Отчебучкина• 21 января 2022

Що таке кулініч?

Тема нижче
Що оберете шаурму чи слойку з кулініч
Погуглила, немає нічого, що вказувало б на страву. Останній допис в темі вказує, що це якесь харківське слово, можливо щось, як тремпель.
Може і мені ц кулінічі требьа)
Идущаяповолнам• 21 января 2022
Это фамилия моей одногрупницы) Танюха привет
Борисфенка• 21 января 2022
Це назва фірми, яка пече хліб , ’Кулінічі’
Баба Яга• 21 января 2022
То в Харкові мережа закладів така. Жила в Харкові пів року - часто туди навідувалась. Дуже сумую за їхніми тарталетками з полуницею і сендвічем з ростбіфом)
Счастье_же_вот_оно• 21 января 2022
Кулиничи это Сеть булочных в Харькове😂
Пешеходик• 21 января 2022
Кулінічі - село в Харківській області, там же хлібзавод, виробляє серед іншого хлібо-булочні вироби. Харків має мережу їх закладів типу булочні, от мабуть про те і йшлося в тій темі, де порівнювали слойку з кулінічів з шаурмою
ЯНаПэПэ• 21 января 2022
Кулиничи это населенный пункт не далеко от Харькова и сеть одноименных хлебных-кондитерских в Харькове и области. Там большой выбор слоек с разными начинками
автор Отчебучкина • 21 января 2022
Дякую, дівчата!