Luria_• 26 февраля 2022

А вы думали, как мы будем жить дальше?

У меня есть 3 варианта исхода войны
Есть уверенность что большинство останется в живых, а вот что с этим делать дальше?
Как поднимать экономику? Чем заниматься? Смогут ли отстроить эти руины и как быстро.
Страшно, от понимаю, а что дальше?
Protruziya• 26 февраля 2022
Ответ дляAnna-2567
Вы серьезно это пишете? Думаете будет лучше? Очень сомневаюсь((((
Да! Однозначно! Это точно.

owl62• 26 февраля 2022
Ответ дляБонні Паркер
Скоро почнуться в Рашці заворушення проти пуйла, особливо коли масово підуть ’грузи-200’, і російським матерям брехатимуть, що їх сини ’пагіблі на учєніях’. Пуйла чекає доля Муссоліні, його свої ж піддані порвуть на клапті, ось побачите.
Пуйло не порвуть. Хоч на одному з мітингів за мир було ’Путін іди у відставку?’
Ні, у росіян менталітет інший
natapril• 26 февраля 2022
Ответ дляMila 11
Тоже предполагаю такой вариант, ещё хороше если бы Swift отключили
Некотрпые страны согласны его отключить уже.
Бонні Паркер• 26 февраля 2022
Ответ дляowl62
Ні, у росіян менталітет інший
Думаю, справа не в менталітеті, а в зазомбованості засобами масової інформації. Останні двадцять років ЗМІ в Рашці діють за заповітом Геббельса: основна зброя -- це пропаганда. Якщо щодня товкти людині, що чорне -- це біле, людина врешті в це повірить. Пропаганда там дуже потужна, повірте. Аналогія з Німеччиною сорокових років -- пригадайте, що творили культурні і освічені німецькі хлопчики на окупованих територіях... А потім німці соромилися того і каялися, кажучи, що не знали правди, а слухали, що їм каже влада. Так буде і в Росії. Тоталітарні режими зазвичай погано закінчують своє існування.
Protruziya• 26 февраля 2022
Ответ дляБонні Паркер
Не пойдут. Не ждите.
Бонні Паркер• 26 февраля 2022
Ответ дляowl62
Ні, у росіян менталітет інший
І, до речі, вони елементарно не можуть виголошувати на мітингах про відставку пуйла, бо за це гарантовано отримають примусове лікування в психлікарні або великий тюремний строк. Люди ж не самогубці, кожен хоче жити. Але все одно тому фашистському режиму скоро кінець. Напавши на Україну, він сам підписав собі вирок. Тепер це лише питання часу.
Бонні Паркер• 26 февраля 2022
Ответ дляProtruziya
Не пойдут. Не ждите.
Коли їх військових тисячами везтимуть у пластикових пакетах для трупів -- підуть.

