Называйте меня Повелитель• 22 января 2022
Поставила «точку» в отношениях с любовником, а он не отпускает
Опять я. Продолжение темы моей темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3065127-6
Наконец то я решилась и поставила точку. Бросила в блок и месяц кое как жила. Отпустила его. Но он не отпускает. Приезжает. Ищет. Ездит возле моей работы. Каким то образом начал писать. Говорит что сильно любит.
Взял и опять меня выбил из колеии.
Сказала ему если любишь - разводись. А нет - значит оставь в покое.
Взял и опять меня выбил из колеии.
А Я Самая Самая• 22 января 2022
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Он сидит в машине и чуть не плачет. Как любит. Как ему больно. Как у него сердце болит. ….. как он не может без меня.
мне тоже болит. Но я взяла себя в руки. Если человек не хочет - его не заставить.
Это тот жлобяра, который подарков не дарит, ни копейки не дал и кинул вас ,когда вы работу подкинули?.. конечно , плачет))) где он ещё секс нахаляву найдет , ещё и настолько моложе девушка, попробуй такую дуру найди)
Не куру• 22 января 2022
Ответ дляМамулька
Закінчуйте цей адюльтер. У вас буде на багато кращий і турботливий чоловік, а цей дідок, нехай згадує ваш роман, як присмак ромового пудинга на склоні років. Такі жадібні коханок не мають, як правило, йому з вами пощастило, що ви терпіли таке ставлення безкоштовно.
Ромовый пудинг...сухариков ему, полную панамку:))
Мамулька• 22 января 2022
Ответ дляНе куру
Ахаха 💯 відсотків
Называйте меня Повелитель
• 22 января 2022
Ответ дляМамулька
В нього нікого і не було , щоб так як зі мною. Та він і любити не вмів ніколи. І його мабуть ніхто так як я, не любив. Він не знав що таке можливе ставлення. Він взагалі в це почуття ніколи не вірив. А зі мною , я його дійсно зацепила , щоб там хто не писав. Звичайно можливо це не те почуття , ради якого готовий розрушити своє устатковане сімейне життя.
Там одна жінка колись була з молодості , іноді могли зустрітися ….. іноді. Але без почуттів. А так він завжди сам приїздив за місто у своє бунгало.
Называйте меня Повелитель
• 22 января 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Да. Это тот самый.
ПоэтеСССа• 22 января 2022
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Цирк , а вы верите в такие спектакли?
ЭкстрасенсиХаЯ• 22 января 2022
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Не тратит. Только пытается)))
Типа перед Новым годом спросить в Вайбере что тебе подарить на Новый год ??? А потом через 2 часа после этого вопроса , случайно , идя домой я его встретила возле банкомата , он снимал деньги, держит в руках тищ 50 ….. и ничего. Он уже и забыл что хотел что то подарить.
И так всегда.
Устроился. Да. Он. Хорошо. Удобненько.
Знаете , мне иногда казалось что мы поменялись ролями. Из нас двоих я - мужик. Инициатива на мне. Я отдаю. А он принимает.
Давать больше нечего. Выгорела полностью.
И так всегда.
Устроился. Да. Он. Хорошо. Удобненько.
Молодец мужик, пошел подарки покупать жене ’нелюбимой’)) и детям, а любовнице
Называйте меня Повелитель
• 22 января 2022
Ответ дляПоэтеСССа
Цирк , а вы верите в такие спектакли?
Это я с сарказмом так написала.
В целом , что ему болит - поверить могу. Верю. Это действительно как наркотик. Меня нет и у него ломка. У меня тоже ломка. Но меня обижали - и здесь мне легче. А у него - все было гуд.
Ведь он привык к сексу. Привык что ему уделяют много внимания. Что к нему с нежностью. Он чувствовал что он нужный.
А теперь этого нету. Вот и болит.
Не куру• 22 января 2022
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Зацепили, зацепили. Иииииии? У вас, кроме лапши на ушах, от этого мужчины, никакого профита. У меня в 20 с копейками лет были больные отношения, после которых я поняла - слова - ничто, судить мужчину надо по его поступкам.
Называйте меня Повелитель
• 22 января 2022
Ответ дляНе куру
Согласна.
А поступков у нас не было.
Не куру• 22 января 2022
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Это я с сарказмом так написала.
А теперь этого нету. Вот и болит.
Ничего, ломка пройдет, главное, вы не сорвитесь. Иначе застрянете в этом болоте до дедушкиного инфаркта. Или импотенции.
