Баксы_сдам• 06 января 2022
Где можно купить нормальные белые грибы?
Не труху, не червяков, а нормальный правильно собранный и правильно высушенный гриб?
Вижу на Кукере весьма приятную картинку, но пупком понимаю, что будет все далеко не так...
А, может, кто-то покупал на Кукере белые сушеные грибы и может дать отзыв?
Спасибо.
Гарачый Шыкалад• 06 января 2022
В Західній Україні, може попросити щоб хтось купив, хто там буде відпочивати може, я купила була 3-ох літрову банку за 300 грн., у Ворохті, коли вдома замочувала то було багато червивих, але при купівлі їх не видно було.
(Говорю про сушені гриби).
Баксы_сдам
• 06 января 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
(Говорю про сушені гриби).
Так, я саме черв´яків і боюсь отримати... було вже...
Баксы_сдам
• 06 января 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
(Говорю про сушені гриби).
Ну якщо у мене люди не відпочивають в ЗУ, то не жити з без грибного супу...

Баксы_сдам
• 06 января 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
(Говорю про сушені гриби).
Ааа... Дочитала до 300 грн. за 3-хлітрову банку... ну це ж вже зразу було зрозуміло, що є якесь ’підводне каміння’ ))) Ще років 5-6 назад купляла 3-хлітрову банку за 500 грн. і це було не дуже дорого, але тоді не було жодного жука... Вистачило на довгенько...
Гарачый Шыкалад• 06 января 2022
Ответ дляБаксы_сдам
Це було давненько), у 2018 році, ми відпочивали у Ворохті, тоді була така ціна у всіх продавців.