Десь нечути цього "політика", він записався до тер.оборони чи може вже на сході? Як думаєте?
Ekaterina17• 25 февраля 2022
На Мальдівах десь сховався напевно
Або за Оксанкою поїхав
З басковим дружбу водить
Або за Оксанкою поїхав
З басковим дружбу водить
Ответ дляToPa07
От і мені цікаво стало) ОПЗжопники повтікали, це зрозуміло, а він же з провладної партії , друг президента, знімав відосики свої постійно, а де ж тепер? Чекаю відосик з передової, з окопу!
14 . 02 останній допис. Точно засмагає. Коли ми наваляємо цім рашистам, пропоную поставити питання тим, кого не було з нами в ці важкі дні. А краще не пускати назад.
Ответ дляsashik77
І я ’за’ заборону в´їзду всім щурам. Думаю, це окреме важливе питання, на яке ще прийде час.
lapushka25• 25 февраля 2022
не уверена, что это дебил может помочь нашим ребятам. оно только бред нести умеет. хотя...может картохи почистит на кухне и то дело