AlenaG• 02 марта 2022

Платні потяги до Польщі, теж переповнені?

Придбала квиток, на потяг Київ -Пшемисль, від Львова, бо доїхали сюди авто, але далі я сама з дитиною без авто. Кажуть що неможливо влізти в ті потяги, купила на Хундай здається. Вже створила іншу тему тут, може краще пішки десь перейти кордон? Дівчата, хто володіє інформацією, на рахунок потягів, особливо якщо сідати у Львові, буду вдячна.
Наталья-5c9d• 02 марта 2022
А почему нельзя, если у Вас билет есть?
dorik• 02 марта 2022
Мені сьогодні підказали, що краще на поїзді або на автобусі перетинати кордон. Хоч тепло і без натовпу.
автор AlenaG • 02 марта 2022
Ответ для Наталья-5c9d
А почему нельзя, если у Вас билет есть?
Говорят там толпы каких то мужиков арабской национальности, лезут и с билетами и без, и вообще толпы, и смертоубийство за эти поезда...
Сегодня рассказал знакомый, он от кого-то услышал... До этого была спокойна, переживаю у меня ребенок и кошка, мама пожилая как ребенок ещё один, вещи, как в толпе я смогу их погрузить не понимаю ((
автор AlenaG • 02 марта 2022
Ответ дляdorik
Так, мені теж декілька днів тому підказали, і я придбала квитки. В потязі хоч не мерзнеш.
Pole• 02 марта 2022
Ответ дляAlenaG
Пробуйте, в разі невдачі перейдете кордон пішки.
А чоловік не може допомогти з посадкою?
Наталья-5c9d• 02 марта 2022
Ответ дляAlenaG
На поезд Киев-Львов тоже было много людей, но с билетами пропускали в первую очередь.
Pole• 02 марта 2022
Ответ дляAlenaG
Я взагалі думала, що цей поїзд не ходить зараз.
автор AlenaG • 02 марта 2022
Ответ дляPole
А чоловік не може допомогти з посадкою?
Кажуть, що на перон, а можливо навіть до вокзалу чоловіків у Львові не пускають. До цього, теж думала що чоловік погрузить нас в потяг та й нормально буде...
автор AlenaG • 02 марта 2022
Ответ дляPole
Та я про це не знала, і не думала. Дякувати, родичі підказали.
Наталья-5c9d• 02 марта 2022
Ответ дляPole
Билеты продают. Но слышала, что не давно поезд развернули назад в Львов, т.к. в поезде были мужчины призывного возраста и не захотели выходить с поезда (((
Pole• 02 марта 2022
Ответ для Наталья-5c9d
Жах...
автор AlenaG • 02 марта 2022
Ответ для Наталья-5c9d
Охренеть... извините
Prinzessin• 02 марта 2022
Ответ дляAlenaG
У Вас на коли квитки?
автор AlenaG • 02 марта 2022
Ответ дляPrinzessin
У Вас на коли квитки?
Та в мене аж на 8.03.
Prinzessin• 02 марта 2022
Ответ дляAlenaG
Та в мене аж на 8.03.
В мене на 05.03.
Якщо що, триматиму Вас в курсі.

Але думаю, що з дітьми і при наявності квитків у Вас все вийде.
Toonika• 02 марта 2022
Подпишусь
автор AlenaG • 02 марта 2022
Ответ дляPrinzessin
В мене на 05.03.
Якщо що, триматиму Вас в курсі.

Ох, дуже Вам дякую ❤️ напишіть будь ласка, буду сподіватися🙏🤗
катик1• 02 марта 2022
Дівчата, напишить потім, як доїхали.
Prinzessin• 02 марта 2022
Сьогодні дві знайомі намагалися виїхати до Польщі або автобусом, або поїздом. Не вдалося 😒
Вони без дітей. Квитків також не було.

Сподіваюсь, що люди з квитками мають хоч якийсь пріоритет.
Наталья-5c9d• 05 марта 2022
Была на вокзале во Львове, действительно людей на Польшу тьма. Очередь сумасшедшая и уже не важно есть у тебя билет или нет, только по живой очереди. У меня тоже был билет, в кассе сказали, что не знают как с посадкой. А волонтеры и милиция, сказали что только по живой очереди ((( И вообще не понятно как они поезда подают, когда прийдет, тогда прийдет. Были люди с билетами , но их поезд отменили вообще. Короче там надо стоять в очереди и ждать поезд (((
Наталья-5c9d• 05 марта 2022
Ответ дляPrinzessin
Вони без дітей. Квитків також не було.

Приоритета нет, спрашивала лично. Сейчас билеты уже не продают, а те кто купил раньше в пролёте, надо сдавать, чтобы деньги не потерять.
Prinzessin• 05 марта 2022
Тепер пишу про себе: білети дійсно можна здати. Я свій не встигла здати.
Він ніякого пріоритету не дає. Черга на потяг починається при вході до вокзалу у Львові.
На автовокзалі є багато бусів, які везуть до кордону. В порядку живої черги. Черга рухається доволі швидко.
Якщо цікаво, напишу, що після кордону. Бо я саме їду зараз.