Love_Love_Love_• 09 марта 2022
От і зустрілись ми у Франції, я українка і жінка з російським паспортом
Чоловік тут мій допомагає французьським волонтерам з перекладами.
Сьогодні така картина: приїхала група людей з України поселятись в готель ( перед цим потрібно реєструватись в розподільйому центрі).
Всіх поселили і тут в кінці жінка з дитиною років 9-10 витягає парашкін паспорт. Всі в шоці, години дві з‘ясовували що робити, сама приїхала з України, в кінці третьої години дівчинка вже плакати почала, жінка перелякана розгублена………ееееехххх
А я так ненавиділа москалів, а тепер от знову шкода людей чисто по людськи.
От такий початок історій про подорожі з парашкінськими паспортами….
Сонная Сова• 09 марта 2022
Ответ дляHACbKA
В мене знайома, мама однокласника сина, в неї старшій дочці вже 18 років, а вона все ніяк не отримає наш паспорт, жила з російським. Жалілася мені навесні, що через рос паспорт в неї обмеження різні, але щоб поміняти, треба багато часу і сил потратити. Можливо, що таки змінила, не питала більше. Наразі допомагає нашим волонтерам, кров здає пораненим
Автор уточнила что та женщина именно с рассеи, и дети ее рассеяне. То бишь она к Украине никаким боком. Видимо просто сбежать решила со страны, а на границе все перемешались.
Viktoria_St• 09 марта 2022
Ответ дляn.semenova
Вы в это верите????
Если всех спустили в убежище то почему нет?
Сонная Сова• 09 марта 2022
Ответ дляdelf_09
Ваша проблема в тому, що ви асоціюєте себе з тими мудаками. Чому? Чому проектуєте нашу злість і ненависть на себе?
Ви проявляєте симпатію коли захищаєте їх. Може таки не все правда, що пишите і тому це вас так зачіпає.
Тут є дівчина з Чехії, росіянка, то її за ті ніхто не образив, але і вона у свою чергу не розказувала нам, за що нам росіянців любити!
Я тоже не рассказывала такого. Просто спросила, почему судят по паспорту. По теме, думала что та женщина замужем за украинцем, и бежала от бомбежек. Но как вроде выяснилось она просто пыталась сбежать с рассеи.
Ответ дляПодрысь
где я топлю за агрессивную страну? у меня в Харькове родственницу убили в первую бомбежку!!
И да, я не одна родилась в СССР (тем более жила там всего три года от роду) , позаглядывайте в паспорта других, может глаза откроются. Мой любимый город Харьков! Я плачу с ним, там мои родственники, друзья. Часть которых уже вывезла и разселила.
Моя позиция не изменилась, я против вмешательств в нашу страну как русских, так и америкосов!
И то, что я не считаю америкосов ’любымы друзями’, не значит, что я топлю за агрессора.
Вы видите только то, что хотите видеть, не углубляясь и не принимая иного мнения. Мне вас жаль.
Пока вы убегаете и пишите гадости вдалеке от страны, я осталась и остаюсь дома, чтоб помочь своим соотечественникам.
А вам удачи и скорейшего мира! Зла не держу, его и так вокруг хватает.
Ви вже попрощались
не заставляйте біженців чекати!
Ответ дляdelf_09
Ображалі ії. Писали, що вона теж винна і не має права співчувати.
Девушка с коготками• 09 марта 2022
Ответ дляАнна-d2d5
Аналогічно, чуже місце для біженців буде займати представник агресора. Її дитина плаче? А в Маріуполі дитина від спраги померла під завалами, теж плакала мабуть.
frumoasa17• 09 марта 2022
Ответ дляРеверанс
Сцикуни.
Перелякані російські солдати бояться вилізти зі свого БТР
Вони з ними ще розмовлять, спалити в тому БТРі нафіг і забути.
Сонная Сова• 09 марта 2022
Ответ дляdelf_09
Цього не бачила.
Напхали, то напхали, вона то чудово рущуміє за що таке ставлення
Огризалася?
Это вы ко мне? Я не огрызалась, а пыталась понять
Ответ дляСонная Сова
Ви прирівняли українок до рашисток, написали, що ми у своїй ненависті на рівні!
Чому ми маємо рівно дихати до них, чи до місцевої вати, чи до сепаратисток?
Сонная Сова• 09 марта 2022
Ответ дляdelf_09
Не то я имела в виду,ненависть именно к тем, кто не смог поменять гражданство из-за волокиты.
Сонная Сова• 09 марта 2022
Ответ дляkamilla11
И как ?
Поняли ?
Нет, не поняла, тут люди отписывали, что женщина 18 лет живет в Украине, а сменить гражданство не может. Ее тоже осудить?
Ответ дляElenaMari
Немцы тоже убивали, поэтому нажно к нормальным рус нормально относиться. Мы не звери и опускаться не должны.
Ми не повинні озлоблюватися, а вони повинні зрозуміти, вони виростили цього монстра! Саме вони!
Якщо ми виграємо, то кожен. Якщо програємо, то кожен! Ви ж розумієте, ти в чому різниця?
Перші орки, що зайшли теж плакалися і наші люди їх годували, бо дитя кинуте в війну, а потім вони почали в нас стріляти. Тому вже не має жалю до жодного кацапа.