Прикуси Язык• 24 февраля 2022

Підтримую попередню тему

Писати на українській і буде видно, хто користується перекладачем. Ну, заодно будемо продовжувати творити нашу державу і звикати розмовляти на українській мові
Результат:
вже голосів: 512
313 (61.13%) Підтримую
169 (33.01%) Ні
30 (5.86%) Варіант в коментах
кнопкодав• 24 февраля 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Дуже дякую). От і наслідки русифікації
Это знание украинского языка.Я не буду жаловаться только из-за политической ситуации.Мы ругаемся-они радуются.Сволочи поприлзали из рашки-только рады будут.Не зря мой Т9 слово ’рады’ исправил на ’рабы’.
Бабочки в моём животе• 24 февраля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Боюся осуду)))
Вы опять хотите дать повод Путину защищать нас от вас?
кнопкодав• 24 февраля 2022
На форуме 30 % рашкинских пользователей.Но об этом никто не думает.
фан L.O.S.T.• 24 февраля 2022
Ответ длякнопкодав
Я была,есть и буду в Украине.И никогда наша учительница украинского языка и литературы не сказала бы:’колидор’,’ходю’ и тд.
Беруть сумніви.
Ви, панночко, дещо не вловлюєте суть дискусії. Мова не про те, чого вчила чи не вчила вас ваша вчителька.
Спробуйте повернутися і перечитати, подумати. Гляди, щось та вийде.
кнопкодав• 24 февраля 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Беруть сумніви.
Вы подумайте о том,что вы пишите на форуме,где 30 % рашки.
фан L.O.S.T.• 24 февраля 2022
Ответ длякнопкодав
Я бы всем советовала фильтровать свои ответы, как минимум для того,чтобы наши ’братья’ не радовались тому,что среди украинцев есть склоки и паника.Мы сейчас должны объединиться,а не спорить о языке на радость врагам.
То припиніть роздмухувати цю суперечку своїми агресивними коментарями.
фан L.O.S.T.• 24 февраля 2022
Ответ длякнопкодав
Я подумала. Пропоную вам долучитися.
кнопкодав• 24 февраля 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Они-исчезнут?Вы такими комментами их сюда и зовёте.
Бабочки в моём животе• 24 февраля 2022
На русском я тут больше компромата на Путина и его команду напишу. Я и на русском и на украинском троллей рашинских выведу на чистую воду.
В войне есть правило, чтобы уничтожить врага, думай как он. Пойми его. Найди самые слабые места, ударь по ним. И это Сейчас не язык. Это борьба с фейками.
Бабочки в моём животе• 24 февраля 2022
Ответ длякнопкодав
Вот вот. Вспомним как Фарион стала главной страшилкой и двигателем, своеобразной силой для ольгинских троллей.
кнопкодав• 24 февраля 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я подумала. Пропоную вам долучитися.
Куда именно мне присоединиться?Откуда мне знать,что это рашка-тролляка?Посте того,что мне одна выдала на днях-я до сих пор под впечатлением,ох и ботяра. Надо мемом сделать.
кнопкодав• 24 февраля 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Как ботов выводите на чистую воду?Я пока только двоих словила.
Бабочки в моём животе• 24 февраля 2022
Киева теперь попал в список миротворца. Основним завданням нардепа Киви (до речі, він став ним зі сприяння своїх людей ФСБ в ОПЗЖ) є формування в Києві та інших містах
нашої Держави лояльних до Кремля громадських організацій для
участі їх членів (тітушок, спортсменів, колишніх атошників) у дестабілізації
внутрішньополітичної ситуації в Україні.
Бабочки в моём животе• 24 февраля 2022
Ответ длякнопкодав
По фейкам и изменении риторики в рамках одной темы. Сначала они собирают компанию сочувствующих, а потом начинают продвигать конкретный тезис.
Бабочки в моём животе• 24 февраля 2022
Ответ длякнопкодав
Я люблю рашавата забивать фактами из жизни тезисами их вождей.
кнопкодав• 24 февраля 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Я вычисляю по переводчику.
Бабочки в моём животе• 24 февраля 2022
Ответ длякнопкодав
Я вычисляю по переводчику.
Глупо. И не логично. Ну взять меня. Я 50лет прожила в русскоязычной среде. Многих слов не знаю. За один день все слова не выучу. Нужно писать на украинском перевожу через Гугл. Потому что думать на русском, а потом в голове все переводить на украинский при отсутствии клавиатуры свои мысли размером с простыни не реально.
кнопкодав• 24 февраля 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Я вам ссылку на тему скину,-там все станет ясно.
фан L.O.S.T.• 24 февраля 2022
Ответ длякнопкодав
Ви знову про щось своє пишете. Давайте, на цьому завершимо.
Я вашу позицію зрозуміла.

