Сьогодні сказали, що з нашої школи виїхало 5 вчителів з сім´ями, в класах по 2-3 дітей виїхали. Зараз ситуація спокійна, для чого тікати з ЗУ? Почала хвилюватися, ми поки вдома.
Ответ дляLianaa_06
Вот для них - это 100% повод смыться. Там на границе больше половины людей из ЗУ. Это так ммммм странно. Когда часть страны может полноценно работать, приносить пользу, они тупо смылись из страны. Более того, пытались знакомые в воскресенье в Харьков выслать жизненно важные лекарства из ЗУ. И что вы думаете? У них выхаднооооой. Капец. Я бы из Западной Украины не выпускала никого! У них не стреляют, а из-за них очереди!
Простите, кого задела, но меня это возмущает.
Я с вами согласна
Ответ дляМуркамурковна
Халявщики... В основному вони, але не тільки з ЗУ, а з всієї України.. Люди їдуть потому шо там заграніца.. Їм поможе... А потом шо робить будуть не думають
Кеш закінчиться.... А некоторі за собою тарілку помити не можуть...
Тож так.Статус біженця бере той,хто не хотів працювати тут ,а там тим більше.Але вони не розуміють,що ми ніде нікому не потрібні.Просто зараз така ситуація.А щоб жити,всерівно треба працювати і ніде з неба не падає.
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Абсолютно согласна. У всех свои мотивы.
Вопрос ткмюе, кто выезжает сейчвс из Киева, Харькова, Чернигова- если бы вы знали заранее, что есть вероятность того, что вас будут бомбить, вы не уехали бы? План Путина, озвученный нам, включал денационализацию. Вопрос: как думаете, стоит ли бояться ЗУ?
Пуйло сказал что западную трогать не будет
Муркамурковна• 09 марта 2022
Ответ дляhrushyk
От я про те...
supernazar• 09 марта 2022
Ответ дляliberdih
Я виїхала на другий день, під серени повітряні
Перед цим чула вибухи на аеродромі. Останньою краплею були мітки по місті, тобто русня таки хотіла доїхати до мого міста
Я ж не знала, що поки моє місто вирішили не чіпати,мне могла чекати до останнього
Ви з файного?
Ответ дляmeatlug
Не совсем поняла, почему вы это мне адресуете.
Подруга выехала после 5 дней в подвале, и не ради чего-то, а от страха и истощения. Что все будет бесплатно - выяснила уже пост-фактум, на халяву не ехала.
Но есть резон в том, что у нас на ЗУ пересиживать обходится дороже, чем в Польше, Чехии и тд.
Я это адресовала к вашему посту. Все на халяву, поэтому любители и тянутся. Это не было адресовано вашей знакомой
Olga131300• 09 марта 2022
Ответ дляliberdih
Так само думаю
Не буде він кидати бомбу туди, де є його рашн солдати
Невже ви думаєте , що він переживає за своїх солдатів ?
Це ж смішно , він використовує їх як м’ясо
Він навіть забирати трупи не буде , а ті що забирає- спалює
Ответ дляOlga131300
Він постійно говорить про нацистів, бандерівців
А де бандерівці живуть? Ну ніяк не в Харкові чи Маріуполі
Якщо хуйло наважиться на ядерну, то точно в ЗУ полетить вона
І ще, ті хто гонить на ЗУ, приїдьте, подивіться як тут поводять себе переселенці, які пір’ям обросли і з великим баблом. я в шоці, я такої наглоти в житті не бачила. Всі їм ’ должні’, пруться всюди без черги і критать що їм все безкоштовно, ідять в соціальних їдальнях, все з’їла. а потім каже що їй було не смачно і не платять гроші, хоча плата чисто символічна. та нафіга ти то їла, якщо тобі не смачно. кава не така. їжа не така, вали в ресторан . В місті вулички вузькі, ганяють на машинах як ненормальні, 100 і більше. А одна дама приїхала в соболях, знімає апартаменти за 60 штук в місяць і ходить кожного дня за соціальним хлібом , який видають переселенцям безкоштовно. вчора в стоматології стою. прийшла мадам і почала кричати ’Я переселенка, все меня пропустили без очереди и бесплатно’. Дівчата, можете мене банити, тут багато гнали на западенців, але такої наглоти я не бачила за все своє життя. всі місцеві в шоці. І з житлом теж таке саме, дали безкоштовно, є і а оренду. і ходять кривляться. то то не те, то то не так. В мене співчуття тільки до тих, кого привезли до нас з Волновахи, вони нормальні, дійсно знають що таке біда. А решта тут свої понти показують. Пишу як є, можете мене банити. І ще , с..ка одна поселилась в моєїзнайомої в особняку. плакалася яка нещасна, подивились її інсту, а там рашенські прапори на сторінці.
