Тобто, в новинах.
КВІТКА-6965• 11 марта 2022
Ответ дляantoninalav
Я з Луцьку. Не можна писати….
мій будинок не далеко аеродрому. Коли були перші вибухи 24, ми з дітьми в чому стояли поїхали до Польщі. Усе душе рветься додому. Планувала, якщо спокійно буде повернутися…
Я теж думала в неділю назад їхати....
YuliaYuliaYulia• 11 марта 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Я теж думала в неділю назад їхати....
И соседка наша собиралась из Польши возвращаться, вчера звонила. Подозреваю, что передумает.
antoninalav• 11 марта 2022
Ответ дляKalinaira
А там где я живу- до польши ехать и ехать.
Там лишився чоловік, батьки. Менша сестра з чоловіком та дітьми, щойно повернулися. Думали, що спокійно😭
Правди сила• 11 марта 2022
Раніше думала, що морально буде легше мімяця через два, коли на параші відчують повністю наслідки санкцій. А зараз розумію, що морально буде легше, коли отак будуть зрівняні з землею міста тих с%к.
Allas_shop• 11 марта 2022
Ответ дляMariyaT
Блін, дівчата, ну серйозно. Знесіть тему! АДМІН! Неможна викладати таку інформацію доки працює оборона.
ДІВЧАТА - чуєте бачите щось - зв´зуйтесь з військовими.
Господи, та уже всё везде есть, зачем нагнетать.
Ответ дляMariyaT
Тут викладається лише та інформація, яка пішла, як офіційна.
Все контролюється.
Ваші психи недоречні.
Все контролюється.
Ваші психи недоречні.
YuliaYuliaYulia• 11 марта 2022
Ответ дляantoninalav
Знайомі пишуть, що повітряна тривога спрацювала через 4 хв після вибуху😡
В мене спрацювала вчасно
, за декілька хвилин до.
Viktoria_St• 11 марта 2022
Ответ дляMariyaT
Шутите? Эта инфа по всем тг каналам и новостям
Манижа2012• 11 марта 2022
Ответ дляFeel good
По аеродрому Луцька вже стріляли.
Значить, щось є таке, чого ми не знаємо.
Ха… и в роддоме тоже было что-то чего мы не знаем, и в детской больнице
Vlada-Maria• 11 марта 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Наводчики и прочие, у нас здесь НИЧЕГО НЕТ! Пусть передадут, куда нужно

Навідники, судячи з результатів, не місцеві. Вичислять - повісити нах в центрі і хай висить, щоб інші бажаючі наглядно бачити результат
Лучик_лучик• 11 марта 2022
Ответ дляFeel good
фото
А в Днепре? Туда куда попали нет военных объектов
Vlada-Maria• 11 марта 2022
Ответ дляМанижа2012
Ага....
antoninalav• 11 марта 2022
Ответ дляVodoleya
Девочки, я вот думаю, в Луцк и Франковск только из Белоруссии могло прилететь? Поправьте меня, если я ошибаюсь.
Там в Волинській обл ще вчора провокації були. Збили безпілотник
antoninalav• 11 марта 2022
Ответ дляМанижа2012
Ви поясніть людям, що то сарказм. Бо підуть шукати по рос каналам і понаходять
Ответ дляLizavel
Удалено администрацией...
Я с Донецкой обл
. Родственники с Рубежного. Рубежное, Лисичанск , Северодонецк- ад. Долбят. В рубежном нет света, воды. А с учетом что там давно нет котельных, не работает автономка. Они в холоде. Не знаем как высмыкнуть их оттуда. Нет зеленых коридоров. У нас много ехали на Днепр и ЗУ. Я это имела ввиду. Не остается безопасных мест.
Ответ дляKalinaira
Я с Донецкой обл
Капец. Как помочь этим людям?