Добротная• 08 января 2022
Пімафуцин свічки від молочниці - чи можна вагітним?
Вже 2-й день відчуття зуду в області піхви
А тиждень тому здавала глюкозотолерантний тест і треба було випити склянку солодкого сиропу
Скоріше за все це і є причина моєї молочниці
3 роки тому мені гарно допоміг пімафуцин (призначав гінеколог) а зараз я можу ним скористатись при вагітності?
Исправлялочка• 08 января 2022
Можна, навіть на маленькому терміні. Мені їх прописували в 7 тижнів, бо це єдині, які не всмоктуються в кров і не впливають на плід. Але, щоб вилікуватись, довелося 6 днів їх приймати:(
Ду да ду да ду• 08 января 2022
Мне выписывали в женской консультации ливарол при молочнице и делали промывание перекистью водорода, но лучше уточните у себя в ЖК
Твоя подруга• 08 января 2022
Лучше с доктором. Я ходила во время беременности на спринцевания в поликлинику и Ливарол назначали
Мяо мой мяо• 08 января 2022
Можно именно их.
Но скорее всего причина молочницы изменения в гормональном фоне и ослабление иммунитета.
Я всю беременность практически мучалась от неё. Врач сказал так бывает.
Свечи помогали на какое то время.