Catou• 03 марта 2022

Что подразумевает Путин под словом "денацификация"?

Уничтожить нашу национальную идентичность и назваться колонией России?
Мирослава_• 03 марта 2022
Ответ дляtarveldy
ну не вийшло за 30 років
Ну він все одно сильно працював в цьому напрямку. Особливо, коли Янукович був при владі
Zets• 03 марта 2022
Это было уже все в 1930 и дальше - голод, концлагеря, высилки, расстрелы, а потом стать мясом для рашки, когда они задумают очередной великий освободительный поход на запад.
Просто наша история настолько страшная, что мы не хотим ее помнить и знать. А надо бы, ибо все повторяется.
Barcelona• 03 марта 2022
Ответ дляCatou
Война очень не выгодна и для него, и для нас
Причина не в деньгах
Он хочет повысить свою значимость
Война всегда финансово очень выгодна
Natali8• 03 марта 2022
Йому Україна потрібна, щоб світ почав боятись рассею і почався ’новий порядок’.
Хворі вони там усі
автор Catou • 03 марта 2022
Ответ дляvictorija03
Удалено администрацией...
Со слов Пескова, неугодные для них не только те, кого они называют нацистами, но и все, кто их поддерживает, то есть не бежит с караваем встречать ’освободителей’, то есть подавляющее большинство населения
В России принимают закон о сроке 15 лет для тех, кто не согласен назвать войну ’спецоперацией’
Мирослава_• 03 марта 2022
Ответ дляkvitanka
Подібна ’денацифікація’ вже була в нашій історії, коли масово розстрілювали інтелігенцію, висилали в Сибір, влаштовували штучний голод, руйнували храми. Все це жахливі злочини проти людяності і нам ні в якому разі не можна допустити їх повторення.
росія нікоди не любила Україну, як показує історія. Ми мирні, свободолюбиві, щирі люди - повна протилежність росіян. І через це така лють
Yulia-3262• 03 марта 2022
Ответ дляSomik
Подавить нас полностью! Чтобы нас не существало ! Мы для него малороссы. А добьётся ровно противоположного- их нация будет восприниматься хуже фашистов!
А ви є??? Закордном НІХТО не знає що ж укр мова в цього 49міойонного населення. Бо вам ’какая разніца’ і ’так удобна’!
Ламайте ящик, як вашим предкам зламали російською . Викиньте ’каки’ з рота. Станьте нарешті українкою а не малороскою . Це ж вам під силу
Natali8• 03 марта 2022
Ответ дляZets
Я також думаю, що наші сини будуть кинуті і на інші ’визволітєльні’ війни.
Та й взагалі росія тоне і тягне нас за собою зараз.
Мирослава_• 03 марта 2022
Ответ дляAllka- skakalka
Я давно говорила , военных наших сразу расстреляют на месте ,это ясно как божий день .
Поэтому ни шагу назад ,нам только стоять до упора и победить ,другого пути нет .
Повністю згідна. Наші хлопці перші підуть в розхід. У нас немає іншого виходу - тільки перемога
Natali8• 03 марта 2022
Ответ дляYulia-3262
Для чого вам це зараз? Гинуть люди, а вас це цікавить?
mamaМия• 03 марта 2022
У мене інше питання. Враження складається, що він живе в іншому світі, страшно, що цей світ йому хтось будує. І цей хтось не один.
igla29• 03 марта 2022
Ответ дляCatou
Рашка ещё ни одну войну войной не признала, лживые и трусливые, считают себя ’воинами света и добра’.
Zvezdochkina• 03 марта 2022
Ответ дляYulia-3262
Ваша речь и таких как Вы полностью будет использоваться для пропаганды. Вы и есть тот «нацист», про который они говорят.
Дайте украинцу самому решать на каком языке говорить. Не принуждайте его.

