Юля 458• 09 марта 2022

Для чого з ЗУ виїжджають біженцями?

Сьогодні сказали, що з нашої школи виїхало 5 вчителів з сім´ями, в класах по 2-3 дітей виїхали. Зараз ситуація спокійна, для чого тікати з ЗУ? Почала хвилюватися, ми поки вдома.
Polinaanna• 09 марта 2022
Ответ для Ля-Ля
Може в когось чоловіки на заробітках, то й поперлися до них
А чому б і не попертися? Дали житло і все що треба. В луцьку теж були ракети. За годину по три сирени. Сидіти і чекати поки знов прилетить? Взяла дитину і поїхала.

Lianaa_06• 09 марта 2022
Ответ дляliberdih
Дівчата
Зараз серед моїх місцевих поширюються чутки про наглих біженців з Києва
А тут ми говоримо про наглих біженців з ЗУ
Давайте русню давити, а не один одного
Я, например, не говорю, что они наглые. Просто я понимаю, когда бегут те, кого бомбят, разрушены дома. Но когда бегут из районов, где абсолютно тихо...
MilkaG• 09 марта 2022
Ответ дляelenze66
Я написала те , з чим зтикалася. В нашій родині живуть в одній квартирі 10 одеситів, в будинку 15 киян , в сина харків’яни. Пишіть і надалі які хрєнові западенці. Я писала про наглих людей, а не про вас, надіюсь що ви нормальні. Миру нам всім !
А я и пишу, что с одной, что со второй стороны Украины есть неадекваты. И делать на это акцент сейчас совсем нельзя. Но замечания нужно.
ИринаКа• 09 марта 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Абсолютно согласна. У всех свои мотивы.
Вопрос ткмюе, кто выезжает сейчвс из Киева, Харькова, Чернигова- если бы вы знали заранее, что есть вероятность того, что вас будут бомбить, вы не уехали бы? План Путина, озвученный нам, включал денационализацию. Вопрос: как думаете, стоит ли бояться ЗУ?
Путін свій план з ЗСУ не погодив, тому ЗУ не варто панікувати
Anjavoloschykk• 09 марта 2022
Ответ дляMilkaG
По поводу русского, моя очень близкая подруга вчера заправлялась между Тернополем и Львов. ’Ее не понимали на русском’ я не о побил или распял, но не очень приятно.
Хотя мы полностью за Украину, руками и ногами. И балакаем отлично. Больших патриотов сейчас, чем в Харькове наверное и не встретишь. Я вот сижу, не могу понять, как уезжать из своего города, почему... Вчера у нас были грады, у нас не стало машины, у нас дома побиты все стекла в квартире, слава богу в ванной спали, остались все живы. И читаю я сейчас комменты про наглых беженцев и задумываюсь, выезжать ли. Хотя мои две подруги сейчас уже доехали. Вчера списывались, они с огромной благодарностью о волонтерах отзывались с Полтавы до Львова. Говорят, другой мир совсем, у всех праздник, а у них слезы на глазах от неизвестности.
Слухайте чесно,неадекватів всюди вистачає.
Плюс у нас спокійно.Мінус майже нереально знайти будинок чи кімнату
Зараз заселяють в школи
Не знаю чи тут відео можна скидувати.Я сьогодні саме наше село знімала на відео
Щоб бачили як у нас спокійно
Polinaanna• 09 марта 2022
Ответ дляLianaa_06
Абсолютно тихо до какого числа?
МаргаритаЛьвовна• 09 марта 2022
Ответ дляliberdih
Яка така халява?
Я тут за все плачу
Не треба вішати ярлики на людей
с другой стороны, это вывоз капитала, который мог бы быть потрачен в стране.
все в рамках закона, понятно, но...

