Ollyyaaa• 07 марта 2022

Девочки, посоветуйте кто-то

Постоянно хочется спать, не могу ничего делать. Думаю хоть энергетики помогут. Или нет?
Майстерня домашнього текстилю• 07 марта 2022
Якщо є можливість спати, спіть.
автор Ollyyaaa • 07 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Якщо є можливість спати, спіть.
Не завжди на жаль
Ответ дляOllyyaaa
Не завжди на жаль
При можливості, обов´язково спіть, я спала перші 2 чи 3 дні. Не весь час, а от лягаю і відключаюсь, просто організм рятується, як може. Зараз я в нормі. Ну, у відносній нормі, мозок працює на вирішення нагальних питань, які в мирний час відкладала б на потім. Я своїм кажу, в час війни в нас життя більш організоване, все на своїх місцях, корзина для прання пуста, рушники, білизна не лежить грудою, а складене в шафу, всі шкарпетки чудом знайшли свою пару. Все раціоналізувалось. Дайте своїй свідомості і підсвідомості перезавантажитись.
ginora• 07 марта 2022
Ответ дляOllyyaaa
Не завжди на жаль
Заметила , что накрывает какой то нездоровой усталостью
Спала бы и спала.

Борюсь с этим.
Выхожу гулять по району
Планирую кучу мелких дел.
Смотрю кино.
Играю с ребенком в настолки.
Catou• 09 марта 2022
У меня тоже так, это нормально при стрессе