Лиса Патрикевна• 28 января 2022

Ось так і роби компліменти чоловікам. Буде мені наука.

Нещодавно мала нагоду познайомитись з одним чолов´ягою, який по моїм суворим міркам був близьким до ідеалу - красень - раз; фігура міцна - два; розуму не два вершка-з горшка - три. Оскільки познайомились, буквально, 2 тижні тому (один з яких він мені не пише - спойлер), переписувались досить часто. Я вирішила, що потрібно брати справу в свої руки і показувати зацікавленість - при кожній нагоді підлещувала йому м´яким словом:
- прислав свій зроблений горщик, я: "йой, Василе, добре з рівними руками жити"
- "сказав, що закінчив школу з золотою медаллю" - "йой, Василе, чи то добре розумним жити?"
- *показав своє фото на морі" - "йой, Василе, який звабливий та гарний прес маєш, міцні руки, а ноги, ну красень"
Одного разу питаю "Василе, я тобі не набридла зі своїми компліментами ? не можу стриматись"
а він "ой, Тетянко, ти то лестиш мені постійно".
Я говорю "ну що ж поробиш, не можу стриматись: такий-то ти вже гарний та розумний, аж жижки тріщать"
Він прочитав це повідомлення і сказав, що пішов спати. Заснув навіки, чи просто морозить - не знаю. Мовчить. Я леді горда. Тим паче він мені жодного компліменту не зробив.
І я більше робити не буду.
Любимка-анонимка• 28 января 2022
Вибачте, я посміялася
Написано смачно🤭🤣

ЯсноВидящая• 28 января 2022
Я бы Вас тоже испугалась, Вы странная
долой_лама• 28 января 2022
Он понял, что вы стебетесь. Вам было бы приятно продолжать разговор в таком тоне?
НуКаНаКа• 28 января 2022
Хороша гумореска
Не пью, не курю• 28 января 2022
Будьте собой.
Хотите говорить приятности - кто вам может запретить?
Кондуктор трамвая• 28 января 2022
мова у вас ’литературная’ ))))))))))))))))
Налогообложу• 28 января 2022
шо у вас там трещит? комплименты у вас как подколки, тренируйтесь дальше
автор Лиса Патрикевна • 28 января 2022
Ответ дляНе пью, не курю
Будьте собой.
то може він помер від щастя?
Не пью, не курю• 28 января 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
то може він помер від щастя?
может вы его взбудоражили и он пошел заняться самосексом)

Подметайло• 28 января 2022
А что такое жижки?))
автор Лиса Патрикевна • 28 января 2022
Ответ дляНалогообложу
можна на вас?
Я починаю перша:
’Яка ж ви влучлива зі своїми зауваженнями! Добре з таким гострим розумом жити? ’
неДодекаэдр• 28 января 2022
Ну, он вас послушал и решил, что ему, идеальному, никто в этом бренном мире не подходит
Задолбулька• 28 января 2022
То є
Львів
Пишущаяся• 28 января 2022
Автор, киньте скрін
Пончик Солнечный• 28 января 2022
Ответ дляНалогообложу
Комплименты у нее,как у бабули столетней..автор, если вы и в жизни так выражаетесь, то неудивительно, что сбежал
Зефирная попка• 28 января 2022
Що занадто, то не здраво...
Зашла на 5минут• 28 января 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
можна на вас?
Я починаю перша:
ржу не могу
Работать надо• 28 января 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
можна на вас?
Я починаю перша:
То так, файно!
автор Лиса Патрикевна • 28 января 2022
Ответ дляРаботать надо
То так, файно!
а ви звідки знаєте?

Работать надо• 28 января 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
а ви звідки знаєте?
Напевно, теж маю гострий розум, нє?)
волосатое стекло• 28 января 2022

Автор, пожалуйста, напишите еще какой-то рассказ. У вас такой слог классный
автор Лиса Патрикевна • 28 января 2022
Ответ дляРаботать надо
Напевно, теж маю гострий розум, нє?)
вибачте
Манка Я• 28 января 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
то може він помер від щастя?
образився ваш василик, такий от гусь(((
Аноним_Русалка• 28 января 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
то може він помер від щастя?
Василь из белой церкви?
Работать надо• 28 января 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
вибачте
То чого?
Зубожиння• 28 января 2022
Никакая Вы не гордая леди, раз так на мужика кидаетесь. Спугнули Вы Васыля своего!)))
Ламборджини• 28 января 2022
Тому що він для вас нічого не зробив, а ви вже від нього в захваті, з вами йому не цікаво,
Анонимус Я• 28 января 2022
Я перестала делать комплименты,всем. Говорю искренне,что человек отлично выглядит или ему идёт это платье или др вещь,но воспринимают странно.. но возможно я делала комплименты не тем людям..
Сладкий лимончик• 28 января 2022
На месте мужчины я бы бежала, роняя тапки, от такой навязчивой дамы. Просто кошмар!
Секс-Бомба• 28 января 2022
Автор, вам бы реально Васыля,да ещё и с чувством юмора - была бы идеальная пара. Вы прикольная. У меня после ваших постов перед глазами сразу Танька и Володька))