Другие как-то ухитряются уделять время детям , а тут прям тяжелый случай ... А автору жить когда ?
А где указано что не до девяти? А на выходных ему отдыхать не надо,? Или пойти сдохнуть сразу? Зачем автор себе делала двоих детей? Она не знала? Что их содержать. Надо? А мужу жить когда?

Твоя подруга• 31 декабря 2021
Ответ дляОбнемашечка
Так а що робить, замикать двері на замок, хай плачуть?
Захотілося вам відповісти...
Своїм ’хай буде добре всім’ ви цих всіх посадили собі на голову.
У тому, як ви зараз живете, винні в більшості ви. Доросла ви, а не діти, керуєте ви, а не діти.
Мій з 5-6 років розуміє що таке мама хоче поспати у вихідні і треба посидіти тихенько, що таке коли мама хоче випити кави або подивитися фільм, що таке коли мама просто не хоче гратися/малювати/йти на вулицю - ніхто не вмер, не травмована психіка, не ображений і т.д.
Автор, поставте межі, а не шукайте відговорки, бо зійдете з розуму.
З наступаючими вас святами
КоролеВешна• 31 декабря 2021
Розумію вас. Теж так було. Мої поради - по-перше: привчіть дітей лягати спати о 20.00. розпочинайте підготовку до сну о 19й. Якщо ляжуть о 19.30 - не біда) побалакають тихенько (казку по черзі один одному розкажуть), і о 20-20.30 будуть вже спати. І у вас буде час для себе. По-друге: перестаньте виготовляти кожному різне! То й що з того що ви вдома сидите? Краще виділіть час для відпочінку. Привчайте дітей що маму не можна чіпати коли вона читає (вишиває, малює,ще там щось). Спочатку 5-10 хвилин, потім 20-30, потім годину. Бо мама не приготує смачненьке, не купить щось там, інше.. у вас вже не маленькі діти, вони мають розуміти, що мама не прислуга, і не нянька. Що у мами також є бажання - не йти на вулицю з дітьми, а подивитися передачу якусь, наприклад. Не готувати всім і все, а просто закинути у духовку щось, та чоловік з дітьми хай накриє на стіл.. любіть себе! В першу чергу -СЕБЕ! Ви маєте право і відпочити,і подивитися кіно, і побути з чоловіком..
БезПаспортаНеПродаю• 01 января 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Ну вы оба, у автора только муж. Меня не устраивают ваши фантазии,себе их оставьте. У детей автора мама не приносит столько сколько муж
И что? Я тоже в декрете сидела положенные 3 года, но муж не ждал три года, пока я выйду на работу, чтобы стать отцом. Если ваш ждал, сочувствую. Мне такой ждун не нужен, и сыну моему тоже.
автор Обнемашечка • 01 января 2022
Спасибі всвм за відповіді! Я в шоціі, ще такого не було, щоб, майже, всі підтримали, а не в грязюку затоптали.
Я дійсно поговорила і мене відпустило.
Чоловік прибрав зі столу і помив посуд (вперше за 8 років).
Вклав дітей.
Прийшов і ми поговорили. Я виплакалась і висказала все, він мовчав, але слухав. Під бій курантів ми все ще розмовляли на тему дітей і їх поведінки, навіть не зустрічали новий рік. Вночі 2 рази він до дітей вставав. В 4 діти побігли вже шукати подарунки. І от він з ними не спить з 4
Соня-сонятко• 01 января 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
И то, что автор восемь лет в декрете. Причем тут мой, не прыгайте вокруг моего и не выдумывайте..есть муж автора. Себе сочувствуйте, что хочется врать и придумывать
Соня-сонятко• 01 января 2022
Автор, не дети должны вами рулить, а вы детьми. И все эти рассказы про болезни... Да, мой первый год в саду болел много, второй меньше, третий ещё меньше...
Светка-пипетка• 01 января 2022
Ответ дляОбнемашечка
Я дійсно поговорила і мене відпустило.
Вклав дітей.
Ну и слава Богу . С Новым Годом !
ЭтаваНиМожетБыть• 17 января 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Можна і мені до вас на англійську?
Мені для роботи треба для листування тільки для початку, а пізніше і розмовляти. А в мене знань мінімум
Доброго дня, якщо надумали, чекаю на мейл.