Уничтожить нашу национальную идентичность и назваться колонией России?
1234svetsvet• 03 марта 2022
Ответ дляCatou
Так они же первые его могут прикончить из-за того безумия, что он творит
Им тоже война совершенно невыгодна
Почему не выгодна?
Мы можем только гадать
Ответ дляБонні Паркер
Коли кажуть про знищення всього українського, то це сприймається якось абстрактно, мовляв, заборонять українську мову і символіку. А по-моєму, пуйло має на увазі дещо інше. Під гаслом ’денацифікації’ його влада буде фізично знищувати -- показово розстрілювати, наприклад, -- усіх громадян України, які мали будь-яке відношення до державних служб, війська, силових структур, громадських активістів тощо. Йдеться про майбутні смерті мільйонів українців. Ті, хто другий день ниє на Порадниці про те, що треба ’йти на умови росії, мир будь-якою ціною’, про це вочевидь не замислюються. І ще -- в разі визнання ОРДЛО, як цього хоче путлер, всі мешканці підконтрольних України території Донбасу зазнають геноциду. Просто за те, що в 2014 не приєдналися до орків.
Подібна ’денацифікація’ вже була в нашій історії, коли масово розстрілювали інтелігенцію, висилали в Сибір, влаштовували штучний голод, руйнували храми. Все це жахливі злочини проти людяності і нам ні в якому разі не можна допустити їх повторення.
Ответ для1234svetsvet
В нього може і багато грошей. Але за ним його олігархи, які тримають його при владі. От у них може ще є місце для грошей.
Там тіньков з 4 млрд став мільонером за цей тиждень
І йому ще тре розбита Україна?
Мені здається ніхто за ним не стоіть, він там супер олігарх сам по собі. І гроші його хвору голову вже не цікавлять, лише влада, увійти в історію..
І йому ще тре розбита Україна?
Allka- skakalka• 03 марта 2022
Ответ дляБонні Паркер
Я давно говорила , военных наших сразу расстреляют на месте ,это ясно как божий день .
Поэтому ни шагу назад ,нам только стоять до упора и победить ,другого пути нет .
1234svetsvet• 03 марта 2022
Ответ дляanna_bur
І йому ще тре розбита Україна?
Сам по собі - зараз такого в світі нема. Усі правителі з командою. І не факт, що вони головні в цій команді.
nightwoman• 03 марта 2022
Ответ дляanna_2014
Нет. Уничтожение нацистов по его мнению
Ну так нацисты это все кто против РФ. Уже Макса Барских нацистом в комментах обозвали. Наверное и Ахеджакову с Собчак в нацики записали.
А в Украине, вся страна нациков, все 40 млн получается.
nightwoman• 03 марта 2022
Ответ для1234svetsvet
Мне кажется это просто для громкости сказано. Условие ради условия.
Это как? У Украины вообще условий нет. ’Геть, з нашої землі’ условием не назовешь даже
1234svetsvet• 03 марта 2022
Ответ дляnightwoman
Красиво поданная причина войны.
А что там в голове на самом деле....
nightwoman• 03 марта 2022
Ответ для1234svetsvet
И отвлечь свой народ от грабежа. Война хороший способ многое списать.
Кому?
1234svetsvet• 03 марта 2022
Ответ дляnightwoman
Кому?
Списать деньги на войну....
Или что-то украсть под шумок.
victorija03• 03 марта 2022
Ответ дляulitochk@
Вам здається.. він дійсно хоче знищити українців, як націю
Удалено администрацией...
Бонні Паркер• 03 марта 2022
Ответ дляvictorija03
Удалено администрацией...
Де в Україні нацистська символіка? Як вона виглядає?
Со многими руководителями, которые потом попали в Гаагский трибунал, мне, не буду скрывать, посчастливилось работать вместе’ (с) Шойгу
Ребят, вы действительно не понимаете, что они собираются делать во время так называемой денацификации?
То же самое, что и Гитлер в 1940 годах
Вы посмотрите сколько общего в их действиях
То же самое, что и Гитлер в 1940 годах
nightwoman• 03 марта 2022
Ответ для1234svetsvet
Списать деньги на войну....
Или что-то украсть под шумок.
Кому??? Ещё раз. Эта методичка про списать деньги уже неактуально.
Зеленский и Путин прям мечтали озолотиться. Жгите еще
Мирослава_• 03 марта 2022
Ответ для1234svetsvet
Мені здається, що його цікавить не це.
Гроші гроші гроші......
Нас як націю можна знищувати і зсередини. Нашими ж руками.
Гроші гроші гроші......
Він до цього часу це і робив. Але він втратив контроль. Я чітко памятаю, що все сильно загострилось, коли нам хотіли дали ’спеціального’ члена Нато. Після цього він вийшов із себе. Получається конфлікт на Донбасі, який він розпалював 8 років вже не працював як йому потрібно