Наверняка• 18 февраля 2022
хочу відкрити ФОП, потрібно почати з консультації в податковій? планую 2гу групу
Наверняка
• 18 февраля 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
спочатку за касовим апаратом..
а де його брати?
tanyayacuk• 18 февраля 2022
я б радила спочатку звернутися в податкову, і дізнатися чи немає заборгованості у Вас, бо якщо є - то Вам відмовлять в реєстрації на спрощену систему. І якщо все добре - подаєте заяву реєстратору+заяву про обрання спрощеної системи, Ви ФОП))) або можете і через Дію зареєструватися
А на рахунок касового - можливо він Вам і не потрібен буде. якщо готівкових оперцій у вас не буде
Наверняка
• 18 февраля 2022
Ответ дляtanyayacuk
а в чому може бути заборгованість?кредитів не маю
Стетоскопуло• 18 февраля 2022
Ответ дляНаверняка
це не про кредити мова) можливо десь якісь податки неоплачені/недоплачені, можлиов було дарування , і також не сплачений податок, можливо робота з ЦПД.
Краще взнати, бо з моєї практики був випадок, коли було недоплачено 80 коп за земельний податок, і могла б бути відмова)))
Наверняка
• 18 февраля 2022
Ответ дляСтетоскопуло
дякую, зрозуміла
БершкомангоЗар• 18 февраля 2022
Ответ дляtanyayacuk
це необов язково, навіщо ще макулатуру множити. Неекологічно!
БершкомангоЗар• 18 февраля 2022
Ответ дляНаверняка
а де його брати?
вивчайте потроху інфопростір)
Якщо не розумієте що до чого скористайтесь бух. послугами
КинДза• 18 февраля 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
спочатку за касовим апаратом..
если оплачивать только на ибан, то не надо рро
Ждун с Нибиру• 18 февраля 2022
Ответ дляКинДза
Но это неточно :)