Olga131300• 09 марта 2022
Ответ дляliberdih
Але потрібно ще уточнити той факт , що ми біля кордонів
Польща , Румунія , Угорщина ,Словаччина
якщо кине на нас - попаде на них , їх зачепить 100%
І вони не промовчать , і дадуть йому відповідь
Польща , Румунія - це взагалі країни НАТО
Тому тут палка двох кінців
Польща , Румунія , Угорщина ,Словаччина
Тому тут палка двох кінців
Ответ дляOlga131300
Так ви оприділіться вже нарешті
Тут одна запиталась за шугарінг, де можна його зробити на ЗУ
Так на неї накинулись ,чому вона думає про шугарінг і навіщо він зараз їй
І всі забули , що у нас тут спокійно , всі стараються працювати , підтримувати економіку країни
Салони краси , і так далі
Что определиться? Это я такое писала? И я, если уж на то пошло, не про салоны красоты.
Ответ дляOlga131300
Польща , Румунія , Угорщина ,Словаччина
Тому тут палка двох кінців
Польща , Румунія , Угорщина ,Словаччина
Тому тут палка двох кінців
Я надіюсь, що в них там все заржавіло
Надіюсь, спиздили гроші, що йшли на підтримку систему спуску ракет
Ответ дляelenze66
Ви нормальна ? В мене АІТ і гіпотеріоз, я з ЗУ я не можу купити л-тироксин. Немає ніде в аптеках. Їдьте до нас, буде й вам так добре як нам. Зайшла вчора в АТБ - пусті полиці. Супер, нам найкраще. І не брешіть, в наших аптеках немає вихідних, всі працюють без вихідних, так було і є .
Так, а кто вам виноват, что вы не можете это купить? Своим горожанам спасибо скажите, которых никто не бомбит, а они нагреблись всего и смылись. Вы хоть бы читали, что не работало. Очень хочу, да не могу. Знаете, с Салтовки желающих вывезти нетак уж и много. Третий день ищу реально кто вывезет.
World Shop• 09 марта 2022
Ответ дляLianaa_06
я в ЗУ,почти
Тоже на месте
Поперли у нас те,кто не знает куда денежку пристроить, кому прокаташек захотелось
Тут работы - не в проворот
Волонтеры помогают беженцам с ног сбились,как у нас нужны руки свободные
А эти прохлаждаться поехали , скучно им
Так мне в соседней теме одно болящее убогое сказало,что не едут те,кто не может от нищеты кармана
Эти хреновы псевдопатриоты даже представить себе не могут,что можно тут пользу принести тем,кому действительно нужна помощь
Вот теперь знайте,что у таких в башке творится, это дно
Тоже на месте
Тут работы - не в проворот
А эти прохлаждаться поехали , скучно им
Ответ дляelenze66
Опять эти сплетни.
Или будете утверждать, что лично видели всех, кто кривится, не платит и кричит?
Мне женщина со Львова обьяснила что она содержит маму и бабушку, работы во Львове нет, а у нее свободный немецкий. Поехала зарабатывать деньги, чтобы содержать семью. И с одной стороны она конечно занимает место реального беженца, а с другой будет вливать бабло в Украину. Но тут у человека знание языка и стопроцентный шанс найти работу