rhfcfgtnjxrf• 01 марта 2022

Давайте займёмся делом! Кибервойна

Девочки, только что попробовала-все работает!
Feel good• 01 марта 2022
МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ ДРУЗІ УВАГА: Необхідно почати виходити на простих і не простих громадян РФ Фішка є наступна. Заходимо у Гугл карти і знаходимо Москва, Пітер, Новосибірськ…. Коротше, будь-які міста РФ. Натискаєм на будь-яке популярне місце на цій карті (кафе, ресторан, магазин, автосервіс….але популярне). Далі, проходити в коментарі, поставивши цьому місцю хорошу оцінку (там зірочки, як правило). Отримуєте доступ до коментарів, які читают, звичайно, місцеві жителі і гості міста…Зрозуміли? Тексти - то вже на ваш розсуд. Але, думаю, вони повинні містити не тільки заклики, але й конкретні пропозиції що їм робити розуміючи , що відбувається!!! Перевірено , це працює і це можуть робити всі включаючи підлітків.
МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ, ДРУЗІ!!!🔥
Feel good• 01 марта 2022
Адміни, при можливості, закріпіть, будь ласка, цю тему
_Alekssandra_• 01 марта 2022
Два дні займаюся. Почала з ресторанів, потім перейшла на храми, лікарні, дійшла до психологічних та психіатричних клінік. Якщо є якісь ідеї, то пишіть. Москва, Псков (що в голову прийшло). Пітер, я вважаю, що й так розуміє. Не скрізь можна додати фото.
Хочу попросити пояснювати їм, що відбувається і з нами, і з ними, а не просто ’я вас ненавижу’, ’умрите твари’, ’заберите свой груз 200’. Розумію, що відчай і біль затмарює розум, але ж яка ціль цієї кібервійни?
varrechka• 01 марта 2022
еще одна фишка про ВК. Если запостить, то пост могут забанить. Если написать комент к посту, его тоже можно забанить. А вот комент к коменту уже нельзя! пользуйтесь!
_Alekssandra_• 01 марта 2022
Не знаю, може краще вже переходити на Білорусь?
emerald_88• 01 марта 2022
Печаль в том, что они знают всё. Я уже несколько дней с ними ругаюсь. Они всё знают и поддерживают это.
_Alekssandra_• 01 марта 2022
Ответ дляemerald_88
Чем аргументируют? Со мной никто в переписку не вступил.
emerald_88• 01 марта 2022
Ответ для_Alekssandra_
8 лет Донбасса
Это Зеленский вас убивает
А теперь ещё мы и нацисты, потому что весь мир от них отвернулся
Feel good• 01 марта 2022
Ответ дляemerald_88
8 лет Донбасса
Это Зеленский вас убивает
Це пу самий натуральний фашист
Party2012• 01 марта 2022
Девочки, давайте пройдемся по пабликам Вконтакте городов ОРДЛО Донецка, Горловки, Енакиево и т.д. Они там, как и в России, не верят, что у нас тут что-то происходит. Закидаем их фотками разбитых городов.
Неделю назад у них была всеобщая мобилизации. Забирали всех: мужчин с инвалидностью, 18-летних детей, парней с дцп. Они сейчас наступают на востоке и юге: в Мариуполе, Волновахе, Херсоне.
По ТВ им вещают, что через 1-2 дня все закончится. Украина падет, и их мужчины вернутся домой. Давайте объясним, что ни через неделю, ни через месяц Украина не сдастся. Они не увидят больше своих мужей и сыновей. Пусть оценят реальную ситуацию, может, тогда им станет не так весело
Feel good• 01 марта 2022
Ответ дляemerald_88
8 лет Донбасса
Это Зеленский вас убивает
Нацисти.
Цікаво.
Так багато про себе дізналася нового.

Президент з Кривого Рогу виявився головним бендерівцем і нацистом.
Просто тому, що не здав країну пуйлу під ссср.

А ще тиждень тому половина населення (якщо не більше) його газивала проросійським і що він при першій можливості чи загрозі здасть країну загарбнику.
S4aste02• 01 марта 2022
Я пишу білорусам в лічку у вайбері
Які є в групах. Бомблю їх фотками та відео
parfummaniak• 01 марта 2022
Ответ дляemerald_88
Таких сволочей во всем мире нету. Но теперь весь мир видит, что такое Раша!
нова_Я• 01 марта 2022
Ответ дляemerald_88
Более того! просят раскрывать правду о войне в Украине родственникам в Россию. Так они еще большие ’ путлеровцы’ чем коренные росеяне, проверенно на неск. родственниках!(((
Oliasas• 01 марта 2022
Ответ дляemerald_88
8 лет Донбасса
Это Зеленский вас убивает
Так і пишуть
Oliasas• 01 марта 2022
От фото
Oliasas• 01 марта 2022
Коменти під зверненням на каналі тут.by
Oliasas• 01 марта 2022
Вони знають і їм плювати
bejalla• 01 марта 2022
Девочки, оставила в инста пару блогеров русских, никто ни чем не страдает, кто то куда то летит, деньги есть, это фэйки или что что им кислород перекрывают?
jkz007• 01 марта 2022
Ответ дляvarrechka
Мене забанили за коменти до коментів, нічого вже не можу написати
Oliasas• 01 марта 2022
Посмотрите - вот так сегодня освещают события самые честные российские телеканалы

Труха херсон
Feel good• 01 марта 2022
Вот
P.lili• 01 марта 2022
Я вже дуже багато теж поставила відгуків і міток по території раші
Слава Україні !
P.lili• 01 марта 2022
Дівчата я ще в однокласниках додала фото відео,давайте всюди де можемо будемо розповсюджувати
MadamHM• 01 марта 2022
Ответ дляbejalla
Уже заблокирована монетизация блогерам ))))
MadamHM• 01 марта 2022
Если не хотите груз 200
Вставайте, боритесь с кровавым ПУ иначе вашим солдатикам молоденьким пацанам - умирать, и позвонить не смогут… А вам даже похоронку не пришлют,

Это пишу в службах доставки и почте