нижник• 01 марта 2022

Залізничні каси працюють? Як купити квитки зі знижкою. Львів.

Підскажіть чи можливо онлайн купити квитки на поїзд зі знижкою (діти, інвалідність). Чи тільки по повній коштовності? Чи можливо просто забронювати, а потім оплатити там в касі? Я намагалась розібратись, але забронювати як не знайшла і ніякі знижки не враховуються. Залишились тільки дуже дорогі квитки, а з 2 дітьми це дорого і ми всі маємо право на квитки по пільговій коштовності.
Нам знайомі запропонували побудти в їх квартирі, пока вони їдуть за кордон. Я в роздумах. Ми б могли б поїздом для евакуації, але діти не зможуть довго в черзі буть і кажуть, що чоловіків не пускають, а без нього я не зможу фізично. Хоч він теж категорія чоловіків на утриманні якого дитина з інвалідністю. Тому вирішила спробувати забронювати квитки. Їх майже не має, а ті які залишились по 1700 на одну людину. Машина не варіант, так як в машинах не їздимо взагалі. Чи є якість варіанти? Можливо хтось підскаже. Ми не сильно то і хочемо, але відмовлятись від такої можливості, коли люди самі пропонують квартиру, теж якось не хочеться. І потрібна не дуже термінова медична допомога, а коли буде тут можливість не знаю.
Toonika• 01 марта 2022
Это война. Люди штурмом берут поезда. Не знаю даже, с билетами по 1700, насколько получится с детьми вломиться в поезд...
..в машинах, говорят, сейчас цены тоже космос...

annet_sheludchenko• 01 марта 2022
Квитки не треба ідете на вокзал сідавте в любий поізд на західну , сісти з великим трудом але можна . Вам удачі
автор нижник • 01 марта 2022
Ответ дляannet_sheludchenko
Так я без допомоги чоловіка не можу, а десь прочитала, що чоловіків в ці не пускають, тільки якщо білети купували на інші поїзди (не евакуаційні). Думаю, що не факт, що посвідчення на дитину допоможе... А нам зібратись і до вокзалу доїхати це ціла їсторія...
Миготина• 01 марта 2022
Я вчера уехала из Кривого Рога во Львов.Бесплатно. Уехали все, поезд штурмом никто не брал. С детьми, с животными. Уехали все. Да, в приоритете были те, у кого билеты. Но тем не менее мест хватило всем.
MamaGalya• 01 марта 2022
Ответ длянижник
Якщо білети продають - то першочергове право у пасажирів з білетами. Але можуть досаджувати. Зазвичай вагони додаткові додають ще
автор нижник • 01 марта 2022
Ответ дляМиготина
А чоловіків пускали?
Миготина• 01 марта 2022
Ответ длянижник
А чоловіків пускали?
Призывного возраста не пускают.
Toonika• 01 марта 2022
Ответ длянижник
Читала, что ждали на вокзале возможность сесть на поезд 41 час(!)
автор нижник • 01 марта 2022
Ответ дляМиготина
Призывного возраста не пускают.
отож... я без нього не зможу, він утримує дитину з інвалідністю, є посвідчення... але в таких обставинах ніяких гарантій. А якщо все так складно може бути, то я не ризикну... Ще і метро не працює в нашому напрямку. Всі знайомі на машинах, але по-перше ми без машини, по-друге на машинах не їздимо, бувало 2 зупинки і нудило...

Услада• 01 марта 2022
Ответ дляМиготина
в купе по сколько человек? или плацкарт? как было?
автор нижник • 01 марта 2022
https://kiev.segodnya.ua/kiev/kpower/evakuaciya-ly...
автор нижник • 01 марта 2022
ой посмотрела видео, лучше ,наверное, под Божьей защитой дома сидеть
Миготина• 01 марта 2022
Ответ дляУслада
Плацкарт. У каждого было лежачее место.