nadezhdaLitv• 09 марта 2022

Суми, ні з ким евакуюватися

Всі знайомі пороз´їзджалися. Може буде в кого в машині 2 місця (жінка+2 дітей, 12 та 3 роки).
Раптом у когось буде місце, і зможете довезти, будь ласка, напишіть в ЛС
Майстерня домашнього текстилю• 09 марта 2022
А хіба не відкрили гумкоридор? Верешук казала, що буде сьогодні відкритий коридор.
NesmeyanaYa• 09 марта 2022
Вчора ж наче автобуси були? І сьогодні мали бути
автор nadezhdaLitv • 09 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Відкрили. 22 автобуса дали. Ми приїхали, подивилися, не буде там місць. Там здоровезная черга, вже ті, що стояли, не влізуть.
Мені ні на чому вивезти дітей
lecaa• 09 марта 2022
Автобусы будут. вы б подождали. Подходите там к водителям авто.
автор nadezhdaLitv • 09 марта 2022
Ответ дляlecaa
Чекали, і до водіїв підходили, все забито
Nata-ля• 09 марта 2022
Вчора тема була, напишіть автору, можливо пощастить. Нехай у вас все буде добре
автор nadezhdaLitv • 09 марта 2022
Ответ дляNata-ля
Дякую, спробую!
Filomena• 09 марта 2022
В Сумах же є свої групи кидайте туди. Так скоріше знайдете
автор nadezhdaLitv • 09 марта 2022
Ответ дляFilomena
Хто зна вже в які двері стукати. Коли навіть сусіди виїхали, маючи міста в двух авто. І нічого не сказали
Filomena• 09 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Ви не ображайтеся. Знаєте ж що подорозі машини розстрілюють? Люди банально бояться брати на себе відповідальність
ksusha1155• 09 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Мені ні на чому вивезти дітей
Идите с детьми туда и проситесь на автобус!
автор nadezhdaLitv • 09 марта 2022
Ответ дляFilomena
Я все розумію і не ображаюся. Але все одно прикро, що так.
😢
irenyra• 09 марта 2022
Автор, сможете найти бензин? У меня там папа 63 года, есть машина, нет бензина. Можем скоопкрироваться, но нужен ещё 1 водитель, кто знает дорогу
автор nadezhdaLitv • 09 марта 2022
Ответ дляksusha1155
Ми там були. Там армагедон. Там черга, всі з дітьми. Люди стоять з 10 ранку з дітьми, ще не виїхали, також ні на чому, і автобусу немає. Будемо завтра раніше туди їхати, щоб зайняти чергу. Якщо буде ще коридор...
автор nadezhdaLitv • 09 марта 2022
Ответ дляirenyra
Пишу в ЛС!
ksusha1155• 09 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Желаю вам выбраться оттуда поскорее!!!🙏🙏🙏
Filomena• 09 марта 2022
Щойно бачила на відео. Там нереально звісно😢
КВІТКА-6965• 09 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
😢
Права є?
автор nadezhdaLitv • 09 марта 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Права є?
У чоловіка є, в мене немає