кнопкодав• 23 января 2022
Виявилося що це хлопчик
А я була чомусь впевнена що дівчинка. Завжди мріяла народити дівчинку і назвати її Майя. А для хлопчика в мене навіть ім´я немає - нічого не подобається. Кажу чоловікові - назву Май раз так :) І назвала б... але Майя то давньоєврейське ім´я, а Май, то якийсь незрозумілий російський май вийде. Ех, треба якось перелаштуватись на хлопчика. Може є ще якесь схоже хлопчаче ім´я?
БеллаДонна• 23 января 2022
Ответ длякнопкодав
В нас так дідуся звали (батька чоловіка). Тож варіант. Але чоловік не хоче, бо батько рано пішов з життя.
У мужа отец Александр тоже относительно рано умер(...мой дед, наш прадед, Александр 82 прожил...но мы сразу решили так назвать, несмотря на все предрассудки
ЧакрыНеРаскрылись• 23 января 2022
иногда мальчики бывают лучше девочек.
если он Май,то и себе поменяйте на Даздраперму.
Обращеница• 23 января 2022
Ответ дляНеваляшкина
самый реальный вариант.
я так и сделала.
у меня должен быть мальчик, даже по ночам снился, как я рожаю мальчика.
родилась девка, у меня был шок.
прямо в роддоме отказалась от ненужной девки.
через год забеременела и родила мальчика.
я так и сделала.
родилась девка, у меня был шок.
Понятно, не в своем
кнопкодав
• 23 января 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
иногда мальчики бывают лучше девочек.
Чому одразу на даздраперму? Травень то май не лише російською. Іспанською Mayo, англійською May, турецькою Mayis, французькою Mai.
Але хлопчачого імєні, дійсно, такого не чула.
Там-тарарам• 23 января 2022
Давид,Дамир,Марк это те что нравятся,ещё Назар,но их много во дворе. Сын сейчас перешёл в новую школу,так я прям удивилась,какие имена Валентин,Юра,Вова-2,я таких уже 100 лет не слышала. Сестра родила Марка недавно
Дюймовочка• 23 января 2022
Автор, не буду Вас убеждать что мальчик круче девочки в 1000 раз. Это совсем другая вселенная, а с девочками все ясно- понятно .
Ромашка_Бегемотовна• 23 января 2022
Ответ дляКусочек Сыра
Когда была беременна, мне сказали на УЗИ, что у меня девочка. Я всю дорогу рыдала, и.к. я была уверена, что у меня мальчик. Я очень хотела мальчика (хоть и старший сын, но и младшего хотела сына). И вот реально у меня небыло имени для девочки, мне все не нравилось. А родился таки сын )))))
Это сейчас я прям, первый сын а вторая говорят девочка, срок 12 недель и три дня, все надеюсь а вдруг ошиблись....но врач хороший,говорят не ошибается....а я так хотела мальчика, уже представила что будет девочка Саша или Вася с короткой стрижкой ...
Кишмишная Мая• 23 января 2022
Дем´ян не подобається? Близько за звучанням з Мар´яном. В нас на площадці хлопчик з таким ім´ям - дуже гарно, мама його Демчиком кличе або Дьомою. Для україномовної родини якраз підійде добре.
кнопкодав
• 23 января 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Треба подумати, дякую!
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 24 января 2022
Ms. Android• 24 января 2022
оооо, це я так була впевнена що дівчинка буде ,і хотіла назвати Кіра , а як взнала що хлопчик сказала буде Кір
, але звичайно то був жарт , син мав народитися в січні ,теж жартувала ,що Січнем назву і називала з тиждень....вибрала на той час рідкісне ім´я Тимофій не жалкую.А от другий раз була впевнена що син
, Устим мав бути , виявилося донечка ,але в жіночому варіанті таке ім´я не до душі було , довго обирала прям до останього вагалася .Но всю вагітність називала доню Терміна ,від Термінатор ,вона таке в животі витворяла ,що я тільки ойкала і охала, всі хто бачив в шоці були....але виявилося ,що таке ім´я існує
, але чоловік був проти.А ви просто візьміть список імен і обирайте , виберіть дееілька а народиться синочок і вирішите ,яке саме його.
ЧакрыНеРаскрылись• 24 января 2022
Ответ длякнопкодав
не сходите с ума с этими именами.
полно красивых и привычных для слуха.
так нет же!сидят,выдумывают...
полно красивых и привычных для слуха.
так нет же!сидят,выдумывают...