А то мне кажется вы специально это пишите, для того что бы потом это использовали в рашистких новостях.
Vlada-Maria• 03 марта 2022
знищення українців, як нації
Yulia-3262• 03 марта 2022
Ответ дляNatali8
Їхні ’каки’ і какая разніца наробили нам війну. Байдужість тих так званих російсковлмовних українців і єлементарнабезграмотність і не зацікавленість в своїй історії. Вже таке було в 20х руках 100 років тому. Далі 30ті з голодом. І канібалізмом, бо ’какаяразніца’ .
Ненавиджу
Yulia-3262• 03 марта 2022
Ответ дляZvezdochkina

В умовах війни ви не маєте права ’ сама рєшать’!
1234svetsvet• 03 марта 2022
Ответ дляМирослава_
Як показує історія нас і Польща не любила.
Бо ми самі себе не дуже любимо
НамСвоюРобити• 03 марта 2022
Білораша 2.0
Вичерпно
Позбутися будь-якої ідентичності. Росіяни, але дурніші. Нижча підраса.
’Решить украинский вопрос’.
Asteroidea• 03 марта 2022
Ответ дляTaniss.com
Убрать все украинское, флаги в городах, любую символику, показательно уничтожить известных проукратнских деятелей, язык.
Как в Донецке: по максимуму убрать всю украинскую символику, ни гимна, ни флага, ни герба, ничего 💛💙 Не носить вышиванки, не говорить на украинском, вся документация, образование в садах/школах/ВУЗах на русском, валюта русская. То есть искоренить принципиально всё, что как-то указывает на Украину
НамСвоюРобити• 03 марта 2022
Ответ дляTaniss.com
Та ні, думаю, прапори дозволять залишити.
Ще дозволять співати тужних пісень і у шароварах танцювати.
автор Catou • 03 марта 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Какие шаровары, если используют слово ’зачистить’ применительно к людям
Вы бот?
Asteroidea• 03 марта 2022
Ответ дляБонні Паркер
Коли кажуть про знищення всього українського, то це сприймається якось абстрактно, мовляв, заборонять українську мову і символіку. А по-моєму, пуйло має на увазі дещо інше. Під гаслом ’денацифікації’ його влада буде фізично знищувати -- показово розстрілювати, наприклад, -- усіх громадян України, які мали будь-яке відношення до державних служб, війська, силових структур, громадських активістів тощо. Йдеться про майбутні смерті мільйонів українців. Ті, хто другий день ниє на Порадниці про те, що треба ’йти на умови росії, мир будь-якою ціною’, про це вочевидь не замислюються. І ще -- в разі визнання ОРДЛО, як цього хоче путлер, всі мешканці підконтрольних України території Донбасу зазнають геноциду. Просто за те, що в 2014 не приєдналися до орків.
Ни одного см украинской земли ему отдавать нельзя. Во-первых он изничтожит всё украинское население, во-вторых ему дай палец и он по локоть откусит. Посмотрите что он с Харьковом сделал
НамСвоюРобити• 03 марта 2022
Ответ для1234svetsvet
Мені здається, що його цікавить не це.
Гроші гроші гроші......
Нас як націю можна знищувати і зсередини. Нашими ж руками.
От на 100% про гроші.
Тому впевнена, що його там аж корчить від нинішніх санкціі.
Так вони і хочуть нашими руками. Зламати морально(
Для цього по мирняку і б´ють.
Для цього навіть сюди таваріщей майорів засилають.
НамСвоюРобити• 03 марта 2022
Ответ дляZets
Прямо мої вчорашні вечірні думки, коли я про Беловежську пущу прочитала.
Аж накрило було((
НамСвоюРобити• 03 марта 2022
Ответ дляvictorija03
Удалено администрацией...
Смішно читати.
Ви хоч почитайте, що саме вони мають на увазі. (Це якщо не на завданні тут.)
НамСвоюРобити• 03 марта 2022
Ответ дляBarcelona
Война всегда финансово очень выгодна
От навіть не знаю, у чому вигода кацапам зараз.
Якщо поработять нас, то ясно - присосуться назад, як при радянцях було.
НамСвоюРобити• 03 марта 2022
Ответ дляCatou
Причина не в деньгах
Он хочет повысить свою значимость
Так підвисив, що зробив з раші країну-парію.
Yanahapy• 03 марта 2022
Ответ дляvictorija03
Удалено администрацией...
Херню не несіть. Вас знайдемо зараз за іp адоесою.
автор Catou • 03 марта 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Вспоминать ’незлим тихим словом’ будут долго, цель достигнута
Zvezdochkina• 03 марта 2022
Ответ дляYulia-3262
Кто Вам это сказал?

Повторюсь, они борются с «нацизмом», вся Украина говорит «его нет».
Но приходите такие как вы - и начинают указывать, хамить, унижать
Точно нет у нас нациков?