Аноним Завхоз• 12 января 2022

Художня література для старенької бабусі

Бабусі мого чоловіка 91 рік, проста жінка, живе в селі, читає кілометрами) раніше якось читала газети, псалтир, а зараз із задоволенням читає художні книжки. Перечитала все, що знайшлося дома, у сосідів, але скаржиться, що там про якусь Америку та їх побут) А їй би дуже хотілося про Україну, історію, життя українського села.
На жаль, сама таке не читала, то, будь ласка, дуже прошу порадьте щось цікаве, хочу накупити та відправити їй найближчим часом, а то у неї вже "ломка". Дякую!
НетЕщеНаверное• 12 января 2022
Може, їй українські письменники будуть ближчі- Остап Вишня, Олесь Гончар, Ірина Вільде?
ЯблокоРаздора• 12 января 2022
Ответ дляАноним Завхоз
Ничего себе! Спасибо. Если найду на украинском, конечно
Она только на украинском и есть) Я просто на русском написала название) Сама тоже читала. Терпеть не могу историю, а эту книгу с удовольствием прочитала и посмеялась
автор Аноним Завхоз • 12 января 2022
Ответ дляЗаикальница
’Квіти на снігу’

Кидаю, що згадала, а ви почитайте про що вони. Читаються легко.
Дякую!
Печенюшка• 12 января 2022
Книги Світлани Талан
’Не вурдалаки’, моїй бабусі сподобалось
’Розколоте небо’
Та інші її книги подивіться
автор Аноним Завхоз • 12 января 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
Можливо, не знаю. Готуюсь ’навпомацки’
автор Аноним Завхоз • 12 января 2022
Ответ дляПеченюшка
Книги Світлани Талан
’Не вурдалаки’, моїй бабусі сподобалось
’Розколоте небо’
Та інші її книги подивіться
Дякую!
ротцвеники• 12 января 2022
К сожалению, но теме ничего не посоветую, но бабушка у вас крута
ротцвеники• 12 января 2022
Может, когда вернусь из отпуска пороюсь в старых папках и найду списки литературы с учебы по этнографии Украины
автор Аноним Завхоз • 12 января 2022
Ответ дляЯблокоРаздора
О, спасибо!
Закидай меня камнями• 12 января 2022
Найдите эту книгу. Я своим родителям дарила , понравилась очень . И сама читала .
Закидай меня камнями• 12 января 2022
Ещё вспомнила. Солодка Даруся автор укр.письменниця Марія Матіас . Століття Якова , автор Володимир Лис
автор Аноним Завхоз • 12 января 2022
Ответ дляЗакидай меня камнями
Дуже дякую!