Тепер плачу.Неможу...
Home_Textile• 28 февраля 2022
Ответ дляиванюся
А я наоборот.Уже нет эмоций .
Сегодня сидели в подвале, замёрзли, пришли домой, ребенок под одеяло.Пробую лоб, гарячий(
Будь ты проклят хуйло.Дай нам жить нормально
Вы хуйло написали с маленькой буквы как оскорбление, а имя вообще-то пишется с большой, так что правильнее писать Хуйло!
Татьяна_М5• 28 февраля 2022
Ответ дляТамилa 1
ні
Та ну. Даже не слушала. Первые слова - лошади умирают голодной смертью и я выключила.. перебор
Ответ дляиванюся
А я наоборот.Уже нет эмоций .
У нас в подвале много деток поболело, очень сыро там, и лекарств нет. По всему жк ищем каэдый раз когда надо, капец просто
Ответ дляТатьяна_М5
Далі треба дивитись , це остання капля була ,просто у неї зрив . Я все думаю про кицьку моєї мами , вона зачинена в пустій квартирі в Києві
Що тепер робить , як туди попасти ?
Home_Textile• 28 февраля 2022
дівчата почитала я новину про неї....так вона ж плаче за своїх КОНЕЙ!!! Ви тільки вдумайтесь, коней оточили...не дають їх погодувати! Ракета пролетіла на 10 метрів від ЇЇ будинку...Тому вона і розтерає соплі! Якби були коні ситі...вона б не вбивалась..
Юся шопоголик• 28 февраля 2022
Ответ дляТатьяна_М5
Ага
Люди пятый день просят помощи и огласки со всех концов Украины, а она только проснулась, когда дело лично ее коснулось у нее лошади голодные.... всех жалко конечно не спорю
Ответ дляHome_Textile
Коні дуже розумні і люблять людей дуже сильно , вони ж там привязані декілька днів без води і їжі , думаєте легко кожну минуту думати про це ? Для мене це просто страшний сон .
Home_Textile• 28 февраля 2022
Ответ дляТамилa 1
я згодна! та дуже люблю тварин, свою тягаю з собою в сховище, ще сусідського як бачу беру..Але! 5 днів іде кроваве побоїще! 5 днів наші люди, діти і ті самі тварини знаходятся в жаху! І тут тільки коли торкнулось її напряму почала намотувати соплі на кулак!
Ответ дляHome_Textile
Між іншим, вона дуже багата людина і з країни не поїхала ,бо тут коні , собаку і кішку ще потягнеш , а коні ? Ви не уявляете які ніжні ці тварини ,великі і ніжні ((
Home_Textile• 28 февраля 2022
Ответ дляТамилa 1
ну я зрозуміла...вона молодець..слава її яйцям!
Alisia2016• 28 февраля 2022
пиздец, в Харькове трупы на улицах, а у нее ’про лошадей’. Даже смотреть дальше не стала. Да, лошадей жалко, но люди гибнут! Дети гибнут! А эта сидит сопли на кулак мотает. Тьфу
Elina Zorina• 28 февраля 2022
Ответ дляHome_Textile
Ще одне плакальщиця.
Ответ дляТамилa 1
Що тепер робить , як туди попасти ?
Всмысле закрыта в пустой квартире? Вы в своём уме? Убежали и оставили кошку? Или что? Срочно возвращаться или просить соседей взломать дверь
Home_Textile• 28 февраля 2022
Ответ дляBounty1
та ні тут авторка ридає за коней камаліїї...не до киці ті вирішенню цього питання..