Polinaanna• 28 февраля 2022

Ничего не слышно что там по переговорам?

Трансляцию выключили ,когда должно было начаться.
Любимая жена-054f• 28 февраля 2022
Тишина...
Елена-7158• 28 февраля 2022
Так идут уже переговоры
Сонная Сова• 28 февраля 2022
Еще идут.
sveta832006• 28 февраля 2022
Тихо.
KatriSSa• 28 февраля 2022
Было удивительно, если б трансляция была б
Юля Неюля• 28 февраля 2022
Мне вообще кажется, что нашу делегацию возьмут в заложники там.
Этому лысому таракану нельзя доверять
sveta832006• 28 февраля 2022
Боже, скорiше б вже.
РойЛеля• 28 февраля 2022
Ответ дляsveta832006
Боже, скорiше б вже.
А ви вірите в якийсь результат?
Не розумію які можуть бути переговори. Тільки віддать щось в замін щоб з´їбалися.
А що віддать?
Хіба можна щось віддати тепер, коди скільки людей полягло і такі руїни лишилися....
Ми зможемо диктувать умови, коли станемо наступать, а поки що ми тільки відбиваємся
Pole• 28 февраля 2022
Ответ дляЮля Неюля
Этому лысому таракану нельзя доверять
Я теж очікую якоїсь підлянки від них(((
Элирия• 28 февраля 2022
Ответ дляPole
Я теж очікую якоїсь підлянки від них(((
Я думаю что они выставят такие условия, на которые будет нереально согласится.
Чтобы выставить все так, будто это Украина не хочет завершения войны
Майстерня домашнього текстилю• 28 февраля 2022
Ответ дляPole
Я теж очікую якоїсь підлянки від них(((
Харків з градів обстріляли
tibioka• 28 февраля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Харків з градів обстріляли
Девочки, разгромили несколько спальных районов. Трупы на улице.
Решка7777• 28 февраля 2022
и Охтырку нефтебазу
автор Polinaanna • 28 февраля 2022
Ответ дляtibioka
Пиздец
Vlada-Maria• 28 февраля 2022
Ответ дляЕлена-7158
Так идут уже переговоры
Народ, за всіма нормами міжнародного права на період переговорів бойові дії припиняються і замовкає зброя. Про які переговори може бути мова, коли в цей час Харків поливають градами, штурмують Чернігів і Київ? Що ви чекаєте від переговорів з бандитами? Вони можуть тільки тому піти на них, щоб отримати передишку і підтягнути нові сили
Zelenkа• 28 февраля 2022
Дівчата, чекаємо.. Не так швидко це робиться.
Vasilina7755• 28 февраля 2022
⚡️Арестович заявил, что украинская делегация требует на переговорах выведения всех российских войск, в том числе из Крыма и Донбасса.

Корреспондент UA
Vlada-Maria• 28 февраля 2022
Ответ дляРойЛеля
А ви вірите в якийсь результат?
А що віддать?
+1, більше того, сьогоднішні поступки обернуться ще страшнішим кровопролиттям завтра, коли звір залиже рани і оклигає
IanxMickey• 28 февраля 2022
Харьков обстреливают с градов. Какие в жопу переговоры могут быть с этими у*бищами?
Ответ дляPolinaanna
Пиздец
Це просто нелюди, білкова форма життя, їх треба знищити всіх до одного, бо прощення не буде їм ні в цьому світі, ні на тому.
Vlada-Maria• 28 февраля 2022
Ответ дляPolinaanna
Пиздец
от вам і ’переговори по-російськи’. Тому бити і гнати цю наволоч, не зупиняючись, давити, щоб не встигав передихати
автор Polinaanna • 28 февраля 2022
Ответ дляVasilina7755

Корреспондент UA
Ого!
Vasilina7755• 28 февраля 2022
Пишут
Абрамович сейчас в Минске. И вчера и сегодня ведет РЕАЛЬНЫЕ переговоры. Информация из трех проверенных источников.
Zelenkа• 28 февраля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
+10000000000
Як ви коректно написали, бо у мене тільки непечатна форма вираження до свинособак.
Vasilina7755• 28 февраля 2022
Ответ дляPolinaanna
Ого!
Это нереально
tibioka• 28 февраля 2022
Ответ дляVasilina7755
Это нереально
Да, к сожалению.
Charming• 28 февраля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Харків з градів обстріляли
Господи, ніколи не думала, що буду так НЕНАВИДІТИ!!! Сволота така, щоб повиздихали ті, хто причетний до цього!!! Харків для мене ГЕРОЙ! Стількі днів тримати цю навалу наволочі!
kewa2009• 28 февраля 2022
Что же ждет нас мирных простых людей!!!я за себя не переживаю вот душа рвётся за детей у меня двойнята 6 мес)))долгожданные)))я незнаю кого хватать когда сирены кричат((((
НамСвоюРобити• 28 февраля 2022
Тільки що сказали, що з нашої сторони вимога - повне виведення раша військ з усієї території України.
автор Polinaanna • 28 февраля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
По какому ТВ?