Кальдера• 05 марта 2022
В Києві жінка з балкона збила російський дрон, кинувши по ньому банкою огірків.
Біл@д, і цих людей русня хоче перемогти???
Болящі!
Майстерня домашнього текстилю• 05 марта 2022
Ответ дляАнна_Бель
Це фейк. Такий же як і про привида. Вже просили військові експерти не гнати пургу, бо така ж деза як і в русні
А що Привида таки нема?
Polinaanna• 05 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А що Привида таки нема?
Не може буты
Ответ дляPolinaanna
Не може буты
Я розумію, що він не один збивав ті всі літаки. Але хіба нема жодного аса?
Marmel@dka• 05 марта 2022
Ответ дляLediArt
Как она поняла, что дрон именно вражеский?))) а так да, юмор для поднятия духа скорее всего
А мене більше зацікавило як вона до нього докинула банкою з огірками
Ответ дляok1904
Це засекречена інфа.
Буду продовжувати вірити в наших хлопців, до речі, там і дівчата пілоти є.