Девочки, только что попробовала-все работает!
МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ ДРУЗІ УВАГА: Необхідно почати виходити на простих і не простих громадян РФ Фішка є наступна. Заходимо у Гугл карти і знаходимо Москва, Пітер, Новосибірськ…. Коротше, будь-які міста РФ. Натискаєм на будь-яке популярне місце на цій карті (кафе, ресторан, магазин, автосервіс….але популярне). Далі, проходити в коментарі, поставивши цьому місцю хорошу оцінку (там зірочки, як правило). Отримуєте доступ до коментарів, які читают, звичайно, місцеві жителі і гості міста…Зрозуміли? Тексти - то вже на ваш розсуд. Але, думаю, вони повинні містити не тільки заклики, але й конкретні пропозиції що їм робити розуміючи , що відбувається!!! Перевірено , це працює і це можуть робити всі включаючи підлітків.
МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ, ДРУЗІ!!!🔥
_Alekssandra_• 01 марта 2022
Два дні займаюся. Почала з ресторанів, потім перейшла на храми, лікарні, дійшла до психологічних та психіатричних клінік. Якщо є якісь ідеї, то пишіть. Москва, Псков (що в голову прийшло). Пітер, я вважаю, що й так розуміє. Не скрізь можна додати фото.
Хочу попросити пояснювати їм, що відбувається і з нами, і з ними, а не просто ’я вас ненавижу’, ’умрите твари’, ’заберите свой груз 200’. Розумію, що відчай і біль затмарює розум, але ж яка ціль цієї кібервійни?
emerald_88• 01 марта 2022
Печаль в том, что они знают всё. Я уже несколько дней с ними ругаюсь. Они всё знают и поддерживают это.
_Alekssandra_• 01 марта 2022
Ответ дляemerald_88
Чем аргументируют? Со мной никто в переписку не вступил.
emerald_88• 01 марта 2022
Ответ для_Alekssandra_
8 лет Донбасса
Это Зеленский вас убивает
А теперь ещё мы и нацисты, потому что весь мир от них отвернулся
Это Зеленский вас убивает
Девочки, давайте пройдемся по пабликам Вконтакте городов ОРДЛО Донецка, Горловки, Енакиево и т.д. Они там, как и в России, не верят, что у нас тут что-то происходит. Закидаем их фотками разбитых городов.
Неделю назад у них была всеобщая мобилизации. Забирали всех: мужчин с инвалидностью, 18-летних детей, парней с дцп. Они сейчас наступают на востоке и юге: в Мариуполе, Волновахе, Херсоне.
По ТВ им вещают, что через 1-2 дня все закончится. Украина падет, и их мужчины вернутся домой. Давайте объясним, что ни через неделю, ни через месяц Украина не сдастся. Они не увидят больше своих мужей и сыновей. Пусть оценят реальную ситуацию, может, тогда им станет не так весело
Ответ дляemerald_88
8 лет Донбасса
Это Зеленский вас убивает
Нацисти.
Цікаво.
Так багато про себе дізналася нового.
Президент з Кривого Рогу виявився головним бендерівцем і нацистом.
Просто тому, що не здав країну пуйлу під ссср.
А ще тиждень тому половина населення (якщо не більше) його газивала проросійським і що він при першій можливості чи загрозі здасть країну загарбнику.
Цікаво.
Так багато про себе дізналася нового.
parfummaniak• 01 марта 2022
Ответ дляemerald_88
Таких сволочей во всем мире нету. Но теперь весь мир видит, что такое Раша!
Ответ дляemerald_88
Более того! просят раскрывать правду о войне в Украине родственникам в Россию. Так они еще большие ’ путлеровцы’ чем коренные росеяне, проверенно на неск. родственниках!(((