Мамулька• 22 января 2022
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Дівчино, яка ви наївна. Ви всім завжди вірите... В мене подруга 5років у стосунках, запропонував одружитись, потім знайшов дівчину і пішов від неї, але продовжував ходити до подруги і вона завагітніла і народила від нього, він відхрестився, грошима і 1000грн не дав жодного разу, а заробітки там від 60 тис на міс. Зате які він їй листи писав, що там йому погану з неї тільки добре і як любить, але від тої дівчини підтип не може бо вона людина страшна і т.д я один раз почитала, самій можна закохатись, але це лише слова. Він покинув жінку з якою були 5річні стосунки одну з його дитиною і ніяк матеріально не допомогає. Ходив би і надалі, але коли вона йому про те що дитині щось треба сказала,. Він просто пропав ось вам його реальне ставлення. У вашого діда таке саме. Але в 50років дійсно може сперма стукнути і піде, але думаю ваші стосунки довго не продовжаться. Розумієте коли ти все життя тяжко працював на придбання житла, нерухомості в 50 не хочеться починати з початку, тому я розумію його з фін точки зору. Але не потрібно було роман заводити. В цій ситуації мені більш шкода його дружину, яка страждає в цій ситуації найчастіше
Называйте меня Повелитель
• 22 января 2022
Ответ дляМамулька
Дружина не страждає. Це я вам точно говорю. Єдине від чого Може страждати , так це від такої ж егоїстичної поведінки і до неї , як і до мене. Але не думаю.
Він говорив що вдома все добре.
Звичайно ссоряться і миряться. Як і всі.
Стосовно розподілу майну , я теж з вами десь погоджуся. Важко робити дерєбан всього майна. А ділити є що.
Але і це не саме страшне. Є діти. Одній дитині - одна квартира. Другій дитині - друга. Дружині - обов’язково. Самому треба йти і починати все заново.
Звичайно є страх. А що як це помилка ? А що як не складеться ? І кули тоді???
Але …….. у нас ситуація інша.
Ніхто нікуди не йде.
Йду я. Пішла вже від нього. В нього все залишається як було.
Хоча в мене теж. І не придбала за цей рік нічого, і не втратила . Хоча втратила. Свої кілограми. І підшатнула здоров’я. Добре підкосила сердечко. Ніколи не боліло. Навіть не відчувала що воно там в мене є. А зараз часто болить.
Отак.
Він говорив що вдома все добре.
Але …….. у нас ситуація інша.
Ніхто нікуди не йде.
Отак.
Хомо_сапиенс• 22 января 2022
Капец, вы выбрали, конечно. Мне 34 года и в мыслях нет с 50летним мужчиной быть. Это как папа
Называйте меня Повелитель
• 22 января 2022
Ответ дляПочтальЁнша
А вдруг он уйдет от жены, вы к нему вернетесь? Такому стремному?
Не уйдёт.
Не будем фантазировать.
Мамулька• 22 января 2022
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Він говорив що вдома все добре.
Але …….. у нас ситуація інша.
Ніхто нікуди не йде.
Отак.
Він говорив що вдома все добре.
Але …….. у нас ситуація інша.
Ніхто нікуди не йде.
Отак.
Ви не можете говорити за почуття іншої людини, ви знаєте її з чужих слів. Зрада це завжди біль, навіть, якщо не любиш людину, а вони разом 30 років. Дружина 100 страждає.
Мамулька• 22 января 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Так так, згодна з вами)))
Фея_3уровень• 22 января 2022
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Не нравится.
Возможно в глубине где то живет «а вдруг». Но понимаю стригу может быть никаких а вдруг.
Что именно’вдруг’?
Вы серьезно хотите чтоб старый мужик пришел к вам с вещами к вашим родителям в дом и сказал - ну вот я пришел - обслуживай меня, лечи мои болячки, выслушивай про врачей простатит импотенцию?
Вы именно этого хотите?
Мамулька• 22 января 2022
Ответ дляФея_3уровень
Что именно’вдруг’?
Вы именно этого хотите?
Він пропонував їй квартиру винаймати, значить в нього є фін можливість. Я б на місці автора ще ббі подумала, а як він з нею обійдеться, якщо вона випадково завагітніє? Це буде аборт або в нього буде третя дитина, якій теж окреме житло потрібно здати як і двом іншим, старшим. Я думаю він схоче цю дитину вбити... Короче автор до вас ставлення, як до ганчірки. Ви знайдете нормального чоловіка, вільного і турботливого. Забувайте про цей роман, він вам нічого не дав, тільки проблеми зі здоров´ям
бифидобактерияЖоржик• 22 января 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Ох, поверьте и с высочайшей самооценкой бывают залеты, не в этом дело. Бывает такая жизненная ситуация и вот такой м…ак в это время встреться и потом фиг оторвёшь, это - не отношения, это - болезнь. Так что судить со стороны хорошо, но и на старуху бывает проруха. Почти у каждой в памяти есть эпизодик с названием «как я могла быть такой дурой и повестись на это». Я тоже думала, что со мной такого никогда не произойдёт, но никогда не говори никогда. Вспоминаю и не могу узнать себя, как это произошло - до сих пор не знаю, в один момент от безнаказанности так вылез на голову, что я сказала себе стоп, переплакала пару дней и все как перегорело, сколько лет пытался поговорить - в топку его, даже слушать не хочу, ненавижу его до сих пор, он живое напоминание моего помутнения и глупости. Не хочу слышать ни обещаний ни объяснений, вышла замуж через пол года и живу, а он пусть жалеет, мне жалеть не о чем.
