Павлениятиния• 01 марта 2022

Меня проперло на мемы - как лучше?

У кого кстати есть идея для шуток - пишите, попробую визуализировать
ok1904• 01 марта 2022
Щось Ви не те намалювали. Особливо на другому фото. Як пані може цікавити російський мат? Невже відсутні нормальні слова в лексиконі? Бридко

Ваш психолог• 01 марта 2022
Це вже є.
Може,щось про корабель новенького.
Деякі,до речі ,не в курсі там-про який-такий корабель мова...
ok1904• 01 марта 2022
Ответ дляВаш психолог
Це вже є.
Може,щось про корабель новенького.
Ну от мова як мова і без матюків, по-людськи
Vaslek• 01 марта 2022
Собачка выразила свое фе
автор Павлениятиния • 01 марта 2022
Ответ дляok1904
аби доколупатися
я чесно так виснажена ситуацією, що матюки хоч розряжають атмосферу
чи справа в тому що він російський?
nahaka• 01 марта 2022
Вигадайте краще мем про те, як київські бабусі качалками диверсанта побили
автор Павлениятиния • 01 марта 2022
Ответ дляnahaka
а я не чула цього доречі
можете поділитися інфою?
ok1904• 01 марта 2022
Ответ дляПавлениятиния
аби доколупатися
чи справа в тому що він російський?
Тому що мат.
автор Павлениятиния • 01 марта 2022
Ответ дляok1904
Тому що мат.
То справа в тому що я пані і це мат? Серйозно? Це те що вас зараз цікавить?

nahaka• 01 марта 2022
Ответ дляПавлениятиния
а я не чула цього доречі
можете поділитися інфою?
Воєнні нотатки, день 5. Диверсанти, качалки і шкарпетки від св. Миколая.
Звоню мамі:
- Як ти?
- Поїла, намагатимусь трохи поспати. Ось зараз качалку з рукава вийму і ляжу.
- ???
- Патрулювали вночі будинок.
- Хто?
- Ми з тьотьою Тенею і дядью Толею.
(Це наші сусіди по поверху, я знаю їх майже все життя. Тьотя Таня - мамина ровесниця, переконана пацифістка, вона належить до спільноти християн-баптистів. Дядя Толя - незмінний очільник квартирного кооперативу вже 36 років, має за 70 років.)
- Ти ж собі уяви, що ті падлюки придумали - у них бракує вибухівки взривать будинки, то вони пробираються в підвал і руйнують трубу каналізації. Раз - будинок тоне в гімні, бомбосховища нема, люди у відчаї. То ми з вечора самоорганізувалися. Одна людина постійно чергує в підвалі, і по двоє в будці конс´єржки - один на лавочці сидить, а другий ховається. Сьогодні графік складемо. Але ми першими пішли.
- Розумно.
- А яка в нас зброя? Пляшка - розіб´ється. Палка від швабри - довга. Костура в мене нема. То ми подумали і взяли по качалці для тіста. Дуже удобно - гладенька, чистенька, зручно в руці тримати. І в рукаві можна сховать. Я такого светра вділа, широкого. Сидимо ми з Таньою, якраз ротація в нас була - між лавкою і будкою. Аж воно лізе. Ну ми йому і влупили. По-два рази. Вирубили. Тьотя Таня, ти ж її знаєш, плаче: ’Жалко його’, плаче, але б´є. А я їй кажу: ’Не плач, чого він сюди приперся’. То ми його вирубили. І викликали тероборону. Прийшли два хлопці. Такі молоді, красиві, в амуніції, з автоматами. Один того вилупка забрав. А другий лишився біля нас - чекати, чи ще хто не полізе. Ну я показую на автомат й кажу: ’Махньомся нє глядя’. Він дивиться здивовано. Тоді я витягаю качалку з рукава. Він починає сміятися. ’Тьотю, ви його справді качалками?’ - ’Синку, сам подумай, ну яка в мене ще зброя. Була качалка і кухонний молоток, битки робить. То качалка зручніша’. Помовчали трохи. Я його питаю: ’Синку, а як воно?’ - ’Все харашо, тьотю. Ми їх б´єм. Ото тільки нога в мене болить на мороз. А як в АТО був, то два поранення в ногу. Так - не болить. Це сьогодні мороз, то ходити можу, а стояти нє.’ - ’Синку, а хочеш подарунок від тьотки? Я ж, бачиш, своя, бойова.’ Сміється. ’Який подарунок?’ - ’Ну як на Миколая’. Каже: ’Хочу’. ’То жди мене тут’. А в мене 35 пар шкарпеток в´язані запаковані й не відіслані лишилися. То я йому й винесла. Подякував, перевзувся. Я тоді кажу: ’В мене ще варення і чай спаковані. Перед комендантською годиною забрати не встигли. То ти заходь після чергування, забери’. А тут і ранок настав.
... Я сміялася і плакала.
Мама:
- Он цигани танка вкрали. А ми шо, хужі? Качалками їх заб´ємо, а Київ не здасться.
Така от вранішня ’Слава Україні!’
(І так, це Троєщина.)
Автор Зоя Жук
АдеКВАтная• 01 марта 2022
Треба писать як у оригіналі
ok1904• 01 марта 2022
Ответ дляПавлениятиния
Люди повинні залишатися людьми в будь-який час, вважаю мат нерийнятним для спілкування.
Тут часто проти суржику, але чомусь мат маст хев. Може, є сенс навчитися жити без мату? реально обурює.
ok1904• 01 марта 2022
Ответ дляАдеКВАтная
Треба писать як у оригіналі
АдеКВАтная• 01 марта 2022
Ответ дляok1904
Там було що голови дохлих курей не наїбуть виделку.
Чи то таке ви бачили?
автор Павлениятиния • 01 марта 2022
Ответ дляok1904
а мені ок з матом
бо якщо це п/здець то це не капець і не жах
то ви зробили свій вибір -маєте право, але не засуджуйте інших
ok1904• 01 марта 2022
Ответ дляАдеКВАтная
Чи то таке ви бачили?
Ну тут якось м´якше. Але ні я ні чолрвік не клристуємося матом, в нього колега з Тюмені ( підданий РФ був, зараз не знаю може і змінив, не вата, навіть не руський мир, втік на свободу доинас років 5 назад), то як приїхав на нарадах міг виматюкатися, а наради ж серйозних людей раз зробили зауваження, що в Україні так не можна, другий ...і відовчили, уявіть
ДонаФлор• 01 марта 2022
Ответ дляПавлениятиния
Да - это унижает вас, в первую очередь. Вы же не гопница с семками.
ok1904• 01 марта 2022
Ответ дляПавлениятиния
а мені ок з матом
Добре але я теж маю свою точку зору, що серед інтеліґентної публіки мат якось не дуже, то така дворова розмова, чи сільська.
ok1904• 01 марта 2022
Ответ дляДонаФлор
От Ви мене зрозуміли

автор Павлениятиния • 01 марта 2022
Ответ дляДонаФлор
Я так не вважаю) Жіночність в іншому
ДонаФлор• 01 марта 2022
Ответ дляПавлениятиния
Я так не вважаю) Жіночність в іншому
Мат не красит женщину. Никогда не красит. Она сразу какая-то маргинальная, как для меня.
Карпатський грибар• 01 марта 2022
Ответ дляДонаФлор
Настоящая леди это та, которая, если споткнется об кошку, назовет ее кошкой. (англ.)