Залетная Я тут• 31 января 2022
Дівчата, хелп, хто працює з договорами!
Я зараз у декреті, тому не знала про внесені зміни до ст 181 ГКУ. Там вже не згадується нічого про протокол розбіжностей до договору, а просто відсилка до ЦКУ, де також ні слова про протокол. А як зараз врегульовуються розбіжності на етапі підписання договору? Вже не складають протоколи розбіжностей?
СноваЗдорова• 31 января 2022
Зі свого багаторічного досвіду скажу, що протоколи підписували дуже рідко. Найчстіше їх використовували, коли працювали з великими держпідприємствами. А так всі розбіжності погоджували до підписання. Інколи такі погодження умов займали і пів року…Зараз рекорд - договір погоджуємо 8 місяців…
Нарисовалось• 31 января 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Господи, де ви працюєте?
Залетная Я тут
• 31 января 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Я працювала в договіоному відділі, все чудово і швидко підписували
СноваЗдорова• 31 января 2022
Ответ дляЗалетная Я тут
Це ж все залежить від тих правил, які існують на підприємстві. Ми не практикуємо такі протоколи взагалі. Погоджуємо договір і підписуємося. Це стосується і маленького підприємтсва, і великих відомих «гравців»
Главный котик• 01 февраля 2022
все договоренности усно портом в договор, кто там у вас такой честно-правильный?) у нас на предприятии договор в 99% это формальность