Подмигашка• 07 января 2022
Куда поехать на лыжи с 10-летними детьми?
Конец января. До Буковеля не билетов. Пилипец не хотим, надоел. Славское скусно... Драгобрат? Не экстримально ли? Куда еще можно?
АБВГДэшница• 07 января 2022
я была только в Буковеле с детьми.
Мне кажется в Украине альтернативы достойной нет, можно заграницу попробовать, говорят даже дешевле.
мегамоСГ• 07 января 2022
Мы катались в Болгарии в Банско, Буковель. На Драгобрат с ребенком я бы не поехала, в Славское тоже.
Бабканадвоесказала• 07 января 2022
Ответ длямегамоСГ
на Драг с ребенком 8-ми лет - легко! Но, наверное вам будет ’скусно’.
Подмигашка
• 07 января 2022
Ответ длямегамоСГ
мы на пару дней. С Болгарию на 3 дня не готовы
#Пойду_кгадалке• 07 января 2022
Ответ длямегамоСГ
Ми зараз відпочиваємо в Банско, я б з дітьми не рекомендувала. Наслухалися про Європу, що гори високі, а по суті одна висока гора, кататися з вершини і до середини, можна сказати одна синя траса ( по міркам Буковеля це червона), купи снігу, жесть, це не катання. Скільки років їздили в Буковель, вирішили змінити обстановку. Для дітей Буковель супер, безліч трас, і сині і червоні, і цілий день переїжджаєш. Мені краще Буковель, якщо ви не супер професіонал чи любитель екстриму. Я в Буковелі спокійно катаюся тиждень, для мене це релакс, навіть нервова система зміцнюється. А в Банську це екстрим, люди не вільно катаються на кантах, а так плугом - як би з крутої гори спуститися. Я такої їзди не бачила. А ще на весь курорт один підйомник!!!!! І тисяча людей в кілометровій черзі, в ще така черга до каси на два віконечка, довго обслуговують. Але сам курорт Банск - городок класний, але й дорогий. Ми завжди в Буковелі скупляться в Extrem Style, то в Банску ціни на лижне спорядження мінімум в два рази дорожче.
АБВГДэшница• 07 января 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
как они плугом съезжают с крутых горок, оно же несет нормально, а если тормозить конкретно, так это раз спустился - как вагон разгрузил) Столько сил надо.
А в Австрии или Грузии не были? Мы бы куда-то еще съездили.
Хотя лично мне в Буковеле совсем не надоело, хотя цены конечно так себе, только лыжи по 4000 тыс в день для 2+2.
#Пойду_кгадалке• 07 января 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Не були більш ніде, але тут прокат самих ботинок 30 левів *16= 480 грн в день.
Так, плугом несе, всі так і не їдуть, а постійно плугом на тормозі. Тому що одна пряма гора, а в Буковелі багато трас «серпантином», багато синіх.
#Пойду_кгадалке• 07 января 2022
В мене знайомі у Польщі були в Закопанах, дуже задоволені, але траси теж короткі. Але там день в термальні можна з’їздити, день в аквапарк, і траси кожен день різні напрямки. І ціни казали нормальні, я навіть на новий рік Редисон дивилася, ціна на порядок дешевше від Редисона в Буковелі. А зараз знайомі в Словаччині, в Яснах, там ціни на порядок дорожче, Скіпас зараз на день 55 євро. А в Банско ціни на скіпаси зараз скину, потрібно помножити на 16
АБВГДэшница• 07 января 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
в Буковеле отличные трассы, я катаюсь давно, но ненавижу экстрим, мне синих трасс всегда хватает с головой)
Так что может нам и не стоит искать себе приключений)
Хотя в Грузию я бы хотела.