ВсеПроВсехЗнаю• 28 января 2022

Самоубийство. Ученика училища запрессовали на МХП.

Упало в ленту. Ученика училища принесе с собой на практику какую-то деталюху, стою отремонтировать прибор. Деталюха не подошла и он забрала не с собой. На проходной по этому поводу пристебались, прессовали в отдельной комнате без окон. Результат - мальчик свёл счёты с жизнью.
автор ВсеПроВсехЗнаю • 28 января 2022
Ще один пост відчаю від сестри:
1. Під час звинувачення у «крадіжчі» не було викликано ні батьків, ні поліцію. З хлопцем якому тільки-но виповнилося 18 років провели «своє розслідування» за закритими дверима служби безпеки МХП. Дайте свій коментар Владимир Кузевич! У вас також є діти.
2. Не було проведено інвентаризацію на підприємстві. Що вони зобов‘язані були зробити у першу чергу! На кожній деталі є інвентарний номер. На цій не було.
3. Валерій Данилевський чому ніяк не захистили свого ж студента? Ви як директор мали б захищати своїх студентів, а не дозволяти знущатись над ними на підприємстві де вони проходять практику від вашого ж закладу.
4. Я та моя сім‘я у великій небезпеці. Ніхто з поліції з нами не зв‘язувався. Мама дала свідчення у перший день і на цьому історія закінчилась. Завіксували справу як самогубство, але нікого до відповідальності не притягнули. Люди які за цим стоять мають владу, гроші та силу. У будь-який момент вони можуть зі мною чи моєю сім‘єю зробити що завгодно. Я публічно заявляю, що якщо щось станеться до цього можуть бути причетні люди вище.
P.s. Всі знають що на підприємстві є мотивація — звинуватив, отримав за це премію. Ви вбили мого брата за редуктор у 200 грн! Який навіть не змогли доказати що він був вашим.

Творог для розжига• 28 января 2022
Ответ дляБочка порохУ
Только так. Тихо, скромно. что бы не одна падла не догадалась почему у начальника безопасности машина сгорела
Вместе с начальником..
Бочка порохУ• 28 января 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ще один пост відчаю від сестри:
Адвокат
ТрубоДурочка• 28 января 2022
Гнилее конторы, чем МХП сложно сыскать - в Киеве например это всем известно, там ТАКАЯ текучка, которую вообще больше нигде не увидишь.
КоролеВешна• 28 января 2022
Ответ дляБеззубовна
Мало верится, что взрослые мужики 3 часа в комнате без окон из парня ’признание’ только словами добивались ...
СО на МХП - это на 95% бывшие менты, уволенные из органов после реформы. Они прекрасно владеют ’методиками’ выбивания нужной информации
Зі сказаного у хлопця була підтримка родичів,за таке навіть якщо це була і крадіжка в тюрьму не відправляють максимум штраф молодь такого не боїться.Хіба до цього у нього були вже ситуації з крадіжками або іншими злочинами тоді це вже інша справа.Я думаю,що причина в іншому.
КоролеВешна• 28 января 2022
І коли він її заносив то його не перевіряли?Чи він її не заносив а лише виносив?
автор ВсеПроВсехЗнаю • 28 января 2022
Ответ дляКоролеВешна
Його пресували в кімнаті без вікон.

Беззубовна• 28 января 2022
Ответ дляКоролеВешна
а если его износиловали в этой ’комнате’ и психика не справилась? или еще что-то придумали, чтобы ’сознался’?

Разные подростки, с разной чувствительнстью и мнительностью. Неизвестно, чем ему угрожали. Его смерть на сотрудниках службы безопасности МХП и руководстве этой чудо компании (та, еще клоака). Им с этим жить.
автор Betelgeise • 15 мая 2022
Хто знає, що відбувається зараз у цій справі?