Мона Лиза• 14 января 2014
Посоветуйте валик под голову.
Хочу купить валик под голову для сна. Раньше никогда не покупала. Пожалуйста, посоветуйте какой лучше купить. Спасибо.
Roll dfkbr 40*15 Подушка у вигляді валика у вакуумній упаковці для комфортного сну, розроблена для розслаблення і підтримки поперекового відділу хребта.Відмінно підходить для вагітних жінок.
Виготовлені з особливою Memory піни-вісколастіка.Завдяки своїй пінної структурі, вісколастік як би складається з безлічі дрібних пружинок, які забезпечують правильне розподілення навантаження тіла.Крім того, піна змінює свою форму, реагуючи на зміну вашого становища. Також забезпечує підтримку хребту і покращує циркуляцію крові та лімфи. Допомагає позбутися від затікання в області шиї, болі в спині і в хребетному стовпі, оніміння рук і ніг.цена 240 гривен