Санька-4b93• 09 марта 2022
Ответ дляLianaa_06
Так, а кто вам виноват, что вы не можете это купить? Своим горожанам спасибо скажите, которых никто не бомбит, а они нагреблись всего и смылись. Вы хоть бы читали, что не работало. Очень хочу, да не могу. Знаете, с Салтовки желающих вывезти нетак уж и много. Третий день ищу реально кто вывезет.
Вы неправы абсолютно. Их горожане нагреблись всего и отправили нам, в Харьков и остальные пострадавшие города. Фуры с гуманитаркой с запада Украины идут непрерывно, за что им огромное спасибо.
И уж совсем не стоит их обвинять в том что их не бомбят.
Lada_333• 09 марта 2022
Ответ дляPolinaanna
Абсолютно тихо до какого числа?
а якщо не дай бог затягнеться це все, як на донбассі, і буде зконцентроване в 1-2 областях, ви повернетесь? чи скільки ви плануєте жити на гроші євросоюзу?
MilkaG• 09 марта 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Абсолютно согласна. У всех свои мотивы.
Нет, я две недели сижу в Харькове, не потому, что не могу выехать. Не хочу, не понимаю почему и еще много эмоций. Уже два дня думаю над этим вопросом.
Anjavoloschykk• 09 марта 2022
Ответ дляMilkaG
MilkaG• 09 марта 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
Зараз заселяють в школи
Щоб бачили як у нас спокійно
И я о том же писала уже не один раз.
Спасибо всем огромнейшее, кто помогает беженцам. Я всегда на них (беженцев) смотрела по телеку и новостям. А сейчас....блин как же это тяжело
Sanechko• 09 марта 2022
Ответ дляКошка Маша
Очень большая. Мне кажется, что только недалекие люди говорят ’Европа не резиновая’

В Евросоюзе проживает ~450 млн человек. Как вы считаете, какую погоду сделают до 2 млн наших беженцев? Аргументируйте. И помните, выезжают не только в Евросоюз.
Дешева рабсила потрібна кругом. Ніхто наших біженців не буде утримувати вічно. Побачимо, як будуть бігом бігти в Україну, хто не звик працювати по 12 годин. Одиниці можуть розрховувати на працю за спеціальністю. П.С. Мо слова ніяким чином не відносяться до тих, хто вимушений залишити свою домівку...
МаргаритаЛьвовна• 09 марта 2022
Ответ дляMilkaG
Я вас удивлю, в Харькове сейчас нет сирен. Я приложение поставила, что бы хоть как то успеть спрятаться.
А вот по теме, тоже не понимаю. Сейчас думаем выезжать и понимаю, что там уже такой аншлаг, дай бог, что не сказали стоп, больше мы не потянем
Киев. я вообще не пойму, по какому принципу ее включают. зачастую не включают, надо слушать самому, что там за окном происходит.
nightwoman• 09 марта 2022
Ответ дляmeatlug
Может, так дешевле? Подруга выехала - сказала, нигде ни копейки не платила. Кров, еда, симкарта, пауэрбэнк, проезд, медпомощь - все предоставили бесплатно.
Я не понимаю. Почему беженцами могут ехать со всей Украины. Одни по подвалам сидят воды чистой не видят в оккупации, другие решили мир посмотреть нахаляву воспользовавшись случаем.... Такие себе равноценные права.

Считаю что области передовой должны иметь приоритет среди выезда за границу и среди размещения в других областях где не проходят боевые действия.
MilkaG• 09 марта 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
фото
Ох, дякую дуже! Краса!
Если все таки решусь ехать, будут очень полезны любые кординаты
elenze66• 09 марта 2022
Ответ дляСанька-4b93
Дякую. Так і є. Від нас гуманітарка вчора поїхала в Миколаїв.
Anjavoloschykk• 09 марта 2022
Ответ дляMilkaG
И я о том же писала уже не один раз.
Дівчата з дітьми заходять щодня до магазину.Я вже з деким і знайома.Кажуть,добре що тепло і тихо.Вони і цьому раді.Правда купатись їздять в іншу школу
Та кажуть,що подобається тут біля нас залишатись
Бо і парк поруч з дітьми погуляти
І центр села де все разом
MilkaG• 09 марта 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Поставьте приложение тревога. Сейчас можно уже город выбрать. Раньше только область. У меня совпадает, слышны через пару сирнут наши орудия
Сирены включают, когла самолеты в небе на радаре появляются. Куда они полетят и что скинут никто не знает.

