Работать надо• 05 января 2022
Чи планували вагітність?
Дівчатка чи є тут такі,які планували вагітність?Які аналізи здавали?Чи просто вагітніли без аналізів і огляду?Можливо пили вітаміни якісь перед вагітністю?
Физрукая• 05 января 2022
Ответ дляСоседушка
Планувала: зробили з чоловіком всі обстеження , за три місяці пила фоліо, вітамін є, чоловік якісь дріжджі, не вживали алкоголь, і вирахувала, коли буде дівчинка, в той місяць і почали працювати. Завагітніла з першого разу, 10 років була в шлюбі без дітей- просто не хотіли. Народилась дівчинка, все, як планували.
А как пол планировали? Что за календарь?
Соседушка• 05 января 2022
Ответ дляФизрукая
Треба розуміти, що точне планування статі неможливе, і в любому випадку дитина буде самою любимою, але все ж таки, якісь прикмети можна зробити.
по цьому календарику у всіх моїх співпало і в мене. Я за півроку знала коли буду зачинати дитину.
Физрукая• 05 января 2022
Ответ дляСоседушка
Спасибо большое)
Конечно, в любом случае ребенок будет самый любимый
Ушла и Пришла• 06 января 2022
Первая была плановая по типу, давай попробуем. Вторая плановая, но узнала что щитовидка не впорядке поэтому готовилась, за 3 месяца, все подымала. Железо, ферритин, витамин д, фолиевая. Пила, йод, цинк, селен, витамин, в9, в12, препараты железа, кальций, лецитин, холин и что еще, меня муж наркоманкой называл, через 3 месяца забеременела, до этого не начинали. Сейчас 3 я беременность, подготовится неуспела, не плановая, пью в процессе. Лучше готовится, все отражается на детях