Нет, не поверю. Женщина с высокой самооценкой никогда не согласится быть номер два. Я то тоже женщина и не раз были попытки от интересных женатых, но как только узнаю что женат от для становится кусок г… Жаль их жен и детей сразу, ну а самой даже пачкаться об это не хочется
Фея_3уровень• 22 января 2022
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Ніколи нічим не допомогав.
Ніби то і намагався , але це тільки вигляд був. Зі своєї сторони , спочатку безкорисливе кохання.
Але потів пішли одні дзвіночки …. Які вже попереджали.
перший дзвіночок був коли я допомогла йому заробити чистими 30 тис грн , а він мені дав тільки 2 тис.
Другій дзвінок , це коли він сам пообіцяв , допомогти мені купити телефон. Забув. Я купила в кредит сама на 1,5 роки. Плачу сама.
Третій дзвінок , це коли він не привітав мене на мої 35 років. !!!!!! От звідти я і почала потихеньку знімати окуляри.
Потім ще багато чого було подібного. Але це було початком кінця.
Він егоїст. Я говорила про все це. Що не нормальна поведінка. Він ковтав. Закрив цю сторінку. І без змін продовжував далі.
Я так понимаю вы оба большие любители поговорить..... А дела нет ни с вашей ни с его стороны....
Называйте меня Повелитель
• 22 января 2022
Ответ дляФея_3уровень
Что именно’вдруг’?
Вы именно этого хотите?
Нет. Именно так не хочу. Хочу пожить ещё счастливо. Хочу любить и быть любимой. Хочу взаимности. Хочу вместе в отпуск ездить , и ребёнка забирать. Хочу праздники НЕ в одиночку , а вместе. Хочу поддержки. Плечо рядом хочу. Надёжное.
Вроде ничего особенного ….. но это так много на сегодняшний день.
Мамулька• 22 января 2022
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Ви в Києві живете? Для підняття самооцінки раджу на сайт знайомств, спочатку для гумору а там і серйозне може щось попадеться. Там звісно багато і жонатих і іншої наволочі, але нормальні теж є... Я заміж з сайту знайомств вийшла як і більшість подруг))) вам перемикнутись від дідугана потрібно на інших, а там повірте є хороші достойні люди
Называйте меня Повелитель
• 22 января 2022
Ответ дляФея_3уровень
С моей уже есть.
Хоть мне здесь и не верят , но я не вернусь к нему. Как бы больно ни было.
Я поставила точку ещё месяц назад. Отпустила его.
А он , да, говорит сейчас много. Он уговорить хочет. Удержать рядом. Но не получается.
Называйте меня Повелитель
• 22 января 2022
Ответ дляМамулька
Ні. Не в Києві.
160 км від нього.
Хотіла б змінити роботу. Переїхати до Києва ( раніше працювала ) , та дитину забрати не можу (школа) , залишити без мами - теж не правильно.
Тому сиджу на попі ровно.
160 км від нього.
Тому сиджу на попі ровно.
Называйте меня Повелитель
• 22 января 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
У вас секс есть с ним? Он ещё может?
Он может.
Но секса нету месяц. Как поставили точку. Но судя по всему когда он захотел , он забыл что мы разошлись. И начал меня искать.
Ваша прЭлесть• 22 января 2022
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Он может.
Это хорошо , что ещё может)
Фея_3уровень• 22 января 2022
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Нет. Не смотрела.
Ну как то двояко смотрю на счёт мягкотелого и бесхребетного!! Ведь он бизнес себе сделал ! Недвижимость купил ! Деньги умеет зарабатывать !
Просто со мной так удобно было.
Он - жадный. Я - дура , любила , боялась что либо просить. Потом когда пришла в себя , начала по чуть чуть просить - у него проблемы с памятью появились. Обещал и забывал.
Поэтому. Он думал только о своих интересах.
Просто со мной так удобно было.
Он и бизнес и недвижимость ’сделал’ с женой. Не сам.
С вами - ничего. И сам - ничего