Разом 7 років. Останні 2 роки сваримося, уваги до мене 0. Секс по його ініціативі 2-3 рази на місяць, він пропонує, коли відмовляю нагло роздягає мене і наполягає. Коли категорично кажу що ні, претензії, що я постійно не хочу. Вчора взагалі сказав, що ну і що що я не хочу, є ж змазка куплена.
А я з ним справді не хочу (маю повно іграшок). Я 2 роки прошу до мене уваги, обійняти, поцілувати, він не реагує, каже що це вже чув. А до мене претензій повно, бо я маю хотіти сама по собі. Зробив з мухи слона і сам образився.
І я останнім часом зрозуміла, що він знає назви порно сайтів, а раніше не знав. І часто видаляє історію з телефону. Як правильно реагувати? Розумію, що хоче сексу, але ж нічого для цього не робить.
Аква Марина• 04 марта 2022
Слава Богу
Отвлечёмся
Спасибо, автор)
Ну реально
И смех , и грех
Игрушки, смазки…
Блин, где соль достать думаю. Всю раскупили)))
Отвлечёмся
Спасибо, автор)
Ну реально
И смех , и грех
Игрушки, смазки…
Овёнок-1033• 04 марта 2022
Ответ дляLyusika
Оце я розумію проблеми.... Відправте Вашого чоловіка хоча б в тер.оборону
Ахах
happy camomile• 04 марта 2022
Ответ дляLyusika
С языка сняли.Все нормальные там,а этому без порнушки ну никак.
COTTONNAJA• 04 марта 2022
он на попе ровно дома, сменил пол, спит спокойно?
до сих пор считаете что чоловик?
Аква Марина• 04 марта 2022
Ответ дляvasilek5050
Бан
В этой теме можно
Букву Е
Перед словом БАН
Будет красиво.
Букву Е
Перед словом БАН
Будет красиво.
Майстерня домашнього текстилю• 04 марта 2022
Ответ дляbysinko
Та на здоров’я. Жодної відповіді по темі
А тема то яка? Тема порно не розкрита.
COTTONNAJA• 04 марта 2022
Ответ дляbysinko
Він в теробороні. Не знаєте не пишіть
знаб хорошо, свои заёбы, и уж точно не по порно
Виктория-8a35• 04 марта 2022
Ответ дляshelenka
В чем проблема разогреть себя игрушкой и пойти к мужу?
Оттраханные мужики добрее и внимательнее.
А зачем тогда нужен муж если он не хочет ее разогревать? Он ничего не делает для неё
Вероника-2014• 04 марта 2022
Ответ дляbysinko
В тому, що я 2 роки прошу поцілувати мене раз в 3 дні. Це складно?
Ты ж моя дорогая