Сижу на стуле• 27 января 2022
Хто вам не подобається з українських селебреті ?
І чому ? Які зірки телебачення, співаки, актори , відомі люди вам не подобаються і чому? Мені не подобається Джамала - не люблю її спів. З ведучих Горбунов - на фоні Катерини виглядає вже не так гармонійно і не завжди вписується у формат передачі, де краще виглядав би молодий ведучий.
Сижу на стуле
• 27 января 2022
Ответ дляЖена сантехника
Еще не могла смотреть передачи (не помню название),там была ведущая Наденька. У нее весь типаж,как из 70 х годов прошлого века.Что причёска, что макияж
Ого, цікаво хто це