Бусурманша• 05 января 2022

Чому досі не оновлено дані на ПФУ.ua, якщо 24.11. звільнена, а 25.11 оформлена?

Доброго дня. 24.11. 21 звільнення, 25.11.21 оформлення. Знаю за сайт ПФУ.юа. Для загальної інформації контролювала як нараховується стаж, чи є сплата ЄСВ. Так от стикнулась з тим, що досі не відображається , що я звільнена і що оформлена на нове місце роботи.
Записи обидва у трудовій є, вона в мене на руках.
Чому так може бути? Та чи може це бути зв´язано з квартальними поданнями у податкову( у лютому найближчий якщо не помиляюсь)??
Чи було у вас таке?
Редиска Я• 05 января 2022
Звіт поквартальний, тому контролюйте після 9 лютого

lyuba81• 05 января 2022
Після 9 лютого глянете, ще ніхто нічого не подавав.
ПП-шница• 05 января 2022
Если не позже 9. Там иногда по 4 месяца висяк.
автор Бусурманша • 05 января 2022
Ответ дляРедиска Я
Спасибі, за точну дату)
автор Бусурманша • 05 января 2022
Ответ дляПП-шница
Хорошо. Буду знати)
автор Бусурманша • 05 января 2022
Ответ дляlyuba81
Спасибі