Protruziya• 26 февраля 2022
Ответ дляБонні Паркер
Нет. Вспомните Кемерово, когда дети погибли...отец который потерял 3 детей и жену. Он был активистом тогда, но через лень ищвинялся на камеру, что возмущался и критиковал правительство.
owl62• 26 февраля 2022
Ответ дляБонні Паркер
Не обовязково стояти на мітингу з плакатом. Можна про відставку писати на будівлях, ну хоч там де про закладки пишуть, можна листівки розкидать по поштовим ящикам, можна до матерів звернуться, щоб ховали дітей від арміїї, бо режим закінчиться, а сина їй ніхто не воскресить і т.д.
Бонні Паркер• 26 февраля 2022
Ответ дляProtruziya
Не буду сперечатися з вами, але скажу чисто за своїм інтуїтивним відчуттям -- путлер перейшов точку неповернення.
Бонні Паркер• 26 февраля 2022
Ответ дляowl62
Вони залякані і поки що про такі альтернативні способи протесту не замислюються. Але -- все попереду. Ви бачили відео про протести в Москві? Ці люди розуміли ж, що їх чекає? І все одно висловили свою позицію. Значить, будуть і інші.
Іра.• 26 февраля 2022
Ответ дляJuliana-USA
Удалено администрацией...
Бійтеся собі в кулак вдома і не підгодовуйте рашотролів. Чи ви теж?
Protruziya• 26 февраля 2022
Ответ дляБонні Паркер
С этим согласна, но народ его еще долго терпеть будет. Адекватные будут стараться эмигрировать.
ce• 26 февраля 2022
Ответ дляbejalla
В раше сейчас паника, карты не работают их ипотеки поднимаются, банки денег не выдают. Наконец то я прочитала в инста хорошие новости, они уже паникуют
Я дпугие нрвости читала карты работают. Переживают что до египта и турции на час больше лететь и цены вырастут. Все
Juliana-USA• 26 февраля 2022
Ответ дляowl62
Cкільки років Росія воювала в Чечні? Перша і друга чеченська війни? Скільки росіян там загинуло?Так чеченців 2-3 мільйони, а у нас тілько працездатного населення 20 млн
все ок
Не буду больше так думать
все y нас будет хорошо!
Елена-0f43• 26 февраля 2022
Ответ дляce
Да чтоб они у них выросли до необьятных размеров. Карты у них работают только в своей стране.
Mандаринка• 26 февраля 2022
Ответ дляJuliana-USA
Удалено администрацией...
Вибачте але чомусь хочу добавити
Juliana-USA• 26 февраля 2022
Ответ дляMандаринка
Вибачте але чомусь хочу добавити
olgamma• 26 февраля 2022
Ответ дляБонні Паркер
Та не буде так, а вже є. Лично у нея есть яркие примеры, увы. Но это отдельная тема

Mандаринка• 26 февраля 2022
Ответ дляJuliana-USA
Ми не програємо війну , ясно !?
Kipm• 26 февраля 2022
Ответ дляnatapril
Не надо хоть ковида, только очухиваться стала, полтора месяца на уколах и снотворных. И тут новая хрен.ь.
У меня на фоне депрессии и приёма антидепрессантов случился ковид, следом выкидыш и вот сразу же война. очень понимаю Вас вот про ’и тут хрен.ь’))) обнимемся))
арина-ветерок• 26 февраля 2022
Из харьковского телеграм канала:
🤷🏻‍♂️ Принимаем перемирие на условиях капитуляции России и введения украинского управления на всей территории РФ.

Версия перемирия от админа Харьков LIVE
Mандаринка• 26 февраля 2022
Слава Україні ! Дай Боже сил нашій армії на нашому Президенту !!!
natapril• 26 февраля 2022
Ответ дляKipm
natapril• 26 февраля 2022
Ответ дляMандаринка
Вони вичікують. Якщо вистоїмо, переможемо, то аж бігом запросять до Нато. Якщо ні, то... Їм апендицит не потрібен.
Mандаринка• 26 февраля 2022
Ответ дляnatapril
А ми їм тоді скажемо
Juliana-USA• 26 февраля 2022
Ответ дляMандаринка
Ми не програємо війну , ясно !?
YES!!!!
Евгения_Д• 26 февраля 2022
Ответ дляБонні Паркер
Этот обнуленный у власти уже почти 22 года. Это ужасно. Эти пацаны , которых он гонит на войну, родились , когда он был уже у руля ( не оправдываю). 22 года он насилует им мозг своими методами КГБ. Мне кажется, что они вообще не представляют, что может быть иначе.
Светуля Ск• 26 февраля 2022
Ответ дляPolz
Німеччина після 2 св швидко відбудувалась, так що не нагнітайте
Німеччина не просто робила - вона пахала і після війни, і досі, там навіть жінки на пенсію ідуть у 67 років. Наші одразу виють
Бонні Паркер• 26 февраля 2022
Ответ дляЕвгения_Д
Які б вони не були зазомбовані (маю на увазі їх військових), але вони хочуть жити. Інстинкт виживання сильніший за пропаганду, дехто вже здався в полон, ви ж напевно бачили новини. Одне діло -- слухати кісєльовщину вдома на дивані, а зовсім інше -- опинитися на полі бою. Зараз все залежить від нашої армії, якщо вистоїмо в найближчі кілька діб, путлеру кінець. Головне -- втриматися, ці кілька днів будуть вирішальними (я так думаю).