miledi.ka• 03 марта 2022

Чи має право прикордонник виписувати повістку?

цікавить законна підстава. Буду вдячна за відповідь
yuryia• 03 марта 2022
Якщо є такий наказ.
Iryska kr• 03 марта 2022
Не соромно?
xvikx• 03 марта 2022
Чоловіка рятуєте?
автор miledi.ka • 03 марта 2022
Ответ дляIryska kr
Не соромно?
Що саме? Я вважаю, що соромно погрожувати батьку дитини з інвалідністю повісткою на кордоні…я і питаю законні підстави є для цього?
Svetljachokkkk• 03 марта 2022
Та хай тікають. Який з серла вояка.
Я тікі за то, щоб їх після перемоги до нашої країни вже ніколи не впускали.
Svetljachokkkk• 03 марта 2022
Ответ дляmiledi.ka
Ой нн брешіть. У інвалідів білий білет
автор miledi.ka • 03 марта 2022
Ответ дляxvikx
Чоловіка рятуєте?
xvikx• 03 марта 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Ой нн брешіть. У інвалідів білий білет
Ребёнок иинвалид. Но это не повод Автор простите- отцу покидать Украину.
Ryhlik• 03 марта 2022
Ответ дляmiledi.ka
Війна у нас,повна мобілізація
Девушка без амбиций• 03 марта 2022
Ответ дляmiledi.ka
так так и напишите вы что не понимаете какая сейчас ситуация
задрали загадками писать
xvikx• 03 марта 2022
Ответ дляmiledi.ka
Не выпустят мужа.
NesmeyanaYa• 03 марта 2022
Загальна мобілізація. Мають право.
автор miledi.ka • 03 марта 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Ой нн брешіть. У інвалідів білий білет
у багатодітних теж, але все залежить від прикордонника… не всіх пропускають, когось ще й «посилають», що в даних обставинах вважаю недоречним…якщо б не виникало таких « ситуацій», я б і не питала! Якщо питаю, значит дехто стикається
автор miledi.ka • 03 марта 2022
Дівчата, звідки стільки злоби?!! Ми всі заручники цього жаху! хіба не можна бути трохи добрішим один до одного?! Мій рідний брат зараз захищає Харків і я не знаю, чи повернеться він чи ні! Постійно на нервах, а ви одразу з отрутою
Ваш психолог• 03 марта 2022
Зараз будь-хто може бути потрібний тут.
Я сьогодні пісок у мішки насипала у дворі(згоду питав глава ОСББ,поруч стояла тероборона),це для блокпостів.
Приходили навіть підлітки,але їх відправляли назад.
Чоловік розвозить хліб по Києву,не працівник цієї сфери,але водій з досвідом і категоріями.
Син логіст в Ашані.
Всім знаходиться посильна робота.
yuryia• 03 марта 2022
Не поедут в Польшу,будут по глухим селам прятаться.Особенно городские,до 45 лет.
Svetljachokkkk• 03 марта 2022
Ответ дляmiledi.ka
У сина ДЦП. Чоловік сам пішов до військомату.
Нема такого закону, батько дитини-інваіда не знімається з військового обліку.
Yaska yana• 03 марта 2022
Ответ дляmiledi.ka
Противно стало на советчице. И до этого ядовитых половина была, а сейчас у каждой обострение, каждая знает как лучше для кого-то. Срань готова заклевать каждого…
автор miledi.ka • 03 марта 2022
Ответ дляВаш психолог
Зараз будь-хто може бути потрібний тут.
Син логіст в Ашані.
Всім знаходиться посильна робота.
Ми теж на цьому тижні кожного дня сітки плетемо для нашої армії, сім‘ї переселенців розвозимо…але нащо мірятися справами, якщо добрі справи можно робити тихо… запитала, бо стикнулися одна з сімей з таким питанням, я за справедливість: хлопцям теж важко на кордоні, але це не привід грубити та загрожувати! Хлопцям у гарячих точках зараз ще важче…
Svetljachokkkk• 03 марта 2022
Ответ дляmiledi.ka
Багатодітних батьків випускають.
Не випускають хітрожопих, які дітей на себе непозаписували, щоб допомогу отримувати від держави, а зараз виють на кордоні
автор miledi.ka • 03 марта 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Багатодітних батьків випускають.
Можливо і так! Я особисто знаю сім‘ю, де п’ятеро прийомних дітей і двоє своїх, то їх зі скрипом і осудженням випускали через кордон! А що робити мамі з 7 дітьми самою ? Як виживати? Зараз нікого це не хвилює… від таких чоловіків буде більше толку зі своєю сім‘єю, чим воювати
yulseva• 03 марта 2022
У вас же дитина інвалід, а не чоловік інвалід. Чого його мають випускати? Хай захищає батьківщину, а не ховається на кордонах за жіночими спідницями.
Таким дійсно на кордонах треба повістки роздавати. Шкода, що цього ще не роблять.
yulseva• 03 марта 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Молодець. Здоров’я вашій родині і всього найкращого.
автор miledi.ka • 03 марта 2022
Ответ дляyulseva
Напевно роблять, бо беруть на себе право «самосуду»…