Bell-k@• 09 марта 2022
Ответ дляelenze66
В нас зовсім інші люди, позносили переселенцям купу їжі і одягу, збирали гроші, я сама в перші дні ходила розказувала їм де , що і як, де що можна купити, де допомогу видають, а тепер навіть не знаю. Якось в магазині розмовляла з знайомим , поруч нашу розмову слухла переселенка, ну ми, вдповідно, говорили, що будемо бити русню і захищати Україну, а вона каже мені ’ Вы такие жестокие’, А в мене зразу перед очима зруйновані міста і поховані під руїнами діти. Я жорстока ?
Давайте не будемо про ’зовсім інші люди’. Свині є всюди. Відпочивали влітку в готелі в Кароліно-Бугаз.
Відпочивали люди з Коломиї. Це був кошмар
Вони увесь час пили. Дуже голосно себе поводили, свинячили. Їм було все одно на інших людей, що
відпочивають. Срач лишали на пляжі жахливий. Від пляшок від пива до закопаних памперсів.
В кафе те саме. Вели себе по - хамськи.
Минулого літа жили поряд з людьми з Зу
Теж залишилися не дуже приємні враження. Писати довго.
Але!!! я впевнена, що далеко не усі люди з ЗУ такі свині,як нам попалися декілька разів сусіди.
Та і всюди. Є приємні і скромні, вдячні. А є свинота
Anjavoloschykk• 09 марта 2022
Ответ дляMilkaG
Ох, дякую дуже! Краса!
Держіть
Пишіть,якщо шо
Sanechko• 09 марта 2022
Ответ дляelenze66
Ви нормальна ? В мене АІТ і гіпотеріоз, я з ЗУ я не можу купити л-тироксин. Немає ніде в аптеках. Їдьте до нас, буде й вам так добре як нам. Зайшла вчора в АТБ - пусті полиці. Супер, нам найкраще. І не брешіть, в наших аптеках немає вихідних, всі працюють без вихідних, так було і є .
Л- тіроксину немає ніде. Можна ще нарити залишки в якихось маленьких містечках. Потрібно звертатись до волонтерів- хай допоможуть
MilkaG• 09 марта 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
Держіть
Пишіть,якщо шо
огромное спасибо!
elenze66• 09 марта 2022
Ответ дляBell-k@
В кафе те саме. Вели себе по - хамськи.
Минулого літа жили поряд з людьми з Зу
Ну так і я про це писала. Зовсім різні люди. Я вже навчилась фільтрувати, кому допомагати , а від кого триматись подалі.
Sanechko• 09 марта 2022
Ответ дляelenze66
В мого сина живуть переселенці з Харкова, як раз з Салтовки. А не можу купити, бо припинилось постачання, буду простити подругу, щоб з Німечиини вислала. Ви пишите якісь несенітниці, ніби люди глебли що треба і не треба, прям поголовно у всіх гіпотеріоз. На складах немає, не привозять.
А як подруга купить- то ж рецептурний препарат?
elenze66• 09 марта 2022
Ответ дляSanechko
Я дивилась, але зараз не можна забронювати.
elenze66• 09 марта 2022
Ответ дляSanechko
По своєму рецепту, в неї теж гіпотеріоз.
Санька-4b93• 09 марта 2022
Ответ дляAlve
Я знаю дальность полета и радиус поражения ракет и снарядов. Погуглите. Мне нигде не будет спокойно в этой стране.
Вы явно лукавите. Если б вас пугали только ракеты со снарядами, то спокойно б не было нигде в мире.
Дальность ныне действующих ракет - до 15 тыс км. Не думаю что при глобальном пиздеце переезд из Львова в Варшаву сильно поможет.
shopaholik• 09 марта 2022
Я з одного боку розумію - невідомо, що далі буде, мабуть, теж задумалася б про переїзд. Але сьогодні говорила з подругою з Польщі, вона вже злиться на тих біженців деяких - вони з чоловіком волонтерами розвозять їм іжу і різні засоби гігієни по притулках - і її нервує, що люди тікаючи з спокійної території, не беруть з собою нічого, лише маленькі сумочки, сподіваючись, що їм все дадуть, постійно скаржаться - то матрас не такий, то їжа не така, як вони чекали🤦‍♀️. Буває по різному, але ось такі випадки дуже нервують.
Санька-4b93• 09 марта 2022
Ответ дляnightwoman

Свобода передвижения - конституционное право, знаете ли.