Вбигудях• 02 января 2022
А як ви вибираєте для себе косметолога?
В інтернеті? Їх реально багато - я просто в гугл ввела пошук.
За якими критеріями?
На що варто звертати увагу?
Хочу зробити чистку.
За якими критеріями?
На що варто звертати увагу?
Хочу зробити чистку.
Пукимончиг• 02 января 2022
Хочу сходити на пробу в сусідній будинок. Далеко не буду їздити, знаю себе.
жижифреймут• 02 января 2022
Мне посоветовала подруга. Много лет и хожу. Вообще я бы по отзывав подруг выбирала
itisnotalena• 02 января 2022
через друзей или инстаграм, смотреть на результаты, главное сравнивая с несколькими десятками других и выбирать лучшего
Вбигудях
• 02 января 2022
Ответ дляПукимончиг
Я теж хочу поряд. Але як визначитись, куди йти. Обличчя у мене одне...
Вбигудях
• 02 января 2022
Ответ дляitisnotalena
Через Інстаграм теж стрьомно. Адже негативні відгуки там можна видалити.
Вбигудях
• 02 января 2022
Поки що мені зрозуміло, що по 1-3 позитивні відгуки навіть розглядати не буду. Можливо, є якісь нюанси саме по чистці обличчя, підкажіть, будь ласка. Я не знайома з сучасною косметологією. Як проходить ця процедура і що туди входить.
Мандолина Бу• 02 января 2022
Ответ дляВбигудях
А что можно сделать не так при чистке?
Ладно, ещё можно понять, инъекции, смасс-лифтинг... Чистку можно самостоятельно сделать в домашних условиях.
Вбигудях
• 02 января 2022
Ответ дляМандолина Бу
А что можно сделать не так при чистке?
Я не вмію
фрау Гитта• 02 января 2022
Ответ дляМандолина Бу
А что можно сделать не так при чистке?
Тоже не поняла паники.....
Вбигудях
• 02 января 2022
Ответ дляфрау Гитта
Тоже не поняла паники.....
А як зараз роблять чистку?