Чи приходила повістка чоловікам?
Особливо цікавить без досвіду взагалі ,ті хто не служили?
Що кажуть на воєнкоматі ?
Ответ дляLeneka
Відправляють на навчання. На передову без досвіду не відправлять. Можливо у чоловіка буде спеціальність, яка буде необхідна за лінією фронту. Не забувайте, що в тилу також потрібно працювати - водії, кухарі, механіки .. і багато кого ще. Не панікуйте.
а пока он на учениях ему платят или нет?
Ответ дляLeneka
На скільки часу відправляють на навчання?
Справа в тому що в чоловіка сколіоз 2 ступеню,та ще цілий букет всього .
А комісія каже без різниці.
При тому що тих хто здоровий абсолютно і сам хоче аж проситься-не беруть.
А комісія каже без різниці.
Ответ дляstyle_shop_sale
А комісія каже без різниці.
слушайте, хватит под юбкой мужа прятать, отправляют на месяц на учения
Ответ дляZZIIKKAA
Якщо вас нервує мій коментар чимось -йдіть мимо.
Ніхто нікого не ховає,і ніхто не ховається.
Людина може просто цікавитись і поговорити з людьми ?
Ответ дляstyle_shop_sale
А комісія каже без різниці.
а в военном билете он годен в военное время?
Ответ дляgizma2019
Так.
Його хотіли комісувати ще 10 років тому (через той сколіоз 2 ст.і ще кілька проблем) але він попросив залишити його на обліку тоді.
А тепер сказали що він годен)
Ответ дляgizma2019
при чем тут прятать? семье еще и жить за что-то надо и если человек реально болен, то еще и лечить его после этих учений
Так от,справа в тому що він не ховається він пішов туди сам по повістці.
Але він через викривлення хребта просто мучиться від жахливих болей в спині.
Ті вправи які можу я зробити він не може наприклад)
Тому от,і навіть бронежилет носити постійно теж потрібно бути фізично здоровим.
Ответ дляstyle_shop_sale
Так.
А тепер сказали що він годен)
что значит попросил? и ему могли написать ограничено годен в военное время
какая статья у него в военном? или просто годен в любое время?