Всі знайомі пороз´їзджалися. Може буде в кого в машині 2 місця (жінка+2 дітей, 12 та 3 роки).
Раптом у когось буде місце, і зможете довезти, будь ласка, напишіть в ЛС
Майстерня домашнього текстилю• 09 марта 2022
А хіба не відкрили гумкоридор? Верешук казала, що буде сьогодні відкритий коридор.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Відкрили. 22 автобуса дали. Ми приїхали, подивилися, не буде там місць. Там здоровезная черга, вже ті, що стояли, не влізуть.
Мені ні на чому вивезти дітей
Ответ дляlecaa
Автобусы будут. вы б подождали. Подходите там к водителям авто.
Чекали, і до водіїв підходили, все забито
Ответ дляNata-ля
Вчора тема була, напишіть автору, можливо пощастить. Нехай у вас все буде добре
Дякую, спробую!
Ответ дляFilomena
В Сумах же є свої групи кидайте туди. Так скоріше знайдете
Хто зна вже в які двері стукати. Коли навіть сусіди виїхали, маючи міста в двух авто. І нічого не сказали
ksusha1155• 09 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Мені ні на чому вивезти дітей
Идите с детьми туда и проситесь на автобус!
Ответ дляFilomena
Ви не ображайтеся. Знаєте ж що подорозі машини розстрілюють? Люди банально бояться брати на себе відповідальність
Я все розумію і не ображаюся. Але все одно прикро, що так.
😢
Ответ дляksusha1155
Ми там були. Там армагедон. Там черга, всі з дітьми. Люди стоять з 10 ранку з дітьми, ще не виїхали, також ні на чому, і автобусу немає. Будемо завтра раніше туди їхати, щоб зайняти чергу. Якщо буде ще коридор...
Ответ дляirenyra
Автор, сможете найти бензин? У меня там папа 63 года, есть машина, нет бензина. Можем скоопкрироваться, но нужен ещё 1 водитель, кто знает дорогу
Пишу в ЛС!
ksusha1155• 09 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Желаю вам выбраться оттуда поскорее!!!🙏🙏🙏
КВІТКА-6965• 09 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
😢
Права є?