Tanya11133• 07 марта 2022

В якій країні можна отримати безкоштовне житло?

Дуже обмежена у фінансах ,в якій країні точно можна отримати житло безкоштовно?
jannjann77• 07 марта 2022
На расее
автор Tanya11133 • 07 марта 2022
Ответ дляjannjann77
На расее
Навіщо мені Росія?натерпілась
Kristal2013• 07 марта 2022
Ржать уже можно?
Майстерня домашнього текстилю• 07 марта 2022
Окреме житло ніде, лише в таборах для біженців, койкомісце і якусь їжу. За комфорт треба платити.
elenka 28• 07 марта 2022
Ну если вас устроит койко место в лагере для беженцев ( в помещениях по 50 кроватей), то Польша или Германия
автор Tanya11133 • 07 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Да хоть кімнатку одну
Юся шопоголик• 07 марта 2022
Прекращайте фантазировать)

Кто без средств спят на матрасе в спортзалах и школах
Adriana_• 07 марта 2022
Чесно кажучи дивує ситуація, коли тікають біженцями із областей де все відносно спокійно. Без грошей, просто внікуди. В кого є можливість виїхати з комфортом і зняти окреме житло, чомусь сидять на місцях.
laska_vo• 07 марта 2022
Ответ дляTanya11133
Да хоть кімнатку одну
Когда люди натерпелись, то соглашаются даже на матрас в комнате с 10ю людьми, лишь бы без взрывов. А вы хиторосделанная.
JENYABEST• 07 марта 2022
Ответ дляTanya11133
Да хоть кімнатку одну
Не ну валувана
автор Tanya11133 • 07 марта 2022
Ответ дляlaska_vo
У мене двоє дітей і немає чоловіка, я з малина, я не хитро сдєлана , зрозумійте мою ситуацію,
Leanna• 07 марта 2022
Ответ дляAdriana_
Вы правы
Дафна• 07 марта 2022
Автор, вы на приколе?
Qney• 07 марта 2022
Житло? Это будет что-то такого типа. Вы беженец от обстрелов и смерти, вам дают приют, а не все условия для обычной жизни. Беженцев сотни тысяч, які комнату і квартири?
Ответ дляTanya11133
Удалено администрацией...
Qney• 07 марта 2022
JENYABEST• 07 марта 2022
Ладно, автор, на самом деле как повезет.
Моих коллег приютили в Варшаве бесплатно, но это повезло.
Пусть и вам повезет, удачи!
LoveYou• 07 марта 2022
Нас везуть в Німеччину. З безкоштовним житлом і всіма плюшками, що ми хочемо. Їдемо на будинку на колесах) Але це дуже велика рідкість, бо загалом хто приїхав в Польщу без домовленостей, той диве в Теско де 1 туалет на всіх людей і величезні черги до їжі.
Взагалі поляки дуже класні, але так виглядає, що німці ще не перенасичені біженцями і дають більше.
Ну або мужик нас задобрив і в бордель везе 😆
Ответ дляQney
фото
Чим не окрема кімната? Ще й квадратура прилічна)
Svetljachokkkk• 07 марта 2022
Ответ дляTanya11133
Да хоть кімнатку одну
Не, ну можно и комнатку, если вас 12-15 человек.
В Польше, если повезет, поляки берут к себе пожить на 10-15 дней, дальше - или работать и снимать или в лагерь беженцев.
luda-00• 07 марта 2022
Ответ дляTanya11133
Чем остальные мамы отличаются от Вас? Есть деньги, снимайте. Нет, будьте благодарны за койку и кусок хлеба.
Аква-Марин• 07 марта 2022
Ответ дляTanya11133
Да хоть кімнатку одну
Какие комнатки ,откуда они возьмутся ? Есть лагеря беженцев ,на месте бывших промзон в Германии , там лагеря для беженцев. Вот там есть комнаты ,но сейчас в них по 4-8 человек . Потому что там ещё сирийцы и африканцы живут ,которые ждут решения по беженству. В Италии и Испании нет ничего вообще. Во Франции возможно ещё есть , туда не многие доехали. И там могут что- то возможно выделить. Наверное можно найти комнатку в Болгарии. Сейчас не сезон и те кто весной будет сдавать недвижимость могут пока бесплатно вас приютить.
автор Tanya11133 • 07 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Удалено администрацией...
Мене чоловік лишив голу босу вагітну , і привів курву до хати , я до війні лишала дитину з матір´ю замість садка бо мала працювати, будь ласка не засуджуйте мене
Qney• 07 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ну можна й цього боку подивитись)
Ответ дляTanya11133
І що? Бачили очі, що купували. Ви шо одна така?
LoveYou• 07 марта 2022
Ответ дляАква-Марин
Є направду люди, які помагають! Німці взагалі такі прикольні! Я з ними свобідно на англ.мові говорю, вони дуже переживають за нас.
автор Tanya11133 • 07 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я не одна така, я нічого против не маю. Ви ще не були в мої ситуації. Бог вас береже, закриваю тему, бо як завжди
Ответ дляTanya11133
Ну, канєшно))