04 марта 2022

Кто сейчас в Польше? Как получить pesel и открыть счёт?

Подскажите пожалуйста
Liubomyra 04 марта 2022
Щоб отримати песель, потрібно мельдунек.
Щоб отримати мельдунек, потрібно договір оренди строком закінчення не меньше 6 місяців.
Але ще до війни мало який банк хотів відкривати рахунок без карти побиту. І справа не в песелі.
Sharkarianka 04 марта 2022
Без мельдунка нужно заполнить внесек. Во внеске вписать подставу правну: Art.3 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 13 października 1995 r o zasadach ewidencji i identyfikacji podatników i płatników (Dz.U. z 2022r. poz. 166 ze zm.)
Sharkarianka 04 марта 2022
https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-numer-pesel-dla...
Внесек найдете тут
diablo12 04 марта 2022
Ответ дляSharkarianka
https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-numer-pesel-dla...
Внесек найдете тут
Дякую вам. Зараз поїду в найближчий банк запитаю що саме потрібно в їх віддвленні. Цікаво
автор дивчинка 04 марта 2022
Ответ дляdiablo12
Дякую вам. Зараз поїду в найближчий банк запитаю що саме потрібно в їх віддвленні. Цікаво
Я тоже заехала , говорят процедура разрабатывается и в понедельник смогут открыть счет украинцам