і переслати. Звичайно ж все оплачую. Називається L-тироксин 100 (Берлін-Хемі), мама залежна від цих ліків, але вони закінчуються, в аптеки доставок немає. Якщо немає такого дозування, можливо, є інші, будемо вираховувати дозу.
Ответ дляelenze66
Була сьогодні в ендокринолога, вона сказала, що замовили в Польщі і Німеччині, на днях мають завезти в Україну. Якщо людина немає Тироксину , або Еутироксу, то можна не приймати ( зробити перерву) 10 днів, так як він накопичується в організмі і 10 днів можна протриматись без гормонів. Раніше постачання було з Києва, ну а зараз самі розумієте яка ситуація.
Це дуже добре. Але ж мабуть будуть доставляти не у всі аптеки... Ви з якого міста?
[Переслано від Українська Волонтерська Служба]
💊 Формується замовлення на Еутірокс
L-Тироксин — це аналог Еутіроксу, діюча речовина така ж — Левотироксин.
Ліки прямують з Іспанії — спочатку до Львова, потім за вашим місцем проживання (нова пошта або волонтери).
Орієнтовний час доставлення: 1-2 тижні.
Дані, які потрібно для замовлення:
1️⃣ Прізвище, ім’я, ім’я по батькові.
2️⃣ Номер телефону, місто, номер нової пошти.
3️⃣ Дозування препарату, кількість.
Всю інформацію залишайте у коментарях за цим посиланням. ()
Ціни та деталі можна переглянути тут () 🙌🏼
💊 Формується замовлення на Еутірокс
Орієнтовний час доставлення: 1-2 тижні.
Дані, які потрібно для замовлення:
1️⃣ Прізвище, ім’я, ім’я по батькові.
3️⃣ Дозування препарату, кількість.