ТрубоДурочка• 15 февраля 2022

Погляньте зі сторони

Маємо -разом з 2005,у шлюбі з 2010.Старший на 13 років.Артист.Я теж була.Разом подорожували.Він мав дружину до мене,молодшу на дуже).
Потім я завагітніла,в 27.Він дуже хотів(в попередньому шлюбі не вдалось,тому вважав це причиною розводу).Вагітність не легка.Була загроза викидня,а ми закордоном.Потім в 6 міс дитини,поїхав на гастролі,там закрутив роман з молодою дівчиною,хотіли жити разом.
Я вичислила по фото з нету.Рятувала сім´ю не зважаючи ні на що,вважала,що це несправедливо.(Він пояснював цей роман відсутністю сексу довгий час,правда таке було на фоні депресії і болі при С.А).
Думала,що пробачила,через 3 роки народили другу дитину.Він в основному закордоном,я з дітьми вдома (по 2-3 місяці). Злилась,хотіла,щоб він приймав участь в житті дітей.
Зараз- він вдома(бійтесь своїх бажань),з дітьми немає ніякого досвіду-нагодувпти,перевірити уроки,як настав карантин не заробляє,каже все винна революція,карантин.На іншу роботу йти не хоче,не вміє.
Ображає мене,каже,потрібні мені тільки гроші.Кричить при дітях.Є ще квартира,яку здаємо.Живнм в однокімнатній.Я працюю 2 дні в тиждень.Він трохи 700-900 в тиждень.
Разом важко знаходитись,боюсь його агресії.
Дякую що прочитали.Може щось порадите.

.
автор ТрубоДурочка • 16 февраля 2022
Хоча мій думає,що в мене є хтось,від цього усі проблеми)

автор ТрубоДурочка • 16 февраля 2022
Дякую всім за коменти,обидно,досадно,но треба потерпіти.Не вмію,треба вчитись,всі здавлені емоції вилазять болячками
Заставляличка• 16 февраля 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Емоції потрібно не здавлювати, а обговлрювати, шукати компроміс, але зрозуміло що вашого артиста все влаштовує.
Ваше завдання не бути для нього зручною) Подайте на аліменти в шлюбі, йдіть на роботу(!) або вчитися, а він нехай сидить з дітьми.
автор ТрубоДурочка • 16 февраля 2022
Ответ дляЗаставляличка
Так він каже,я не вмію.Дзвонить мені на роботу зі словами -твоя дочка тут таке мені влаштувала.!
Погодувати може цукерками))-так вони більше нічого не хотіли,і гаджети по годині,поки сам сидить в неті
Томатико• 16 февраля 2022
Может репетитором для поступающих в театральный ? Онлайн. Разузнайте сами , ему предложите.
Ромашкинная• 16 февраля 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Не можу наважитись на дії,хочеться щоб це було не моє рішення,щоб не брати відповідальність за руйнацію
У вас руйнация произошла с его первой измены. А вы себя ещё накручиваете, сомневаетесь.
Ромашкинная• 16 февраля 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Ми жили з дітьми,їздив закордон до родичів на місяць.Усе було норм,справлялась.Зараз не витягну двох дітей і ти комуналку сама,це мене лякає
Оставаясь с ним, вам ещё его нужно тянуть.
Редисочка• 16 февраля 2022
Ответ дляБаба Яга
Кто он? Что за артист?
Больших и малых театров
автор ТрубоДурочка • 16 февраля 2022
Ответ дляРомашкинная
Думаю це так,все почалось з того,моя руйнація,точно

автор ТрубоДурочка • 16 февраля 2022
Ответ дляРедисочка
Больших и малых театров
І дуже маленьких,зараз перетворився на аніматора і то в силу віку не хочуть брати,хоч артист він хороший