Особисто я, особисто вам за мову спілкування не дорікаю. Ви маєте право писати тією мовою, якою вам зручніше. Я, як людина, яка має проблеми із мовами, вас цілком розумію
Проте, я усім серцем підтримую тих, хто вирішив подолати психологічний бар´єр; тих, хто має відвагу спробувати писати, розмовляти, думати і бачити сни українською мовою. Впевнена, якщо їх зверхньо не штрихати шпильками на кожному кроці - то все у них вдасться. Це їх право, їх вибір, який я поважаю.

Прохання адмінстраторам щодо того, щоб політичні теми створювалися виключно українською, вважаю трохи дивним та пердчасним, але у розрізі популяризації української мови, прагнення все більшої частини українців використовувати мову у побуті - цілком і повністю поділяю та підтримую. Зрозуміло, що адміністрація не підтримає подібну ініціативу, одночасно розумію, що пропозиція була написана на хвилі патріотичного підйому. А це зараз нам усім потрібне. Головне не втратити запал, тому хай дівчата пишуть, пробують, дивляться, як їм іде. Долають внутрішні страхи, бар´єри. Зрештою, це піде лише на користь. Усім нам.
кнопкодав• 24 февраля 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я вашу позицію зрозуміла.

Если вы сделали выбор в пользу этого форума-то вы обязаны принимать его правила и их придерживаться.Просьбы к администрации создаются иным способом.Нам сейчас нужно не о склоках думать,а как путлеру противостоять,а не #₽₽₽₽ с ру дать надежду,что мы сами между собой переругаемся.
аленка03• 24 февраля 2022
Ответ дляДумы мои думы
А навіщо ви роздуваєте знову мовне питання? Щоб знову писали, що в Україні притісняють російську мову. У нас живуть багато російськомовних людей які тим не менш люблять Україну і ненавидять борту ного карлика.
Щоб цих людей російськомовних не пішов рятувати карлик з шизофренією
english book• 24 февраля 2022
Админы,снимите анонимов во всех темах на время.
Mellisa• 24 февраля 2022
украинка, на работе не украинском, но в семье и думаю на русском, так что сорян
Звёздонька• 24 февраля 2022
Я так пишу українською, розмовляю ще гірше, що можна подумати на перекладач

Підтримую, на час війни відключення анонімів
jabubu• 24 февраля 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
Мені важкувато сваритись українською, мізки швидше думають російською, але я спробую.

Ми чоловіком з Миколаєва родом, усе оточення російськомовне, спілкуємося також поки російською, але вирішили, що коли з´являться діти - точно перейдемо на українську заради них
Я так зробила. Я російськомовна, чоловік україномовний, з народженням дитини перейшли на українську в сім‘ї. Я краще володію російською в тому плані, що словниковий запас більший, але піймала себе на тому, що почала думати українською. Хоч в житті і послуговуюся російською
Адрон Барион• 24 февраля 2022
Ответ дляOrganic
В принципі я підтримую .
Навіть додала розкладку українську .
А матюкатись по українські можна ж?
Треба)
Адрон Барион• 24 февраля 2022
Дівчата , а чому багато людей так проти суржику і акценту . Ну от я коли англійською розмовляю ніхто мене не дискредитує за те помилки.
А тут всі такі і соромляться суржику і мене критикували.
kalapynchik• 24 февраля 2022
Переходжу на українску мову в соцмережах та форумах. Щоб жодне рашистське падло не здумало мене захищати
fikke• 24 февраля 2022
Ответ дляДумы мои думы
Це гарний привід почати розмовляти українською. Було 8 років, щоб навчитися.
Так, я теж розмовляю російською и роблю дуже багато помилок.
Але треба позбавляється ворожей мови!
KatrinkaSh• 24 февраля 2022
Ответ дляOrganic
В принципі я підтримую .
Навіть додала розкладку українську .
А матюкатись по українські можна ж?
Якщо щиро українською, типу: най ті трясця, біс тобі в ребро і т.д. то можна)😂