diablo12• 07 марта 2022

Кто в Польше? Пьёте воду из под крана,

Хозяин квартиры говорит - мы пьём у себя воду из под крана, Варшава, кто в Польше живёт какое-то время? Какую воду пьёте?
torimaks• 07 марта 2022
Гданськ,п´ємо з фільтра. Від не фільтрованої води на чайнику накипь вже після першого разу використання

Katie27• 07 марта 2022
Познань, из-под крана
дивчинка• 07 марта 2022
Ответ дляKatie27
Познань, из-под крана
Спасибо, наверное купим, не могу понять вкус нашей
lichkon• 07 марта 2022
Все кто раньше с заработков приезжал с Польши- все приезжали без зубов, лечили в Украине
Не пейте воду в Польше! Только покупную
PieceOfcake• 07 марта 2022
Я під Варшавою, не п’ю. Стрьомно, і чоловік поляк завжди купував воду.
PieceOfcake• 07 марта 2022
Бутиль 5 літрів коштує до 2 злотих. Такі беремо.
Galina_vinsport• 07 марта 2022
Покупаем воду, пить с крана не рискую
дивчинка• 07 марта 2022
Ответ дляlichkon
Не пейте воду в Польше! Только покупную
Спасибо, в интернете пишут-вода из под крана в Варшаве ок , но я слышу какой-то запах, на укроп похожий
kharkovchanka• 07 марта 2022
Мы в Закопане, в горах, пьем из-под крана.

Selena*• 07 марта 2022
Дівчата, якість води залежить ще по якім трубам вона попадає до вас в квартиру. Якщо будівля стара, то і труби мають осад и всілякій бруд на стінках.
Якщо будівля нова, то і смак води буде нормальний.
В Польщі жосткіша вода. Але пити постійно бутильовану воду теж не добре для здоров´я.