Feel good• 11 марта 2022

Луцьк і Франківськ - зранку обстріли. Інфа офіційна

Тобто, в новинах.
YuliaYuliaYulia• 11 марта 2022
Ответ дляMarsunia
Вчера девочка ночью тут писала что во Львове непонятный гул. Ее забанили, но я вначале написала что тихо, а потом тоже слышала, равномерный гул какой то. Вот что это было( И к 5 утра была тревога
Думаю, не все нам говорят пока. Ну и пусть, лишь бы не стреляли.

Ля-Ля• 11 марта 2022
Нас обстріляли балістичними ракетами ніяких серен не було . Проснулись від вибухів, ми біля аеродрому ((( Страшно , до нас сюди тисячі жінок приїхали щоб вберегти дітей
іреннка• 11 марта 2022
Ответ дляMarsunia
Бо то може бути таємна інформація яку не повинен знати ворог,дівчата краще про такі речі не писати на форумах,поскаржилась на пост щоб тут інфа зайва не проскакувала
Marsunia• 11 марта 2022
Мне кажется у них такая сраная тактика. Я невольно стала замечать, что тут люди начали как то успокаиваться, как бы точнее выразится. Трое суток тишина была и вот( Правда, мне вчера вообще не спалось, как и ночью 24 февраля. Я днём вчера с собакой гуляла, у нас сильный ветер был и провода над частным домом заискрили. Так я решила с перепугу что это стреляют, бежала так, наверное, как никогда в жизни (
irina18• 11 марта 2022
Ответ дляIрин
Где стреляли? Как? Почем?
А не пошли бы вы в след за кораблем? Новенькая млять
irina18• 11 марта 2022
Ответ дляFeel good
Цього писати наразі не можна.
Не отвечайте ей, она/он только зарегилась тут
Perla9• 11 марта 2022
Ответ дляіреннка
Вообще плохо, что нет функции удалить свое сообщение. Кто-то может написать, не подумав, а удалить не может уже. Может админы рассмотрят эту возможность хоть на время ВП

Perla9• 11 марта 2022
Ответ дляIрин
Где стреляли? Как? Почем?
Идите за кораблем
Marsunia• 11 марта 2022
Ответ дляіреннка
Ну яка таємна? Послухайте,я взагалі не пишу ні місто, ні навіть район ніколи. Я прекрасно розумію що можна написати,а що ні, в мене ж досвід, не буду писати чого. Але я також могу зрозуміти паніку людей, які бачать чи чують щось, а офіційної інформації не має. Он в мене батьки в Києві, так мама мені тільки сьогодні сказала що позавчора над ними ракета пролетіла( Каже, від моїх нервувань нічого не зміниться, того і мовчимо.
СhanelKa• 11 марта 2022
Ответ дляPerla9
Ну чисто по логике, зачем им ЗУ? Хотя логики там ни у кого нет, в той раше, как и разума
А нащо їм половий ?
Яка логіка в їх дії ?
Нагнати паніку… страху і жаху
СhanelKa• 11 марта 2022
Ответ дляКиев_Елена
Мне тоже так кажется. Как в Харькове не будет, т.к. градами сюда не достанут, а бомб столько нет у Рашки
Ну ми їх і не рахували
Інфо різна…
Alve• 11 марта 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Никаких самолетов НАТО. Люди и инфраструкиура есть во всех городах, на то они и города.
Про самолеты -смешно. Ахтырку полируют с первого дня. Там уже ничего живого.
СhanelKa• 11 марта 2022
Ответ дляAlve
Сьогодні був ракетний удар по смт, де я була дитиною в санаторії не один раз.
Ніяких літаків аеропортів і воєнних частин там ніколи і близько не було…
Назву не знаю чи писати…
Alve• 11 марта 2022
Ответ дляАмарилис
Туда, как раз, бегут из этих городов. Вы предлагаете убежавших и там достать, ну, чтобы Вам не так обидно было?
Кто бежит , а кто и сидит. У меня родня сидит
delf_09• 11 марта 2022
Ответ дляPerla9
Мне кажется, на западной только части и аэропорта и поуничтожают
В деяких містах частини впритул до житлових будинків(( буквально 20м
Львів знов
Амарилис• 11 марта 2022
Ответ дляAlve
Это их выбор. По Вашему, нужно бомбить зу, из-за того, что они приняли такое решение?
YuliaYuliaYulia• 11 марта 2022
Ответ дляAlve
Я именно о Луцке.
Perla9• 11 марта 2022
Ответ дляАмарилис
Я тоже не могу понять суть претензий
Alve• 11 марта 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Я именно о Луцке.
И я о Луцке. Связи с военными обьектами давно нет. Их отсутствие не гарантирует безопасность. Мне тут на днях доказывали , что нужно выезжать на ЗУ, это патриотичнее чем в Европу и безопасно. Я считаю, что у нас везде не безопасно. И на ЗУ тоже, просто позже дойдет

Sunbeam1• 11 марта 2022
Ответ дляMarsunia
а куди бігли
Sunbeam1• 11 марта 2022
Ответ дляСhanelKa
Назву не знаю чи писати…
це східна Україна?
СhanelKa• 11 марта 2022
Ответ дляSunbeam1
це східна Україна?
Ні! Центральна
автор Feel good • 11 марта 2022
Polz• 11 марта 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
1 жертва есть
2 загиблих і - поранених. Молоді хлопці, в яких були дружини, дітки
Юля 458• 11 марта 2022
Ответ дляFeel good
фото
Lada_333• 11 марта 2022
Ответ дляFeel good
По аеродрому Луцька вже стріляли.
Значить, щось є таке, чого ми не знаємо.
або просто луплять по всіх аеропортах ЗУ
Lada_333• 11 марта 2022
Ответ дляLizavel
Удалено администрацией...
а людей куди евакуювати, якщо вся Україна буде під прицілом?
Lada_333• 11 марта 2022
Ответ дляКиев_Елена
градами не дістануть, це факт. Але ракети ніхто не відміняв
Шопмен• 11 марта 2022
Ответ дляЮся шопоголик
Во Львове тоже была ночью воздушная тревога
И в обед тоже ((
іреннка• 11 марта 2022
Ответ дляMarsunia
Дівчина конкретно написала місто - місто кави, і до там був гул, в тому місті ще дещо залишилось цілим на що полюють від початку вороги,я як прочитала ту тему вночі моя перша думка була що дещо перенаправляли саме туди,і після того за годину- дві новина що обстріляли самі знаєте що в тій стороні тільки в інших місцях (дещо подібне наші прокрутили перед самим першим нападом як все розпочалось так як донесла розвідка що таке буде ).Вибачте прямо писати не хочу,надіюсь зрозумілий мій хід думок, за пару хвилин видалю повідомлення якщо вдасться